ПРОТОКОЛ № 3


ПРОТОКОЛ № 3
засідання постійної комісії обласної ради

 

 

13.04.2021 р.                                                                    м. Івано-Франківськ

 

 

 

Всього членів комісії – 5 осіб.

Присутні: Мединський М. В., Гончарук О. Р., Федоришин В. Є.

Відсутній: Чаплинська Н. Л. – лікарняний, Гоголь Я. М. – поважна причина.

 

 

Запрошені:

Корженьовський Володимир Михайлович – директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації;

Подошва Сергій Валерійович – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації;

Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

 

 

У засіданні комісії взяли участь:

Веркалець Володимир Федорович – керівник інформаційного центру учасників АТО;

Кріль Мирослав Петрович – голова ГС ”Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО”;

Чомко Степан Степанович – перший заступник голови  ГО “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО”;

Броніцька Юлія Михайлівна – консультант організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради;

Представники засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про проєкт рішення “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік”.
  2. Про проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 113-4/2016 “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”.
  3. Про проєкт рішення “Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами)”.
  4. Про проєкт рішення “Про діяльність комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”.
  5. Різне.

 

 

  1. Про проєкт рішення “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік”.

ДОПОВІДАВ: Подошва С. В.

ВИСТУПИЛИ: Гончарук О. Р.

ВИРІШИЛИ: підтримати поданий проєкт рішення “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік” та рекомендувати для розгляду на черговій сесії обласної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3 (три)              Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

 

 

  1. Про проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 113-4/2016 “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”.

ДОПОВІДАВ: Корженьовський В. М.

ВИСТУПИЛИ: Федоришин В. Є.

ВИРІШИЛИ: підтримати поданий проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.03.2016. № 113-4/2016 “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України” та рекомендувати для розгляду на черговій сесії обласної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3 (три)              Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

  1. Про проєкт рішення “Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами)”.

ДОПОВІДАВ: Корженьовський В. М.

ВИСТУПИЛИ: Федоришин В. Є., Кріль М. П., Веркалець В. Ф.

ВИРІШИЛИ: підтримати поданий проєкт рішення “Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами)”. та рекомендувати для розгляду на черговій сесії обласної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3 (три)              Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

  1. Про проєкт рішення “Про діяльність комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”.

ДОПОВІДАВ: Дмитренко І. А., Федоришин В. Є.

ВИСТУПИЛИ: Гончарук О. Р., Веркалець В. Ф., Кріль М. П.,

ВИРІШИЛИ: 1) заслухану інформацію взяти до відома;

2) підтримати поданий проєкт рішення “Про діяльність комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” та рекомендувати для розгляду на черговій сесії обласної ради;

3) організувати виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей спільно із представниками громадських організацій, які захищають права ветеранів і учасників АТО/ООС на базі комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3 (три)              Проти – 0 (нуль)                 Утрималось – 0 (нуль).

Рішення прийнято.

 

 

 

Заступник голови постійної комісії                                        Микола Мединський 

Секретар постійної комісії                                                    Володимир Федоришин


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]