ПРОТОКОЛ № 16


засідання постійної комісії обласної ради
з питань промисловості, підприємництва, будівництва
та дорожнього господарства

 

від 16.08.2023 р.
м. Івано-Франківськ
12.00, каб. 500

 

Всього членів комісії – 9 осіб

Були присутні на засіданні:

Шевченко
Віктор Леонідович

– голова постійної комісії

Левконович
Надія Михайлівна

– заступник голови постійної комісії

Кузьма
Микола Миколайович

– секретар постійної комісії

Гораль
Ліліана Тарасівна

– член постійної комісії

Кукурудз
Ростислав Степанович

– член постійної комісії

Мазур
Юрій Йосифович

– член постійної комісії
Запрошені:
Боднар
Ольга Андріївна
– головний бухгалтер Івано-Франківського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”
Гвоздянчук
Леся Василівна
– начальник відділення “ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА” (Івано-Франківське регіональне управління)
Дунич
Роман Васильович
– в. о. директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації
Лебідь
Оксана Василівна
– заступник начальника управління з питань майна спільної власності територіальних громад області
Проніна
Дар’я Володимирівна
– директор КП Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”
Чернелицька
Богдана Павлівна
– заступник директора департаменту фінансів – начальник управління доходів, фінансів виробничої сфери та інформаційного забезпечення департаменту фінансів обласної державної адміністрації

Брали участь у роботі комісії:
Бардяк
Євгенія Мар’янівна
– депутатка обласної ради
Головатюк
Людмила Дмитрівна
– начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради, депутатка обласної ради
Гринечко
Мар’яна Валеріївна
– начальник патронатної служби голови обласної ради, депутатка обласної ради
Моргулець
Олександр Михайлович
– заступник начальника відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради
Зорій
Наталія Юріївна
– консультант відділу організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради
Представники засобів масової інформації

Порядок денний:

Питання для прийняття рекомендацій комісії щодо розгляду на сесії обласної ради:

  1. Про внесення змін до Положення про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
  2. Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.

Питання для розгляду комісії з прийняттям висновків та рекомендацій:

  1. Про погодження розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 01.08.2023 № 297/554-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету” (лист облдержадміністрації від 04.08.2023 №704/0/2-23/01-132).
  2. Про погодження внесення змін до протоколів постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій №48 від 09.02.2023 року та № 51 від 23.03.2023 року ( лист КП “Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” від 08.08.2023 №133).
  3. Різне.
1.Слухали:Про внесення змін до Положення про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
Доповідала:Лебідь Оксана Василівна – заступник начальника управління з питань майна спільної власності територіальних громад області.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Положення про наглядову раду комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
2.Слухали:Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.
Доповідали:Дунич Роман Васильович – в. о. директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації.Гвоздянчук Леся Василівна – начальник відділення “ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА” (Івано-Франківське регіональне управління).”
Виступили:В. Шевченко, Н. Левконович, Л. Гораль, Р. Кукурудз.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
3.Слухали:Про погодження розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 01.08.2023 № 297/554-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету” (лист облдержадміністрації від 04.08.2023 №704/0/2-23/01-132).
Доповідала:Чернелицька Богдана Павлівна – заступник директора департаменту фінансів – начальник управління доходів, фінансів виробничої сфери та інформаційного забезпечення департаменту фінансів обласної державної адміністрації.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Погодити розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 01.08.2023 № 297/554-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
4.Слухали:Про погодження внесення змін до протоколів постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій №48 від 09.02.2023 року та № 51 від 23.03.2023 року ( лист КП “Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” від 08.08.2023 №133).
Доповідала:Проніна Дар’я Володимирівна – директор КП Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
Виступили:В. Шевченко.
Вирішили:Погодити внесення змін до протоколів постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій №48 від 09.02.2023 року та № 51 від 23.03.2023 року.

 

Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.

 

5.Слухали:Про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень АТ “Укрпошти”.
Доповідала:Бардяк Євгенія Мар’янівна – депутатка обласної ради.
Виступили:В. Шевченко, Н. Левконович, Р. Кукурудз.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень ПАТ “Укрпошти” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради з врахуванням пропозицій комісії.Голосували:за – 6 (шість)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.

Голова постійної комісії                                            Віктор ШЕВЧЕНКО

Секретар постійної комісії                                        Микола КУЗЬМА

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]