ПРОТОКОЛ № 29 засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей


14.12.2018 р.                                                                                         м. Івано-Франківськ

 

 

Всього членів комісії – 5 осіб.

Присутні: Чаплинська Н. Л., Озорович В. В., Дякур Д. Д., Коцюр С. П., Марійчин А. А., Сенатович В. Ф.

Відсутні: Ткач Р. В. – поважна причина.

 

Запрошені:

Мацькевич Ірина Богданівна – директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації;

Корженьовський Володимир Михайлович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

 

У засіданні комісії взяли участь:

Гладій Василь Іванович – перший заступник голови обласної ради;

Броніцька Юлія Михайлівна – консультант організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради;

Представники засобів масової інформації.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про обласний бюджет на 2019 рік”.

 

  1. Про погодження змін до календарного плану заходів на 2018 рік обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014.

 

  1. Різне.
  2. Про обласний бюджет на 2019 рік”..

ДОПОВІДАЛИ: Мацькевич І. Б.,

ВИСТУПИЛИ: Чаплинська Н. Л.

ВИРІШИЛИ: підтримати проект рішення “Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014 (зі змінами)” та рекомендувати на розгляд сесії обласної ради.

Голосували:

За – 5 (п’ять)                       Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

  1. Про погодження змін до календарних планів заходів на 2018 рік обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014.

ДОПОВІДАВ: Корженьовський В. М.

ВИСТУПИЛИ: Чаплинська Н. Л., Марійчин А. А., Сенатович В. Ф.

ВИРІШИЛИ: погодити зміни до календарних планів заходів на 2018 рік обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014.

Голосували:

За – 5 (п’ять)                       Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

  1. Різне: на чергове засідання постійної комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей запросити представників обласного управління лісового та мисливського господарства та головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області для обговорення питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Голосували:

За – 5 (п’ять)                       Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

 

Голова постійної комісії                                                               Наталія Чаплинська

Секретар постійної комісії                                                                Василь Озорович

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]