Обласна рада висловлює глибокі співчуття депутату обласної ради Орисі Книшук з приводу смерті її мами
10 Липня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/svichka.jpg)
Івано-Франківська обласна рада висловлює глибокі співчуття голові постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та раціонального природокористування, депутату обласної ради Орисі Книшук з приводу непоправимої втрати – смерті її мами Анни.
Розділяємо Ваш біль та глибоко сумуємо разом з Вами. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту скорботи за найдорожчою для Вас людиною.