Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

ПРОТОКОЛ № 30


ПРОТОКОЛ № 30

засідання постійної комісії обласної ради

з питань екології та раціонального

природокористування

27.11.2017 р.

 

Присутні члени комісії:

Андрій Левкович, Михайло Якимчук, Оксана Тебешевська, Олег Токарчук, Ігор Шевчук

 

Відсутні члени комісії:

Олександр Матусевич, Андрій Іваськів, Володимир Магаль

 

Запрошені:

Ріяфет Гасимов – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

Андрій Пліхтяк – заступник начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

 

Головував:

Голова комісії  Андрій Левкович

 

Порядок денний

 

 1. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 30.06.2017. № 534-16/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища” (зі змінами).
 2. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.03.2017. № 467-13/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2017 році” (зі змінами).
 3. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 15.09.2017. № 596-17/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.
 4. Про проект рішення обласної ради “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.
 5. Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, Кадобнянського родовища шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”.
 6. Про проект рішення обласної ради “Про переоформлення товариству з обмеженою відповідальністю “Кахелина” акта про надання гірничого відводу для розробки Войнилівського родовища суглинків”.
 7. Про проект рішення обласної ради “Про надання товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” гірничого відводу для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску”.
 8. Про проект рішення обласної ради “Про переоформлення товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску”.
 9. Про проект рішення обласної ради “Про утворення обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Надра Прикарпаття”.
 10. Про спільне розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради “Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 21.02.2017 року № 80/68-р (зі змінами)”.
 11. Різне. Розгляд листів та звернень.

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 30.06.2017. № 534-16/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища” (зі змінами).

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Михайло Якимчук

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 30.06.2017. № 534-16/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища” (зі змінами) підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.03.2017. № 467-13/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2017 році” (зі змінами).

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Оксана Тебешевська

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.03.2017. № 467-13/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2017 році” (зі змінами) підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 15.09.2017. № 596-17/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Олег Токарчук, Оксана Тебешевська

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 15.09.2017. № 596-17/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Михайло Якимчук

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, Кадобнянського родовища шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Оксана Тебешевська, Михайло Якимчук, Олег Токарчук

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, Кадобнянського родовища шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про переоформлення товариству з обмеженою відповідальністю “Кахелина” акта про надання гірничого відводу для розробки Войнилівського родовища суглинків”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Оксана Тебешевська, Олег Токарчук

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про переоформлення товариству з обмеженою відповідальністю “Кахелина” акта про надання гірничого відводу для розробки Войнилівського родовища суглинків” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про надання товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” гірничого відводу для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Ігор Шевчук

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про надання товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” гірничого відводу для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 0   Проти –   0  Утримались – 5

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про переоформлення товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Андрій Левкович, Ігор Шевчук

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про переоформлення товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 0   Проти –   0  Утримались – 5

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

 1. Слухали: Про проект рішення обласної ради “Про утворення обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Надра Прикарпаття”.

Доповідав:  Андрій Пліхтяк

 

Виступили: Олег Токарчук, Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Оксана Тебешевська

 

Вирішили рекомендувати:

проект рішення обласної ради “Про утворення обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Надра Прикарпаття” підтримати та рекомендувати внести на розгляд сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 5   Проти –   0  Утримались – 0

 

 1. Про спільне розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради “Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 21.02.2017 року № 80/68-р (зі змінами)”.

Доповідав: Андрій Пліхтяк

 

Виступили:  Андрій Левкович, Ігор Шевчук, Михайло Якимчук

 

Вирішили рекомендувати:

Погодити спільне розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради “Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 21.02.2017 року № 80/68-р”.

 

Голосували: За –  5  Проти –  0   Утримались – 0

 

 1. Різне. Розгляд листів та звернень.

 

 

 

Голова комісії                                                                 Андрій Левкович

 

 

 

 

 

Член  комісії                                                                   Михайло Якимчук

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата