Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

ПРОТОКОЛ № 9


 

УКРАЇНА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

Постійна комісії обласної ради з питань захисту прав

учасників і ветеранів антитерористичної операції

на Сході України та їх сімей

 

ПРОТОКОЛ № 9

засідання постійної комісії обласної ради

 

02.12.2016 р.                                                        м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії – 6 осіб.

Присутні: Чаплинська Н. Л., Ткач Р. В., Дякур Д. Д., Марійчин А. А., Озорович В. В.

Відсутні: Коцюр С. П.

 

Запрошені:

Дебенко Ігор Богданович – заступник генерального директора обласного телебачення “Галичина”, депутат обласної ради;

Яворський Віталій Львович – в.о. директора департаменту соціальної політики ОДА;

Будзак Іван Васильович  – заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти ОДА;

Веркалець Володимир Федорович – головний спеціаліст Сектору в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО;

 

 

У засіданні комісії взяли участь:

Гладій Василь Іванович – перший заступник голови обласної ради;

Парцей Роман Ярославович – голова правління ГО “Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО”;

Ковальчук Володимир Дмитрович – заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області;

Гринечко Мар’яна Валеріївна – помічник патронатної служби голови обласної ради;

Броніцька Юлія Михайлівна – консультант організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради;

Представники засобів масової інформації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Проект рішення “Про звернення обласної ради щодо при рівняння статусу військових капеланів, які здійснюють діяльність у районі проведення бойових дій, до статусу учасника бойових дій”.
  2. Про зміни до календарних планів заходів на 2016 рік обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014 (зі змінами).
  3. Листи. Заяви. Різне.

 

  1. СЛУХАЛИ: Дебенка І. Б. – Про проект рішення “Про звернення обласної ради щодо при рівняння статусу військових капеланів, які здійснюють діяльність у районі проведення бойових дій, до статусу учасника бойових дій”.

ВИСТУПИЛИ: Р. Ткач, В. Яворський, В. Гладій, В. Веркалець Н.Чаплинська.

ВИРІШИЛИ: погодити проект рішення “Про звернення обласної ради щодо при рівняння статусу військових капеланів, які здійснюють діяльність у районі проведення бойових дій, до статусу учасника бойових дій” та рекомендувати на розгляд сесії обласної ради.

Голосували:

За – 4 (чотири)              Проти – 0 (нуль)              Утрималось – 0 (нуль).

 

Рішення прийнято.

 

  1. СЛУХАЛИ: Будзака І. В. – Про проект рішення “Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023(зі змінами)”.

У додатку № 2 до проекту рішення є технічна правка у розділі “Очікувані результати“ викладене формулювання замінити на речення “Забезпечення належних умов навчання студентів“.

ВИСТУПИЛИ: Н. Чаплинська, Р. Ткач, В. Яворський, В. Гладій, В. Веркалець

ВИРІШИЛИ: погодити проект рішення “ Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023(зі змінами)” та рекомендувати на розгляд сесії обласної ради.

Голосували:

За – 5 (п’ять)                 Проти – 0 (нуль)              Утрималось – 0 (нуль).

 

Рішення прийнято.

 

 

  1. СЛУХАЛИ: Яворського В. Л. – Про зміни до календарних планів заходів на 2016 рік обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014 (зі змінами).

ВИСТУПИЛИ: Н. Чаплинська, Р. Ткач, В. Озорович, І. Дебенко, В. Веркалець, Р. Парцей.

ВИРІШИЛИ: погодити зміни до календарних планів заходів обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами).

Голосували:

За – 5 (п’ять)                 Проти – 0 (нуль)              Утрималось – 0 (нуль).

 

Рішення прийнято.

 

 

РІЗНЕ:

– СЛУХАЛИ: Веркалець В. Ф.  – Про лист голови ГО “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО” щодо виділення коштів на перевидання “Книги пам’яті”.

ВИСТУПИЛИ: Н. Чаплинська, Р. Ткач, В. Озорович, І. Дебенко, В. Веркалець, Р. Парцей.

ВИРІШИЛИ: підтримати звернення голови ГО “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО” щодо виділення коштів на перевидання “Книги пам’яті”.

Голосували:

За – 5 (п’ять)                 Проти – 0 (нуль)              Утрималось – 0 (нуль).

 

Рішення прийнято.

 

 

– СЛУХАЛИ: Яворський В. Л.  – Про лист першого заступника голови облдержадміністрації М. Савки щодо погодження внесення змін з використання бюджетних призначень на виконання обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області у 2012-2016 роки.

ВИСТУПИЛИ: Н. Чаплинська, А. Марійчин, В. Ковальчук, В. Гладій, Р. Ткач, В. Веркалець.

ВИРІШИЛИ: 1) підтримати зміни в протокол засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей від 15.07.2016 р. № 7, а саме пункт 1.2 вилучити, в зв’язку з цим пункт 1.3 вважати пунктом 1.2;

2) рекомендувати постійній комісії з питань бюджету, фінансів та податків внести зміни у відповідний протокол засідання від 05.09.2016. № 21, а саме пункт 4.2 вилучити.

3) рекомендувати департаменту соціальної політики ОДА здійснювати виплати одноразової грошової допомоги на лікування та вирішення невідкладних побутових питань учасникам АТО та іншим потребуючим категоріям жителів області, у межах коштів передбачених за КТКВК пункту 1.7 обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області у 2012-2016 роки

Голосували:

За – 4 (чотири)              Проти – 0 (нуль)              Утрималось – 1 (один).

 

Рішення прийнято.

 

 

– СЛУХАЛИ: Яворський В. Л.  – Про лист першого заступника голови облдержадміністрації М. Савки щодо погодження перерозподілу у межах загального обсягу бюджетних призначень по КФКВ 250323 “Субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування”.

ВИСТУПИЛИ: Н. Чаплинська, В. Гладій, Р. Ткач, В. Озорович, В. Веркалець,.

ВИРІШИЛИ: підтримати зменшення бюджетних призначень по обласній програмі підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасники бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворились для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення на суму 270,0 тис. грн. та спрямувати їх на забезпечення надання послуг по оздоровленню та лікуванню ветеранів ОУН-УПА в “Центрі реабілітації ветеранів ОУН-УПА “Говерла”.

Голосували:

За – 4 (чотири)              Проти – 0 (нуль)              Утрималось – 0 (нуль).

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                    Наталія Чаплинська

 

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата