Протокол № 42 засідання постійної комісій обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова


від  07. 11. 2019 р.                                                                                                м. Яремча.

 

 Всього членів комісії: 8 осіб.

Присутні: 7

Ю. Черневий – голова комісії.

С. Адамович – заступник голови комісії.

І. Оробець – секретар комісії.

Присутні члени комісії: Д. Дзвінчук,.І. Тринів,
М. Рудик, А. Мироняк.

Відсутні: А. Романюк – п/п.

У роботі комісії брали участь:

 

В. Гладій – перший заступник голови обласної ради;

Л. Романів –начальник відділу – заступник керуючого справами обласної ради;

Б. Медвідь – консультант організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради;

В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

О. Оклієвич – начальник управління спорту облдержадміністрації;

 

Вів засідання Ю. Черневий – голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

 

Виступив Д. Дзвінчук – депутат обласної ради запропонував включити у порядок денний інформацію про результати проведення першої учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

 

Виступив В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, який запропонував внести до порядку денного проект рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 21.09.2018.
№ 952-23/2018 “Про утворення комісій з питань приймання-передачі цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів”

 

Виступив А. Мироняк – депутат обласної ради і запропонував включити у порядок денний звернення працівників КНЗ “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради.

 

Комісія розглянула і затвердила порядок денний:

Порядок денний:

 

 1. Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради”.
 2. Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради”.
 3. Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради”.
 4. 4. Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради”.
 5. Про проект рішення обласної ради “Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в області”
 6. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки”.
 7. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (зі змінами)”.
 8. Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 21.09.2018. № 952-23/2018 “Про утворення комісій з питань приймання-передачі цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів”
 9. Інформація про результати проведення першої учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.
 10. Про звернення працівників КНЗ “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради.
 11. Різне.
1.Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради” (Н. Гаврилюк).
ДоповідавВ. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виступили:Н. Гаврилюк, Ю. Черневий, Д. Дзвінчук, В. Гладій
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про призначення директора Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради”.і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:” ЗА” – 6 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 осіб.Рішення прийнято.
2Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради”.(Кривун М. В.)
Доповідав:В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, В. Гладій, І. Тринів.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про призначення директора Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради”.і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:” ЗА” – 6 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 осіб.Рішення прийнято.
3.Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про призначення директора Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради”. (Стефанишин В. В).
Доповідав:В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, Д. Дзвінчук, В. Гладій.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про призначення директора Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради” і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:” ЗА” – 6 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 осіб.Рішення прийнято.
4.Слухали:Проект рішення обласної ради “Про призначення директора Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” (Якимів О. Р.).
Доповідав:В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, Д. Дзвінчук, І. Тринів.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про призначення директора Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:” ЗА” –6 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 осіб.Рішення прийнято.
5.Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в області”.
Доповідав:О. Оклієвич – начальник управління спорту облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, А. Мироняк, І. Оробець.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в області” і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:” ЗА” – 7 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 особа.Рішення прийнято.
6.Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки ”.
Доповідав:О. Оклієвич – начальник управління спорту облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, В. Гладій, Д. Дзвінчук.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки”..
Голосували:” ЗА” – 7 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 особа.Рішення прийнято.
7.Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку освіти  Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (зі змінами)”.
Доповідав:В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, В. Гладій, Д. Дзвінчук, І. Тринів, С. Адамович.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку освіти  Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (зі змінами)” і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:” ЗА” – 7 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 особа.Рішення прийнято.
8.Слухали:Про проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 21.09.2018. № 952-23/2018 “Про утворення комісій з питань приймання-передачі цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів”
Доповідав:В. Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Виступили:Ю. Черневий, І. Тринів, Д. Дзвінчук, В. Гладій.
Вирішили:Підтримати проект рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 21.09.2018. № 952-23/2018 “Про утворення комісій з питань приймання-передачі цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів” і внести на розгляд сесії обласної ради.
Голосували” ЗА” – 7 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 особа.Рішення прийнято.
9.Слухали:Інформація про результати проведення першої учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.
Доповідав:Д. Дзвінчук – депутат обласної ради.
Виступили:В. Кімакович, С. Адамович, Ю. Черневий.
Вирішили:1. Інформацію щодо результатів проведення першої учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління взяти до уваги.2. Доручити обласній державній адміністрації внести зміни до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки в частині виплати з обласного бюджету стипендій переможцям згаданої вище олімпіади, які навчаються в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного університету нафти і газу, а також одноразових грошових премій усім переможцям учнівської олімпіади
Голосували:” ЗА” – 7 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 осіб.Рішення прийнято.
10.Слухали:Про звернення працівників КНЗ “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради.
Інформувала:Г. Жигалюк – голова профспілки санаторію
Виступили:А. Мироняк, Ю. Черневий, В. Гладій, Д. Дзвінчук.
Вирішили:Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович) спільно з управлінням освіти Яремчанського міськвиконкому (І. Онутчак) вирішити питання щодо організації навчального процесу для дітей, які перебувають на лікуванні у Івано-Франківському обласному спеціалізованому (спеціальному) кістково-туберкульозному санаторії “Смерічка” із залученням педагогічних працівників цього закладу.
Голосували:” ЗА” – 7 осіб,“ПРОТИ” – 0 осіб, “УТРИМАЛИСЬ” – 0 осіб.Рішення прийнято.
11.Слухали:Різне.

 

 

Голова постійної комісії                                                           Юрій Черневий

 

Секретар комісії                                                                          Інна Оробець

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]