ПРОТОКОЛ № 14


засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства

 

від 30.03.2023 р.

м. Івано-Франківськ

15.00, каб. 500

 

Всього членів комісії – 9 осіб

 

Були присутні на засіданні:

Шевченко
Віктор Леонідович

– голова постійної комісії

Левконович
Надія Михайлівна

– заступник голови постійної комісії

Кузьма
Микола Миколайович

– секретар постійної комісії

Вітенко
Микола Іванович

–  член постійної комісії

Гораль
Ліліана Тарасівна

– член постійної комісії

Кукурудз
Ростислав Степанович

– член постійної комісії

Мазур
Юрій Йосифович

– член постійної комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошені:
Остап’як
Любов Миколаївна
– директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації
Вітовська
Леся Василівна
– в.о. директора державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”

 

 

Труханівський
Юрій Михайлович
– заступник директора – начальник управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації
Сурело
Дар’я Володимирівна
– директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”
Петришин
Людмила Михайлівна
– начальник відділу енергоефективності управління інфраструктури  департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації
Брали участь у роботі комісії:
Палійчук
Микола Васильович
– заступник голови обласної ради
Головатюк
Людмила Дмитрівна
– начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради
Вань
Марія Анатоліївна
– заступник начальника відділу організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради
Представники засобів масової інформації

Порядок денний:

1.                  Про регіональну цільову програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки.
2.                  Про календарний план заходів на 2023 рік з виконання регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області на 2020-2025 роки.
3.                  Про перелік заходів щодо реалізації у 2023 році регіональної цільової програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
4.                  Про календарний план заходів на 2023 рік Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки.
5.                  Про лист комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” щодо встановлення кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету.
6.                  Про затвердження Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки.
7.                  Різне.

 

1.Слухали:Про регіональну цільову програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки.
Доповідав:Ю. Труханівський – заступник директора – начальник управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, М. Вітенко, Л. Гораль.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради ” Про регіональну цільову програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки ” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
2.Слухали:Про календарний план заходів на 2023 рік з виконання регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області на 2020-2025 роки.
Доповідала:ЛОстап’як – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Погодити календарний план заходів на 2023 рік з виконання регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Івано-Франківської області на 2020-2025 роки відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23.02.2023 року № 1148/607/6-23/01-132.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
3.Слухали:Про перелік заходів щодо реалізації у 2023 році регіональної цільової програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
Доповідала:ЛОстап’як – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, Р. Кукурудз, М. Вітенко, Н. Левконович.
Вирішили:Погодити перелік заходів щодо реалізації у 2023 році регіональної цільової програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури Івано-Франківської області на 2021-2025 роки відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 22.02.2023 року № 1129/607/6-23/01-132.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
4.Слухали:Про календарний план заходів на 2023 рік Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки.
Доповідав:Ю. Труханівський – заступник директора – начальник управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.
Виступили:Р. Кукурудз, В. Шевченко, М. Палійчук
Вирішили:Погодити календарний план заходів на 2023 рік Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23.03.2023 року № 239/0/2-23/01-132.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
5.Слухали:Про лист комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” щодо встановлення кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

Доповідала:Д. Сурело – директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
Виступили:Н. Левконович, М. Вітенко, М. Кузьма, М. Палійчук,
Ю. Мазур.
Вирішили:Напрацювати проєкт рішення обласної ради “Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету” та рекомендувати голові обласної ради внести його на розгляд чергової сесії обласної ради.Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
6.Слухали:Про затвердження Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки.
Доповідала:ЛОстап’як – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, М. Кузьма, М. Палійчук.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 7 (сім)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
7.Різне.М. Палійчук поінформував членів постійної комісії про надану державним підприємством “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ” інформацію щодо його діяльності у 2022 році. Однак, у зв’язку зі зміною керівництва зазначеного підприємства, запропонував розглянути це питання на одному із чергових засідань комісії.

 

Голова постійної комісії                                            Віктор ШЕВЧЕНКО

 

Секретар постійної комісії                                        Микола КУЗЬМА

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]