У Катедральному соборі Преображення Христового відбулася Архієрейська хіротонія єпископа-помічника Коломийської єпархії Петра Голінея
20 Серпня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo1692539489-4.jpeg)
У Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї відбулася Архієрейська хіротонія єпископа-помічника Коломийської єпархії Петра Голінея з титулярним осідком Абрита. Головним святителем став Блаженніший Святослав спільно з владикою Василем Івасюком, єпархом Коломийським, та владикою Діонісієм Ляховичем, апостольським екзархом в Італії.
Від імені обласної ради єпископа-помічника Коломийської єпархії УГКЦ привітав голова вищого самоврядного органу краю Олександр Сич.
“Нехай Ласкавий Господь щедро благословляє Ваше життя і служіння, зішле Вам здоров’я, сили, Дари Святого Духа для Вашої жертовної праці на невтомній Пастирській ниві!“, – сказав Олександр Сич.
Нагадаємо, 12 липня 2023 року у Ватикані оголошено про те, що Святіший Отець Франциск поблагословив рішення Синоду Єпископів УГКЦ про обрання о. Петра Голінея єпископом-помічником Коломийської єпархії УГКЦ. Йому надано титулярний осідок Абрита.