Протокол № 16


засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики

 

від 17.08.2023 р.                                                          м. Івано-Франківськ.

Всього членів комісії: 6 осіб.

Присутні: 4

Б. Томенчук – голова комісії

І. Тринів – заступник голови комісії.

О. Тебешевська – секретар комісії.

Присутні члени комісії: В. Магаль.

Відсутні: М. Рудик – п/п, О. Когут п/п.

Запрошені:

В. Гладій – перший заступник голови обласної ради

Г. Ковальова – заступник директора департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації.

К. Лисейко – заступник начальника управління спорту та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

Б. Медвідь – консультант відділу організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради.

 

Вів засідання Б. Томенчук – голова постійної комісії обласної ради з
питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики.

Комісія розглянула і затвердила порядок денний:

 

Порядок денний:

 

  1. 1. Проєкт рішення обласної ради “Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування Красій Марії Омелянівні”.
  2. Проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції”
  3. Проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської  обласної ради в новій редакції ”.
  4. Лист обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 17.07.2023. № 2649/0/2-23/01-132 про внесення змін до переліку заходів на 2023 рік Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки”.
  5. Про погодження розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 01.08.2023 № 300 “Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету”.
  6. Звернення працівників та здобувачів освіти Коломийського індустріально-педагогічного фахового коледжу щодо реструктуризації навчального закладу.
  7. До відома.

– лист департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо виконання доручення комісії від 01.06.2023 протокол № 15 про викладання курсу “Основи християнської етики” в навчальних закладах області.

  1. Різне.

 

1СЛУХАЛИ:Проєкт рішення обласної ради “Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України за
внесок молоді у розвиток  парламентаризму, місцевого самоврядування Красій Марії Омелянівні”.
 Доповідав:Лисейко Костянтин Володимирович- заступник
 начальника управління спорту та молодіжної політики обласної державної адміністрації.
 Виступили:Б. Томенчук, В. Гладій, О. Тебешевська.
 Вирішили:Підтримати проєкт рішення обласної ради “Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування Красій Марії
Омелянівні” і внести на розгляд сесії обласної ради.
 Голосували: ЗА” – 4 ,“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.
2.СЛУХАЛИ:Проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції”.
 Доповідала:Ковальова Галини Василівна – заступник директора
департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
 Виступили:І. Тринів, В. Гладій, Б. Томенчук, О. Тебешевська.
 Вирішили:Підтримати проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції” і внести на розгляд сесії обласної ради.
 Голосували:“ЗА” – 4“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.
3СЛУХАЛИ:Проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської  обласної ради в новій редакції ”.
 Доповідала:Ковальова Галини Василівна – заступник директора
департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
 Виступили:Б. Томенчук, В. Гладій, О. Тебешевська, В. Магаль,

І. Тринів- запропонував управлінню спорту та молодіжної політики облдержадміністрації (О. Оклієвич) вивчити питання щодо можливості об‘єднання Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської обласної ради і Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Рогатинської міської ради.

 Вирішили:1. Підтримати проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Статуту Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської  обласної ради в новій редакції ” і внести на розгляд сесії обласної ради.2. Доручити управлінню спорту та молодіжної
політики облдержадміністрації (О. Оклієвич) вивчити питання щодо можливості об‘єднання Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської обласної ради і Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Рогатинської міської ради.
 Голосували: ЗА” – 4,“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.
4СЛУХАЛИ:Лист обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 17.07.2023. № 2649/0/2-23/01-132 про внесення змін до переліку заходів на 2023 рік “Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки”.
 Доповідала:Ковальова Галини Василівна – заступник директора
департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
 Виступили:Б. Томенчук, В. Гладій, О. Тебешевська.
 Вирішили:Погодити внесення змін до переліку заходів на 2023 рік “Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки”. (Лист обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 17.07.2023. № 2649/0/2-23/01-132).
  Голосували: ” ЗА” – 4,“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.Лист облдержадміністрації від 31.01.2023. № 790/2-23/01-132 про календарні плани заходів на 2023 рік: 
5. СЛУХАЛИ:Про погодження розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 01.08.2023 № 300 “Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету”. 
 Доповідала:Ковальова Галини Василівна – заступник директора
департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
 Виступили:Б. Томенчук, О. Тебешевська, В. Гладій.
 Вирішили:Погодити розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 01.08.2023 № 300 “Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету”. 
 Голосували: ЗА” – 4,“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.
6. СЛУХАЛИ:   Доповідала:  Виступили:       Вирішили:      Голосували:   7. Слухали:    Доповідала: ВиступилиВирішили:           Голосували:   8. Слухали    Звернення працівників та здобувачів освіти Коломийського індустріально-педагогічного фахового коледжу щодо реструктуризації навчального закладу.
Ковальова Галини Василівна – заступник директора
департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
О. Тебешевська, В. Гладій, І. Тринів.Б. Томенчук – голова комісії запропонував:- відкласти розгляд питання;- провести засідання комісії 22.08.2023 на якому розглянути звернення за участю Кімаковича В. Є. директора департаменту освіти та науки облдержадміністрації.
Засідання комісії провести 22.08.2023 за участю Кімаковича В. Є- директора департаменту освіти та науки облдержадміністрації, на якому розглянути звернення працівників та здобувачів освіти Коломийського індустріально-педагогічного фахового коледжу щодо реструктуризації навчального
закладу. ЗА” – 4,“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.
Лист лист департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо виконання доручення комісії від 01.06.2023 протокол № 15 про викладання курсу
“Основи християнської етики” в навчальних закладах області.Ковальова Галини Василівна – заступник директора
департаменту освіти та науки облдержадміністрації.О. Тебешевська, Б. Томенчук.1. Лист департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо виконання доручення комісії від 01.06.2023 протокол № 15 про викладання курсу
“Основи християнської етики” в навчальних закладах області взяти до відома.2. Департаменту освіти і науки облдержадміністраціїконтролювати викладання курсу “Основи християнської етики” у навчальних закладах області і періодично інформувати членів постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики. ЗА” – 4,“ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0.Рішення прийнято.
Різне.

Голова комісії                                                       Богдан Томенчук

 

 

Секретар комісії                                                   Оксана Тебешевська

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]