ПРОТОКОЛ №4


П Р О Т О К О Л № 4
засідання постійної комісії обласної ради
з питань промисловості, підприємництва, будівництва
та дорожнього господарства

 

від 02.07.2021 р.
м. Івано-Франківськ
15.00, каб. 500

 

Всього членів комісії – 9 осіб

 

Були присутні на засіданні:

Шевченко
Віктор Леонідович

– голова постійної комісії

Левконович
Надія Михайлівна

– заступник голови постійної комісії

Гладун
Василь Васильович

– секретар комісії

Гораль
Ліліана Тарасівна

– член постійної комісії

Дяків
Юрій Миколайович

– член постійної комісії

Мазур
Юрій Йосифович

– член постійної комісії
Запрошені:
Палійчук
Микола Васильович
– заступник голови обласної ради
Гвоздянчук
Леся Василівна
– директор Івано-Франківського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” 
Крайник
Оксана Василівна
– в. о. заступника начальника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки – начальник відділу державного контролю за безпекою на транспорті в  Івано-Франківській області Державної служби України з безпеки на транспорті.
Чернелицька
Богдана Павлівна
– заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації
Попович
Володимир Васильович
– заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації

 

 

Гургула
Мар’яна Михайлівна
– начальник управління економічного розвитку департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації
Рачкевич
Володимир Степанович
– заступник директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації
Демкович
Богдан Володимирович
– заступник начальника управління – начальник відділу інженерного забезпечення та перспективного розвитку управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації
Олесневич
Ігор Васильович
– начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

 

Брали участь у роботі комісії:
Вань
Марія Анатоліївна
– заступник начальника відділу організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради
Бриндальський
Андрій Петрович
– депутат обласної ради
Бардяк Євгенія Мар’янівна
Кушнір 
Володимир Степанович
– депутатка обласної ради

– депутат обласної ради
Представники засобів масової інформаціїПредставники  приватних перевізників

Порядок денний:

1.            Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік.
2.            Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху  Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
3.            Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.04.2021. № 133-6/2021 “Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.02.2021. № 68-4/2021 “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік”.
4.            Про внесення змін до рішення обласної ради від 8.12.2017. № 685-19/2017 “Про регіональну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2018-2022 роки” (зі змінами).
5.            Про календарний план заходів на 2021 рік з виконання регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
6.            Інформація представника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки щодо нелегальних перевезень пасажирів на території області.
7.Про звернення обласної ради щодо законопроєкту № 5600 від 02.06.2021 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень”.
8.Різне.

 

1.Слухали:Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік.
Доповідав:В. Попович – заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Проєкт рішення “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік” підтримати і пропонувати на розгляд сесії обласної ради.
Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
2.Слухали:Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху  Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
Доповідав:В. Рачкевич – заступник директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, Ю. Мазур, М. Палійчук, Є. Бардяк, Л. Гораль.
Вирішили:Проєкт рішення “Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху  Івано-Франківської області на 2021-2025 роки” підтримати і пропонувати на розгляд сесії обласної ради.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
3.Слухали:Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.04.2021. № 133-6/2021 “Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.02.2021. № 68-4/2021 “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік”.
Доповідала:Б. Чернелицька – заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, М. Палійчук.
Вирішили:Проєкт рішення ” Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.04.2021. № 133-6/2021 “Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.02.2021. № 68-4/2021 “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік” підтримати і пропонувати його на розгляд сесії обласної ради,
з врахуванням змін, які запропоновані у листі
обласної державної адміністрації від 18 червня 2021 р.
№ 498/0/2-21/01-132 (додається).
Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
4.Слухали:Про внесення змін до рішення обласної ради від 8.12.2017. № 685-19/2017 “Про регіональну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2018-2022 роки” (зі змінами).
Доповідала:Л. Гвоздянчук – директор Івано-Франківського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”  .
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 8.12.2017. № 685-19/2017 “Про регіональну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2018-2022 роки” (зі змінами) погодити і пропонувати його на розгляд сесії обласної радиГолосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
5.Слухали:Про календарний план заходів на 2021 рік з виконання регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
Доповідав:І. Олесневич – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, Є. Бардяк, Ю. Мазур, М. Палійчук.
Вирішили:Погодити календарний план заходів на 2021 рік з виконання регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області на 2021-2025 роки відповідно до листа обласної державної адміністрації від 14.05.21. № 9984/21/1-20/01-122 (додається).Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
6.Слухали:Інформація представника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки щодо нелегальних перевезень пасажирів на території області.
Доповідала:О. Крайник – в. о. заступника начальника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки – начальник відділу державного контролю за безпекою на транспорті в  Івано-Франківській області Державної служби України з безпеки на транспорті.
Виступили:Ю. Мазур, В. Шевченко, М. Палійчук, Л. Гораль, представники приватних перевізників..
Вирішили:1. Інформацію Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки щодо нелегальних перевезень пасажирів на території області взяти до відома.2. Доручити Західному міжрегіональному управлінню Укртрансбезпеки щомісячно (до 1 числа місяця наступного за звітним) інформувати постійну комісію обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства про вжитті заходи та результати роботи щодо боротьби із нелегальними перевізниками на території області в розрізі районів.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
7.Слухали:Про звернення обласної ради щодо законопроєкту № 5600 від 02.06.2021 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень”.
Доповідав:В. Кушнір – депутат обласної ради.
Виступили:В. Шевченко, М. Палійчук.
Вирішили:Рекомендувати голові обласної ради розглянути проєкт рішення обласної ради “Про звернення обласної ради щодо законопроєкту № 5600 від 02.06.2021 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” на сесії обласної ради.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.

 

 

8.Різне.
8.1Слухали:Є. Бардяк, яка запропонувала на одному із засідань комісії розглянути питання необхідності розробки та затвердження на законодавчому рівні правил використання і пересування сучасних дрібних електротранспортних засобів (гіроскутерів, гіробордів, міні-сігвеїв, електросамокатів, моноколіс та ін.), оскільки питання їх використання Правилами дорожнього руху ніяк не врегульовано, а кількість таких засобів пересування на дорогах стрімко зростає.
Виступили:В. Шевченко, М. Палійчук.
Вирішили:Підтримати пропозицію депутатки обласної ради Євгенії Бардяк та розглянути порушене нею питання на одному з чергових засідань постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                      Віктор Шевченко

 

Секретар комісії                                                                                      Василь Гладун


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]