З Днем місцевого самоврядування!
7 Грудня 2023
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-02-28_08-42-46-832.jpg)
Шановні колеги-депутати та працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!
Це день тих, хто працював і працює в органах місцевого самоврядування, депутатів і усіх громадян – виборців, які дбають про розвиток і зростання громади. У непростий для всього українського народу час саме на органи місцевого самоврядування покладена важлива місія виконувати волю громад, спільно відстоювати їхнє прагнення жити у заможній та безпечній державі.
Шановні представники органів місцевого самоврядування! Ваша щоденна наполеглива праця, відповідальність, професіоналізм є неоціненним внеском у розбудову Прикарпаття. Хай ваша праця буде нагороджена вдячністю та підтримкою кожного жителя нашої області, а всі зміни, які відбуваються сьогодні, будуть міцним фундаментом для подальшого успішного розвитку нашого краю!
Голова обласної ради
Олександр СИЧ