Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

ПРОТОКОЛ № 18


ПРОТОКОЛ № 18

засідання постійної комісії обласної ради

з питань екології та раціонального

природокористування

 

29 листопада 2016 р.

 

Присутні члени комісії:

Олександр Матусевич, Ігор Шевчук, Олег Токарчук, Михайло Якимчук, Андрій Іваськів, Оксана Тебешевська

 

Відсутні: Андрій Левкович, Володимир Магаль

 

Запрошені:

Андрій Пліхтяк – заступник начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

Роман Михайлюкначальник

Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів

Богдан Гудзак – представник

ДП “Спецзалізобетон”

Леся Іванків – Поберезький сільський

голова

 

Головував:

Заступник голови комісії  Олександр Матусевич

 

Про внесення до порядку денного засідання комісії проекту рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016.
№ 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році” (зі змінами).

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

 

Порядок денний

 1. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.12.2015. № 59-2/2015 “Про Обласну програму охорони навколишнього природного середовища до 2020 року” (зі змінами).
 2. Про проект рішення обласної ради “Про Дністровський регіональний ландшафтний парк”.
 3. Про погодження надання ДП “Спецзалізобетон”
  ВАТ “Івано-Франківськцемент” у користування ділянки надр.
 4. Про проект рішення обласної ради “Про переоформлення ТДВ “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску, що знаходиться на території Стратинської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області”.
 5. Про проект рішення обласної ради “Про надання ТДВ “Рогатинпісок” гірничого відводу з метою розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску, яке знаходиться на території Стратинської сільської ради (0,5 км на схід від хутора Москалі) Рогатинського району Івано-Франківської області”.
 6. Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Східно-Космацької площі, шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”.
 7. Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, суглинків та глини Кийданцівської ділянки шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”.
 8. Про внесення до порядку денного засідання комісії проекту рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016.
  № 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році” (зі змінами).
 9. Різне.

– Про депутатський запит С. Никоровича щодо виділення коштів на проведення берегоукріплення на річці Бистриця Надвірнянська напроти сільського кладовища у с. Забережжя Богородчанського району.

– Про депутатське звернення Г. Макоти щодо виділення коштів з екологічного фонду.

– Про листи Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів щодо пропозицій до регуляторного акту на заміну скасованого рішення обласної ради  “Про порядок проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках області” та виконання п.4 рішення обласної ради від 23.09.2016. № 283-9/2016.

– Про лист облдержадміністрації стосовно опрацювання проекту рішення обласної ради підготовленого депутатом обласної ради Т. Виноградником “Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.02.2014. № 1187-27/2014 (зі змінами)”.

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.12.2015. № 59-2/2015 “Про Обласну програму охорони навколишнього природного середовища до 2020 року” (зі змінами).

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Ігор Шевчук, Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.12.2015. № 59-2/2015 “Про Обласну програму охорони навколишнього природного середовища до 2020 року” (зі змінами) підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про Дністровський регіональний ландшафтний парк”.

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Ігор Шевчук, Андрій Іваськів, Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про Дністровський регіональний ландшафтний парк” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання ДП “Спецзалізобетон” ВАТ “Івано-Франківськцемент” у користування ділянки надр”.

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Ігор Шевчук, Михайло Якимчук, Оксана Тебешевська, Олександр Матусевич, Андрій Іваськів, Богдан Гудзак, Леся Іванків

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про погодження надання ДП “Спецзалізобетон” ВАТ “Івано-Франківськцемент” у користування ділянки надр” відкласти та повернутись до розгляду після врегулювання питання співпраці ДП “Спецзалізобетон” ВАТ “Івано-Франківськцемент” з громадою села Побережжя Тисменицького району.

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про переоформлення ТДВ “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску, що знаходиться на території Стратинської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області”.

 

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про переоформлення ТДВ “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску, що знаходиться на території Стратинської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  0  Проти – 2    Утримались – 4

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про надання ТДВ “Рогатинпісок” гірничого відводу з метою розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску, яке знаходиться на території Стратинської сільської ради (0,5 км на схід від хутора Москалі) Рогатинського району Івано-Франківської області”.

 

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про надання ТДВ “Рогатинпісок” гірничого відводу з метою розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску, яке знаходиться на території Стратинської сільської ради (0,5 км на схід від хутора Москалі) Рогатинського району Івано-Франківської області” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  0  Проти – 2    Утримались – 4

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Східно-Космацької площі, шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”.

 

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Михайло Якимчук,  Андрій Іваськів, Ігор Шевчук

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Східно-Космацької площі, шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  0  Проти – 2    Утримались – 4

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Східно-Космацької площі, шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами” рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, суглинків та глини Кийданцівської ділянки шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”.

 

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Михайло Якимчук,  Андрій Іваськів, Ігор Шевчук

 

Вирішили рекомендувати:

Доповнити п. 1 проекту рішення наступним:

«…за умови:

– Щорічно, протягом терміну дії спеціального дозволу, укладати з місцевими органами влади угоди на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання на пайових засадах об’єктів соціальної інфраструктури, шляхів місцевого значення та на заходи щодо охорони навколишнього природного середовища, на суму не менше 1% від вартості інвестиційного проекту;

– Своєчасно і в повному обсязі сплачувати обов’язкові платежі до державного та місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством;

– Оформити правовідносини щодо користування земельними ділянками згідно з чинним законодавством;

– Після отримання спеціального дозволу на користування надрами надати до обласної ради копії програми робіт та угоди про умови користування надрами.»

 

Проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, суглинків та глини Кийданцівської ділянки шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами” з пропозицією комісії підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про внесення до порядку денного засідання комісії проекту рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році” (зі змінами)”.

 

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Оксана Тебешевська, Олександр Матусевич

 

Вирішили рекомендувати:

Проект рішення обласної ради “Про внесення до порядку денного засідання комісії проекту рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 119-4/2016 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016 році” (зі змінами)” підтримати та рекомендувати внести на розгляд президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: ЗА –  6  Проти – 0    Утримались – 0

 

 1. Різне.

– Про депутатський запит С. Никоровича щодо виділення коштів на проведення берегоукріплення на річці Бистриця Надвірнянська напроти сільського кладовища у с. Забережжя Богородчанського району.

– Про депутатське звернення Г. Макоти щодо виділення коштів з екологічного фонду.

Доповідав: Андрій Пліхтяк

Вирішили скерувати депутатський запит С.Никоровича та депутатське звернення Г. Макоти для опрацювання та надання відповіді до управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

 

– Про листи Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів щодо пропозицій до регуляторного акту на заміну скасованого рішення обласної ради  “Про порядок проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках області” та виконання п.4 рішення обласної ради від 23.09.2016. № 283-9/2016.

Доповідав: Роман Михайлюк

Вирішили

Заслухану інформацію взяти до відома та погодитись з необхідністю продовжити термін виконання п.4 рішення обласної ради від 23.09.2016. № 283-9/2016.

 

– Про лист облдержадміністрації стосовно опрацювання проекту рішення обласної ради підготовленого депутатом обласної ради Т. Виноградником “Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.02.2014. № 1187-27/2014 (зі змінами)”.

Доповідав: Андрій Пліхтяк

Вирішили повторно скерувати проект рішення обласної ради підготовлений депутатом обласної ради Т. Виноградником “Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.02.2014. № 1187-27/2014 (зі змінами)”  для опрацювання та надання відповіді до управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

 

 

Заступник

голови комісії                                                                 Олександр Матусевич

 

 

 

Член комісії                                                                    Ігор Шевчук

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата