ПРОТОКОЛ № 15


засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства

 

від 01.06.2023 р.

м. Івано-Франківськ

14.00, каб. 500

Всього членів комісії – 9 осіб

 

 

Були присутні на засіданні:

Шевченко
Віктор Леонідович

– голова постійної комісії

Левконович
Надія Михайлівна

– заступник голови постійної комісії

Кузьма
Микола Миколайович

– секретар постійної комісії

Гораль
Ліліана Тарасівна

– член постійної комісії

Дяків
Юрій Миколайович

–  член постійної комісії

Кукурудз
Ростислав Степанович

– член постійної комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Запрошені:
Остап’як
Любов Миколаївна
– директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації
Вітовська
Леся Василівна
– в.о. директора державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”

 

 

Даниш
Василь Степанович
– начальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області
Семотюк
Василь Васильович
– директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”
 Брали участь у роботі комісії:
Головатюк
Людмила Дмитрівна
– начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради
Вань
Марія Анатоліївна
– заступник начальника відділу організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради
Представники засобів масової інформації

Порядок денний:

1.                  Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” у новій редакції.
2.                  Про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”.
3.                  Про внесення змін до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
4.                  Про лист обласної державної адміністрації від 26.05.2023
№ 458/0/2-23/01-132 щодо будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту, а також експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2023 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
5.                  Про звіт постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.
6.                  Різне.

 

 

1.Слухали:Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” у новій редакції.
Доповідав:В. Даниш – начальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області.
Виступили:В. Семотюк, В. Шевченко, Н Левконович.

 

 

Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” у новій редакції” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради з врахуванням пропозиції комісії доповнити Статут зазначеного підприємства частиною
13 такого змісту:”13. Зміни та доповнення до Статуту13.1. Зміни та доповнення до цього Статуту оформляються шляхом викладення Статуту в новій редакції. Рішення про внесення змін до Статуту Підприємства приймається Власником.13.2. Статут в новій редакції набуває юридичної сили після державної реєстрації.”
Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
2.Слухали:Про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”.
Доповідав:В. Даниш – начальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
3.Слухали:Про внесення змін до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху Івано-Франківської області на 2021-2025 роки.
Доповідала:ЛОстап’як – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко, Р. Кукурудз, М. Кузьма, Л. Гораль.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регіональної програми розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху Івано-Франківської області на 2021-2025 роки” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
4.Слухали:Про лист обласної державної адміністрації від 26.05.2023 № 458/0/2-23/01-132 щодо будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту, а також експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2023 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Доповідала:Л. Вітовська – в.о. директора державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”.
Виступили:Р. Кукурудз, В. Шевченко, М. Кузьма, Н. Левконович.
Вирішили:1. Лист обласної державної адміністрації від 26.05.2023 № 458/0/2-23/01-132 щодо будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту, а також експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2023 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам взяти до відома.2. Рекомендувати керівнику ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ” (Л. Вітовська) залучати до формування переліку доріг загального користування місцевого значення, які планується будувати, ремонтувати, здійснювати їх експлуатаційне утримання у відповідному бюджетному періоді, депутатів обласної ради як представників окремих громад так і області в цілому.3. Доручити Дністровському басейновому управлінню водних ресурсів (В. Андрійчук) опрацювати питання надання дозволів для вибору гравійної суміші на водних об’єктах області, яка використовуватиметься для ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення.

 

Голосували:за – 5 (п’ять)проти – 0 (нуль)утрималось – 1 (один)Рішення прийнято.
5.Слухали:Про звіт постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.
Доповідав:В. Шевченко – голова постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про звіт постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної радиГолосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.

 

 

Голова постійної комісії                                            Віктор ШЕВЧЕНКО

 

Секретар постійної комісії                                        Микола КУЗЬМА

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]