Протокол № 32


Протокол № 32
засідання постійної комісії обласної ради
з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу

 

14 вересня 2018 року
м. Івано-Франківськ

 

Присутні: Олександр Левицький, Михайло Королик, Іван Візінський, Богдан Ленігевич

Запрошені:

Богдан Кобилянський – заступник голови обласної державної адміністрації;

Василь Антоняк – начальник господарського підрозділу господарського управління обласної державної адміністрації;

Віталій Федорів – заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Василь Даниш – начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад області

В роботі комісії беруть участь:

Павло Андрусяк – голова Галицької районної ради;

голови Дубівецької, Медухівської, Тустанської сільських рад;

Олександра Чорній – начальник відділу документообігу виконавчого апарату обласної ради

 

Порядок денний:

 

 1. Про внесення змін до регіональної цільової програми забезпечення діяльності господарського підрозділу господарського управління облдержадміністрації на 2017-2019 роки.
 2. Про надання дозволу на списання автотранспорту обласному клінічному центру паліативної допомоги.
 3. Про надання апеляційному суду Івано-Франківської області дозволу на списання майна.
 4. Про оренду майна спільної власності територіальних громад області.
 5. 5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.07.2015. № 1722-36/2015 “Про перспективний план формування територій громад області” (зі змінами).

 

 1. Слухали: Про внесення змін до регіональної цільової програми забезпечення діяльності господарського підрозділу господарського управління облдержадміністрації на 2017-2019 роки.

Доповідає: Василь Антоняк

Виступив: Михайло Королик

Вирішили: погодити проект рішення “Про внесення змін до регіональної цільової програми забезпечення діяльності господарського підрозділу господарського управління облдержадміністрації на 2017-2019 роки” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про надання дозволу на списання автотранспорту обласному клінічному центру паліативної допомоги.

Доповідає: Віталій Федорів

Вирішили: доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації розглянути можливість передачі автотранспорту громадській організації учасників АТО. У випадку непридатності використання автотранспорту для потреб громадської організації погодити проект рішення “Про надання дозволу на списання автотранспорту обласному клінічному центру паліативної допомоги” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про надання апеляційному суду Івано-Франківської області дозволу на списання майна.

Доповідає: Василь Даниш

Вирішили: погодити проект рішення “Про надання апеляційному суду Івано-Франківської області дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 4. Слухали: Про оренду майна спільної власності територіальних громад області (листи управління об’єктами спільної власності територіальних громад області від 22.08.2018. № 322/08-04/001 та від 12.09.2018. № 353/08-04/001).

Доповідає: Василь Даниш

Виступили: Михайло Королик, Іван Візінський

Вирішили:

 1. По листу управління об’єктами спільної власності територіальних громад області від 22.08.2018. № 322/08-04/001, починаючи з п. 15 додатку 1:
  • погодити надання об’єкта, зазначеного у пункті 15 додатку 1, в оренду терміном до трьох років;
  • погодити надання в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, зазначених у пунктах 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39 додатку 1;
  • відкласти розгляд питання щодо надання в оренду об’єкта, зазначеного у пункті 29. Доручити управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області подати членам комісії інформацію про статутну діяльність Конгресу підприємців Івано-Франківської області;
  • погодити надання об’єкта, зазначеного у пункті 37 додатку 1, в оренду терміном на один рік;
  • відкласти розгляд передачі в оренду об’єктів, зазначених у пунктах 40; 41; 42; 43 додатку 1, до врегулювання питань з відділом культурної спадщини управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Погодити передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що передаються на умовах конкурсу (аукціону) згідно з додатком 2.

 

 1. По листу управління об’єктами спільної власності територіальних громад області від 12.09.2018. № 353/08-04/001:
  • погодити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що передаються в оренду згідно з додатком 1 та в оренду на умовах конкурсу (аукціону) згідно з додатком 2.

Доручити управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад області подати членам комісії довідку про вартість занять у дитячій театральній майстерні (об’єкт, зазначений під № 2 додатку 1).

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.07.2015. № 1722-36/2015 “Про перспективний план формування територій громад області” (зі змінами).

Доповідає: Богдан Кобилянський

Виступили: Павло Андрусяк, голови Дубівецької, Медухівської, Тустанської сільських рад, Михайло Королик, Олександр Левицький, Іван Візінський

Вирішили: погодити проект рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від  24.07.2015. № 1722-36/2015 “Про перспективний план формування територій громад області” (зі змінами) та пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Рекомендувати   заступнику   голови   обласної   державної   адміністрації Б. Кобилянському дати доручення відповідним структурним підрозділам обласної державної адміністрації підготувати і подати головам фракцій обласної ради розрахунок фінансової забезпеченості відповідних громад Галицького району на 2018 рік згідно з запропонованими пропозиціями.

Голосували: За – одноголосно.

 

 

 

Заступник голови постійної комісії                         Олександр Левицький

 

Секретар постійної комісії                                           Михайло Королик

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]