На Тлумаччині успішно реалізовано проєкти обласних Конкурсів щодо реконструкції приміщення насосної станції з влаштуванням дахової сонячної електростанції
10 Серпня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/08/364771936_616467093948091_7680300767959264467_n.jpg)
Упродовж 2021 і 2023 років у селі Нижнів Тлумацької територіальної громади в рамках обласних конкурсів проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування впроваджувалися проєкти “Реконструкція приміщення насосної станції з влаштуванням дахової сонячної електростанції”. Завдяки їх успішній реалізації було встановлено сонячні панелі загальною потужністю 80 кВт. На ці потреби з обласного бюджету було спрямовано більше одного мільйона гривень.
“Два рази громада вигравала обласні Конкурси. На завершальному етапі залучили партнерів з Швейцарії для завершення робіт. І сьогодні, якщо в разі ворожих обстрілів місто буде позбавлене електроенергії, то на 60% ця насосна станція зможе забезпечити Тлумач водою. А це 5 тисяч жителів “, – сказав голова обласної ради Олександр Сич.
Відзначимо, що в рамках співпраці з проєктом “Підтримка відновлення України” на завершення будівництва третьої черги сонячної електростанції, за рахунок донорів із Швейцарії, виділено 1,6 мільйонів гривень.