ПРОТОКОЛ № 13засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій

 

Від 11.05.2022. № 13

м. Івано-Франківськ

Всього членів комісії – 7 чол.

Присутніх членів комісії – 4 чол. (О. Книшук, І. Приймак, А. Сивак, М. Іваночко)

 

Відсутній: В. Князевич, О. Ганиш, Д. Лащук – поважна причина.

 

Головувала – голова постійної комісії Орися Книшук

 

У засіданні комісії брали участь:

Прокопів Анатолій Іванович –  начальник відділу з питань земельних відносин та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради;

Олійник Роман Романович – перший заступник начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Запропонований наступний проєкт порядку денного засідання комісії.

  1. Про погодження клопотання з матеріалами щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.
  2. Різне

 

Питання № 1.

Слухали: Про погодження клопотання з матеріалами щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та  виділення особливо захисних лісових ділянок.

Доповідав: Олійник Роман Романович – перший заступник  начальника управління Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, М. Іваночко, І. Приймак, А. Сивак.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “ Про погодження клопотання з матеріалами щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок” та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: «За» – 4, «Проти» – 0, «Утримались» – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

 

 

Різне.

Виступив: Р. Олійник проінформував, що велика частина членів мисливських господарств на території області мобілізовані і у зв’язку із запровадженням воєнного стану ускладнюється подання звітності відповідно до протокольного доручення наданого на засіданні постійної  комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій від 01.07.2021. Зазначив, що буде підготовлено відповідний лист управління Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства з обґрунтування щодо продовження терміну подання звітності.

В обговоренні взяли участь: О. Книшук, М. Іваночко, І. Приймак, А. Сивак.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                           Орися КНИШУК

 

 

 

Секретар комісії                                                                                            Іван ПРИЙМАК

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]