ПРОТОКОЛ № 14


Постійна комісія обласної ради
з питань
депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва

 

 

ПРОТОКОЛ № 14

 

Від 28.03.2023 р.

15:00 год., 500 каб.                                                  м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії – 7

Присутні члени комісії – 4

Іваськів Андрій

Мірус Антоніна

Дзвінчук Дмитро

Кизимишин Назарій

Відсутні члени комісії – 3

Щербій Наталія

Волошин Сергій

Головчук Михайло

 

В роботі комісії брали участь:

Ільчишин Віталій Васильович – заступник голови обласної державної адміністрації;

– Корнійчук Анатолій Вікторович – голова Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії;

– Зрайко Олександр Григорович – начальник департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад обласної державної адміністрації;

– Цимбалюк Юрій Володимирович – начальник відділу з питань міжнародної, міжрегіональної співпраці та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради.

 

Комісія розглянула і затвердила порядок денний.

  1. Про проєкт рішення обласної ради “Про інформацію Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Івано-Франківської області про реєстрацію депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Дроняка Миколи Миколайовича”.
  2. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.12.2020 № 7-1/2020 “Про обрання голів, заступників голів, секретарів та членів постійних комісій обласної ради” (зі змінами)”.
  3. Про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2023-2024 роки”.
  4. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки”.
  5. Про розгляд звернення постійної комісії Львівської обласної ради з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва щодо зменшення власного внеску учасника Програми «Польща-Україна 2021-2027».
  6. Різне.

 

По п.1.

СЛУХАЛИ: А. Корнійчука про проєкт рішення обласної ради “Про інформацію Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Івано-Франківської області про реєстрацію депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Дроняка Миколи Миколайовича”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про інформацію Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Івано-Франківської області про реєстрацію депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Дроняка Миколи Миколайовича”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.2.

СЛУХАЛИ: Ю. Цимбалюка про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.12.2020 № 7-1/2020 “Про обрання голів, заступників голів, секретарів та членів постійних комісій обласної ради” (зі змінами)”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.12.2020 № 7-1/2020 “Про обрання голів, заступників голів, секретарів та членів постійних комісій обласної ради” (зі змінами)”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.3.

СЛУХАЛИ: О. Зрайка про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2023-2024 роки”.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2023-2024 роки”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.4.

СЛУХАЛИ: О. Зрайка про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.5.

СЛУХАЛИ: Ю. Цимбалюка про звернення постійної комісії Львівської обласної ради з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва щодо зменшення власного внеску учасника Програми «Польща-Україна 2021-2027», а також запропонував звернутися до Кабінету Міністрів України з ініціативою щодо врахування у Державному бюджеті України на наступні бюджетні роки коштів для забезпечення власного внеску українських реципієнтів та співфінансування проєктів транскордонної співпраці у рамках програм Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027», «Польща-Україна 2021-2027» та «Румунія-Україна 2021-2027» у розмірі 5% від вартості проєкту.

ВИСТУПИВ: Д. Дзвінчук запропонував напрацювати відповідне звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України.

ВИРІШИЛИ:

  1. Погодити пропозицію постійної комісії Львівської обласної ради з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва щодо зменшення власного внеску учасника Програми «Польща-Україна 2021-2027».
  2. Напрацювати проєкт рішення обласної ради про звернення до Кабінету Міністрів України із зазначеного питання та рекомендувати голові обласної ради розглянути його на черговій сесії обласної ради.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

 

 

 

Голова комісії                                                               Андрій ІВАСЬКІВ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]