Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

ПРОТОКОЛ № 17


ПРОТОКОЛ № 17

засідання постійної комісії обласної ради

з питань екології та раціонального

природокористування

(проведеного, як окреме засідання з питань, що належать виключно до повноважень комісії з питань екології та раціонального природокористування, після спільного засідання з постійною комісією з питань аграрної політики та земельних відносин (протокол № 10)

12 жовтня 2016 р.

 

Присутні члени комісії:

Олександр Матусевич, Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Володимир Магаль, Михайло Якимчук, Андрій Іваськів, Оксана Тебешевська

Відсутні: Олег Токарчук

 

Запрошені:

Ріяфет Гасимов – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

Андрій Пліхтяк – заступник начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

 

Головував:

Заступник голови комісії  Олександр Матусевич

 

Порядок денний

  1. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році”.
  2. Про проект рішення обласної ради “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових надходжень у 2016 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.
  3. 3. Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” у користування ділянки надр”.
  4. Про погодження спільного розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 16.09.2016 року № 629/741-р. “Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 05.07.2016 року №465/600-р”.
  5. Різне.

 

  1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році”.

Доповідав: Ріяфет Гасимов

Виступили: Ігор Шевчук, Андрій Левкович, Олександр Матусевич, Володимир Магаль

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  7  Проти – 0    Утримались – 0

 

  1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових надходжень у 2016 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.

Доповідав: Ріяфет Гасимов

Виступили: Ігор Шевчук, Володимир Магаль, Андрій Левкович, Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових надходжень у 2016 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  7  Проти – 0    Утримались – 0

 

  1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” у користування ділянки надр”.

Доповідав: Ріяфет Гасимов

Виступили: Ігор Шевчук, Володимир Магаль, Андрій Левкович, Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про погодження надання Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” у користування ділянки надр” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  7  Проти – 0    Утримались – 0

 

  1. Про погодження спільного розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 16.09.2016 року № 629/741-р. “Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 05.07.2016 року №465/600-р”.

Доповідав: Ріяфет Гасимов

 

Вирішили рекомендувати:

Погодити розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 16.09.2016 року № 629/741-р. “Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 05.07.2016 року №465/600-р”.

Голосували: ЗА –  7  Проти – 0    Утримались – 0

 

  1. Різне.

 

Заступник

голови комісії                                                                 Олександр Матусевич

 

 

Секретар комісії                                                             Андрій Левкович

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата