Олександр Сич взяв участь у IV благодійному аукціоні на підтримку “едельвейсів”
22 Лютого 2024
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229.jpeg)
В місті Яремче на Прикарпатті відбувся IV благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України. Кошти, виручені з продажу лотів, а їх було виставлено близько чотирьох десятків, спрямують на підтримку 10-ї гірсько-штурмової бригади.
“Це вкрай важливий захід. І не тільки тому, що на ньому будуть зібрані кошти для підтримки нашої легендарної 10-ї гірсько-штурмової бригади. Такі заходи гуртують суспільство до однієї міцної, спаяної в один кулак національної спільноти”, – сказав у своєму вітальному слові голова обласної ради Олександр Сич.
За результатами торгів на аукціоні вдалося зібрати майже 2,5 мільйонів гривень.
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-3-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-1-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-2-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-4-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-5-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-6-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-7-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-8-1024x768.jpeg)
![](https://orada.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708670229-9-1024x768.jpeg)