ПРОТОКОЛ № 10засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій

Від 09.12.2021. № 10
м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії – 7 чол.

Присутніх членів комісії – 6 чол.
(О. Книшук, Д. Лащук, І. Приймак, О. Ганиш,  А. Сивак, М. Іваночко)

 

Відсутні: В. Князевич – поважна причина.

 

Головувала – голова постійної комісії Орися Книшук

У засіданні комісії брали участь:

Палійчук Микола Васильович – заступник голови обласної ради;

Прокопів Анатолій Іванович –  начальник відділу з питань земельних відносин та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради;

Вінтонович Степан Васильович –  заступник директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації;

Олійник Олег Богдановичвич – генеральний директор Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”;

Чернелицька Богданна Павлівна – заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації;

Гурський Роман Йосипович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області;

Федорців Сергій Іванович – голова тимчасової контрольної комісії, депутат обласної ради;

Стасько Ростислав Богданович – перший заступник голови Бурштинської міської ради;

Копалиця Володимир Михайлович  – начальник земельно-екологічного відділу Бурштинської міської ради;

Бардяк Євгенія Мар’янівна – депутат обласної ради.

 

Запропонований наступний проєкт порядку денного засідання комісії.

 

1. Про обласний бюджет на 2022 рік.
2. Про план роботи обласної ради восьмого демократичного скликання на 2022 рік.
3. Про Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки.
4. Про Регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном – амброзією полинолистою в Івано-Франківській області на 2022-2025 роки.
5. Про звіт тимчасової контрольної комісії обласної ради щодо діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна, Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”, комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради”.
6. Про проєкт рішення обласної ради “Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Бурштин”.
7. Про проєкт рішення обласної ради “ Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську”.
8. Різне

 

Виступила: О. Книшук запропонувала за відсутності пропозицій схвалити за основу та в цілому запропонований проєкт порядку денного засідання постійної  комісії.

Вирішили: Схвалити проєкт порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій за основу та в цілому.

Голосували: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

До роботи комісії долучився  Дмитро Лащук.

 

Питання № 1.

Слухали: Про обласний бюджет на 2022 рік.

Доповідав: Чернелицька Богданна Павлівна – заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації;

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, М. Палійчук, І. Приймак.

О. Книшук запропонувала надати доручення профільним департаментам вишукати додаткові кошти на збільшення фінансування агропромислового комплексу області.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, М. Палійчук.

Вирішили: надати протокольне доручення департаменту фінансів та департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації вишукати додаткові кошти на збільшення фінансування агропромислового комплексу області на рівні 4 млн. грн.

Голосували: «За» – 5, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про обласний бюджет на 2022 рік” із пропозиціями та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 5, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

Питання № 2.

Слухали: Про план роботи обласної ради восьмого демократичного скликання на 2022 рік.

Доповідав: Палійчук Микола Васильович – заступник голови обласної ради.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про план роботи обласної ради восьмого демократичного скликання на 2022 рік” та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 5, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

До роботи комісії долучилася  Ольга Ганиш.

Питання № 3.

Слухали: Про проєкт рішення обласної ради “Про Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки”.

Доповідав: Вінтонович Степан Васильович –  заступник директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, І. Приймак.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки” та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

Питання № 4.

Слухали: Про проєкт рішення обласної ради Про Регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном – амброзією полинолистою в Івано-Франківській області на 2022-2025 роки”.

Доповідав: Гурський Роман Йосипович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, М. Іваночко, І. Приймак, Д. Лащук, Є. Бардяк.

Вирішили:  Погодити проєкт рішення обласної ради Про Регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном – амброзією полинолистою в Івано-Франківській області на 2022-2025 роки” та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

Виступила: О. Книшук наголосила на проблематиці поширення борщівника Сосновського на Прикарпатті та зачитала звернення, схвалене рішенням обласної ради від 15.09.2017 № 610-17/2017 щодо законодавчого врегулювання питання внесення борщівника Сосновського до переліку регульованих шкідливих організмів.

Вирішили: напрацювати звернення в новій редакції до центральних органів влади та запропонувати на розгляд чергової сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

Питання № 5.

Слухали: Про проєкт рішення обласної ради “Про звіт тимчасової контрольної комісії обласної ради щодо діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна, Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”, комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав: Федорців Сергій Іванович – голова тимчасової контрольної комісії, депутат обласної ради.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, М. Іваночко, І. Приймак, А. Сивак, О. Олійник.

Вирішили:  Взяти до відома інформацію тимчасової контрольної комісії обласної ради та рекомендувати проєкт рішення обласної ради “Про звіт тимчасової контрольної комісії обласної ради щодо діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна, Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”, комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради” до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

Питання № 6.

Слухали: Про проєкт рішення обласної ради “Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Бурштин”.

Доповідав: Прокопів Анатолій Іванович – начальник відділу з питань земельних відносин та природніх ресурсів виконавчого апарату обласної ради.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, І Приймак.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Бурштин та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

Питання № 7.

Слухали: Про проєкт рішення обласної ради “Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську”.

Доповідав: Прокопів Анатолій Іванович – начальник відділу з питань земельних відносин та природніх ресурсів виконавчого апарату обласної ради.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську” та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

Різне.

Голова постійної комісії                                             Орися Книшук

Секретар комісії                                                              Іван Приймак


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]