ПРОТОКОЛ 1


П Р О Т О К О Л № 1

засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства

від 17.12.2020 р.

м. Івано-Франківськ

16.00, каб. 500

 

Всього членів комісії – 9 осіб

Були присутні на засіданні:

Шевченко
Віктор Леонідович

– голова постійної комісії

Левконович
Надія Михайлівна

– заступник голови постійної комісії

Гладун
Василь Васильович

– секретар комісії

Вітенко
Микола Іванович

– член постійної комісії

Гораль
Ліліана Тарасівна

– член постійної комісії

Дяків
Юрій Миколайович

– член постійної комісії

Кукурудз
Ростислав Степанович

– член постійної комісії
Запрошені:
Палійчук
Микола Васильович
– заступник голови обласної ради
Магулій
Галина Іванівна
– директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації
Подошва
Сергій Валерійович
– директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації
Гаврилко
Тарас Йосипович
– голова Івано-Франківського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі
Чернелицька
Богданна Павлівна
– заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації

 

 

Лисаківська
Наталія Романівна
– головний спеціаліст відділу планування території та координації проектної діяльності управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації
Сазонов
Андрій Віталійович
– директор ДП “Дороги Прикарпаття”
Сурело
Дар’я Володимирівна
– кандидат на посаду директора комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”
Даниш
Василь Степанович
– начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад області
Бардяк
Євгенія Мар’янівна
– депутат обласної ради
Брали участь у роботі комісії:
Вань
Марія Анатоліївна
– заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради
Представники засобів масової інформації

Порядок денний:

1.            Про Регламент Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.
2.            Про Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради.
3.            Про обласний бюджет на 2021 рік.
4.            Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.12.2019. № 1332-33/2019 “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік” (зі змінами).
5.            Про внесення змін до регіональної цільової Програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення Івано-Франківської області на 2016-2020 роки.
6.            Про перелік заходів щодо реалізації змін до регіональної цільової Програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення
Івано-Франківської області на 2016-2020 роки.
7.            Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг
Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
8.            Про регіональну цільову програму енергозбереження та енергоефективності Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
9.            Про регіональну цільову програму енергозбереження для населення
Івано-Франківської області на 2021 рік.
10.         Про затвердження Програми розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
11.         Про регіональну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення “Власний дім” на 2021-2025 роки.
12.         Про створення комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
13.         Різне.

 

 

1.Слухали:Про Регламент Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.
Доповідав:М. Палійчук – заступник голови обласної ради.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Проєкт рішення “Про Регламент Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання” підтримати і пропонувати його на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
2.Слухали:Про Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради.
Доповідав:М. Палійчук – заступник голови обласної ради.
Виступили:М. Вітенко.
Вирішили:Проєкт рішення “Про Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради” підтримати і пропонувати його на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
3.Слухали:Про обласний бюджет на 2021 рік.
Доповідала:Б. Чернелицька – заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації.
Виступили:М. Палійчук, Р. Кукурудз, М. Вітенко, В. Шевченко, А. Сазонов, Л. Гораль, Є. Бардяк.
Вирішили:Проєкт рішення “Про обласний бюджет на 2021 рік” підтримати і пропонувати його на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
4.Слухали:Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.12.2019. № 1332-33/2019 “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік”
(зі змінами).
Доповідала:Г. Магулій – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:М. Палійчук, В. Шевченко, Р. Кукурудз.
Вирішили:Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.12.2019. № 1332-33/2019 “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік”
(зі змінами)” підтримати і пропонувати його на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
5.Слухали:Про внесення змін до регіональної цільової Програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення Івано-Франківської області
на 2016-2020 роки.
Доповідала:Г. Магулій – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:М. Вітенко, В. Шевченко, Р. Кукурудз, Н. Лисаківська.
Вирішили:1. Проєкт рішення “Про внесення змін до регіональної цільової Програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення Івано-Франківської області на 2016-2020 роки” підтримати і пропонувати його на розгляд президії та сесії обласної ради.2. Рекомендувати департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації (Г. Магулій) передавати виготовлені, належним чином завірені, паспорти пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення територіальним громадам, на території яких знаходяться зазначені пам’ятки, для використання у роботі.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
6.Слухали:Про перелік заходів щодо реалізації змін до регіональної цільової Програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення Івано-Франківської області на 2016-2020 роки.
Доповідала:Г. Магулій – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

 

 

Виступили:М. Вітенко, В. Шевченко.
Вирішили:Погодити перелік заходів щодо реалізації змін до регіональної цільової Програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення Івано-Франківської області на 2016-2020 роки відповідно до листа обласної державної адміністрації
від 8 грудня 2020 р. № 1412/0/2-20/01-132.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
7.Слухали:Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Івано-Франківської області
на 2021-2025 роки.
Доповідала:Г. Магулій – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:Є. Бардяк, М. Вітенко, В. Шевченко, М. Палійчук.
Вирішили:1. Рекомендувати департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації (Г. Магулій) доопрацювати зазначений проєкт рішення із залученням депутатів обласної ради і подати на розгляд постійної комісії доопрацьований проєкт рішення.2. На черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства заслухати А. Сазонова з інформацією про діяльність ДП “Дороги Прикарпаття”.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
8.Слухали:Про регіональну цільову програму енергозбереження та енергоефективності Івано-Франківської області
на 2021-2025 роки.
Доповідав:С. Подошва – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.
Виступили:Л. Гораль, М. Вітенко, В. Шевченко, Р. Кукурудз,
М. Палійчук.
Вирішили:Рекомендувати департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації (С. Подошва) доопрацювати зазначений проєкт рішення, враховуючи пропозиції членів комісії:– щодо зменшення фінансування по пунктах 2.1. та 2.2. переліку заходів, наведених у додатку до проєкту регіональної цільової програми енергозбереження та енергоефективності Івано-Франківської області на 2021-2025 роки, збільшивши відповідно фінансування по розділу 1 заходів;– доповнити програму заходами щодо використання джерел альтернативної енергії;– розглянути можливість здійснювати енергоаудит за рахунок ґрандових коштів.Доопрацьований проєкт рішення подати на розгляд постійної комісії.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
9.Слухали:Про регіональну цільову програму енергозбереження для населення Івано-Франківської області на 2021 рік.
Доповідав:С. Подошва – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, М. Вітенко, Р. Кукурудз.
Вирішили:1. Проєкт рішення “Про регіональну цільову програму енергозбереження для населення Івано-Франківської області на 2021 рік” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради, з врахуванням пропозиції комісії:– у додатку до регіональної цільової програми енергозбереження для населення Івано-Франківської області на 2021 рік змінити обсяги фінансування заходів з обласного бюджету, зокрема:1. По заходу: “Відшкодування частини суми кредитів, отриманих населенням (фізичними особами, ОСББ) на заходи з енергозбереження” обсяг фінансування з обласного бюджету “2000,0” тис. грн. замінити на “2170,0” тис. грн.2. По заходу: “Популяризація економічних, екологічних і соціальних переваг енергозбереження, підвищення громадського освітнього рівня у цій сфері” обсяг фінансування з обласного бюджету “100,0” тис. грн. замінити на “15,0” тис. грн.3. По заходу: “Організаційні заходи із супроводу Програми” обсяг фінансування з обласного бюджету “100,0” тис. грн. замінити на “15,0” тис. грн.

2. Рекомендувати департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації (С. Подошва) розглянути можливість спрощення процедури отримання мешканцями області кредитів на впровадження енергозберігаючих заходів.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.

10.Слухали:Про затвердження Програми розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності Івано-Франківської області на 2021-2025 роки
Доповідав:С. Подошва – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, М. Вітенко, Л. Гораль, М. Палійчук.
Вирішили:Рекомендувати департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації (С. Подошва) доопрацювати зазначений проєкт рішення із залученням депутатів обласної ради, врахувати пропозиції п. Ліліани Гораль щодо пріоритетних напрямів інноваційної діяльності (додаються) та подати на розгляд постійної комісії доопрацьований проєкт рішення.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
11.Слухали:Про регіональну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення “Власний дім” на 2021-2025 роки.
Доповідав:Т. Гаврилко – голова Івано-Франківського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
Виступили:В. Шевченко, М. Вітенко, Л. Гораль, Р. Кукурудз,
Н. Левконович.
Вирішили:1. Проєкт рішення “Про регіональну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення “Власний дім” на 2021-2025 роки” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.2. Доручити голові Івано-Франківського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Т. Гаврилко– опрацювати можливість спрощення процедури отримання пільгових кредитів для сільського населення та збільшення обсягів фінансування програми;– подати на чергове засідання комісії фотозвіт про результати роботи фонду за попередні роки;– забезпечити ширше інформування сільського населення про дію в області такої програми шляхом співпраці з територіальними громадами.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
12.Слухали:Про створення комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
Доповідав:В. Даниш – начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад області.
Виступили:М. Палійчук, Д. Сурело,  М. Вітенко.
Вирішили:Проєкт рішення “Про створення комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
13.Різне.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                      Віктор Шевченко

 

 

Секретар комісії                                                                                      Василь Гладун

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]