ПРОТОКОЛ № 13


Постійна комісія обласної ради
з питань
депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва

 

ПРОТОКОЛ № 13

Від 14.02.2023 р.

15:00 год., 500 каб.                                                  м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії – 7

Присутні члени комісії – 5

Іваськів Андрій

Щербій Наталія

Головчук Михайло

Мірус Антоніна

Дзвінчук Дмитро

Відсутні члени комісії – 2

Волошин Сергій

Кизимишин Назарій

В роботі комісії брали участь:

– Палійчук Микола Васильович – заступник голови обласної ради;

– Кукурудз Ростислав Степанович – депутат обласної ради, голова фракції політичної партії «Європейська Солідарність»;

– Корнійчук Анатолій Вікторович – голова Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії;

– Зрайко Олександр Григорович – начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій обласної державної адміністрації;

– Буряк Ярослав Ярославович – директор установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області»;

– Головатюк Людмила Дмитрівна – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

– Гургула Наталія Михайлівна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та матеріально-технічного забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

– Цимбалюк Юрій Володимирович – начальник відділу з питань міжнародної, міжрегіональної співпраці та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради.

 

Комісія розглянула і затвердила порядок денний.

  1. Про проєкт рішення обласної ради “Про інформацію Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Івано-Франківської області про реєстрацію депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Кузьми Миколи Миколайовича”.
  2. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020. № 10-2/2020, (зі змінами)”.
  3. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради”.
  4. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.12.2020 № 7-1/2020 “Про обрання голів, заступників голів, секретарів та членів постійних комісій обласної ради”.
  5. Про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2023-2024 роки”.
  6. Про Календарний план заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.
  7. Про напрями використання бюджетних коштів у 2023 році на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.
  8. Про проєкти рішень обласної ради:

– “Про звернення до Голови Верховної Ради України щодо внесення на розгляд Верховної Ради необхідних законодавчих ініціатив задля позбавлення депутатських мандатів всіх депутатів, які представляють партії проросійської орієнтації”.

– “Про звернення обласної ради до Верховної Ради України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання дострокового припинення повноважень народних депутатів України та депутатів місцевих рад – представників проросійських партій”.

  1. Різне.

 

По п.1.

СЛУХАЛИ: А. Корнійчука про проєкт рішення обласної ради “Про інформацію Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Івано-Франківської області про реєстрацію депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Кузьми Миколи Миколайовича”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про інформацію Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Івано-Франківської області про реєстрацію депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Кузьми Миколи Миколайовича”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.2.

СЛУХАЛИ: М. Палійчука про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020. № 10-2/2020, (зі змінами)”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020. № 10-2/2020, (зі змінами)”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.3.

СЛУХАЛИ: М. Палійчука про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.4.

СЛУХАЛИ: М. Палійчука про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.12.2020 № 7-1/2020 “Про обрання голів, заступників голів, секретарів та членів постійних комісій обласної ради”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.12.2020 № 7-1/2020 “Про обрання голів, заступників голів, секретарів та членів постійних комісій обласної ради”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.5.

СЛУХАЛИ: О. Зрайка про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2023-2024 роки”.

 

 

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2023-2024 роки”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.6.

СЛУХАЛИ: О. Зрайка про календарний план заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.

ВИРІШИЛИ:

Погодити календарний план заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.7.

СЛУХАЛИ: Н. Гургулу про напрями використання бюджетних коштів у 2023 році на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.

ВИРІШИЛИ:

Погодити напрями використання бюджетних коштів у 2023 році на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.8.

СЛУХАЛИ: М. Палійчука про проєкти рішень обласної ради “Про звернення до Голови Верховної Ради України щодо внесення на розгляд Верховної Ради необхідних законодавчих ініціатив задля позбавлення депутатських мандатів всіх депутатів, які представляють партії проросійської орієнтації” та “Про звернення обласної ради до Верховної Ради України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання дострокового припинення повноважень народних депутатів України та депутатів місцевих рад – представників проросійських партій”.

ВИСТУПИВ: Р. Кукурудз, який запропонував подати на розгляд сесії обласної ради проект рішення “Про звернення обласної ради до Верховної Ради України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання дострокового припинення повноважень народних депутатів України та депутатів місцевих рад – представників проросійських партій”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про звернення обласної ради до Верховної Ради України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання дострокового припинення повноважень народних депутатів України та депутатів місцевих рад – представників проросійських партій”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

 

Голова комісії                                                               Андрій ІВАСЬКІВ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]