Протокол № 17


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

04 листопада 2022 року
м. Івано-Франківськ

Присутні: Богдан Ленігевич, Андрій Бриндальський, Іван Депутович, Інна Копильчук, Марія Савка, Олександра Федорук

Запрошені: Михайло Іванишин – в. о. начальника управління обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення;

Андрій Сташків – заступник директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації;

Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Анатолій Прокопів – начальник відділу з питань земельних відносин та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради;

Василь Даниш – начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад області

В роботі комісії брали участь:

Василь Гладій – перший заступник голови обласної ради;

Людмила Головатюк – начальник відділу з питань запобігання  та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

засоби масової інформації

Порядок денний:

 1. Про регіональну цільову програму діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки.
 2. Про затвердження Статуту Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.
 3. Про затвердження Статуту Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.
 4. Про затвердження Статуту Печеніжинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.
 5. Про затвердження Статуту Рогатинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.
 6. Про затвердження Статуту Черченської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.
 7. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” на списання майна.
 8. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на списання майна.
 9. Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.
 10. Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.
 11. Про надання Івано-Франківському обласному державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в постійне користування земельної ділянки на вул. Козацькій, 1 в м. Коломиї.
 12. Про безоплатну передачу майна (лісопродукції) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”.
 13. Про внесення змін до Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції,  затвердженої   рішенням   обласної   ради   від  24.12.2021 № 367-11/2021.
 14. Про приватизацію будинку друкарні (літер А) площею 349,9 кв. м на вул. Антона Крушельницького, 3 у м. Городенці.
 15. Про приватизацію нежитлових будівель (літер А, Б, В, Г, Д) площею 2096,9 кв. м та споруд (Г1, естакада №)  площею  забудови  119,6 кв. м  на  вул. Максимовича, 10 у м. Івано-Франківську.
 16. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації у 2022 році.
 17. Про безоплатну передачу нежитлових приміщень (літер А) загальною площею 306,3 кв. м на вул. Гетьмана Сагайдачного, 42а у м. Івано-Франківську у державну власність.
 18. Про внесення змін   до   рішення   обласної   ради  від  23.12.2020 № 43-2/2020 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” (зі змінами).
 19. Про зміни до Календарного плану заходів на 2022 рік Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки.
 20. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 1. Слухали: Про регіональну цільову програму діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки.

Доповідав: Михайло Іванишин

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про регіональну цільову програму діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Андрій Сташків

Виступили: Марія Савка, Василь Гладій

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Андрій Сташків

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Печеніжинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Андрій Сташків

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Печеніжинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Рогатинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав Андрій Сташків

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Рогатинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Черченської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Андрій Сташків

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Черченської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” на списання майна.

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на списання майна.

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання Івано-Франківському обласному державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в постійне користування земельної ділянки на вул. Козацькій, 1 в м. Коломиї.

Доповідав: Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання Івано-Франківському обласному державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в постійне користування земельної ділянки на вул. Козацькій, 1 в м. Коломиї” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про безоплатну передачу майна (лісопродукції) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс“.

Доповідав: Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про безоплатну передачу майна (лісопродукції) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про внесення змін до Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій  редакції, затвердженої рішенням обласної ради від 24.12.2021 № 367-11/2021.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025  роки  в новій  редакції, затвердженої рішенням обласної ради від 24.12.2021 № 367-11/2021” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію будинку друкарні (літер А) площею 349,9 кв. м на вул. Антона Крушельницького, 3 у м. Городенці.

Доповідав: Василь Даниш

Виступила: Марія Савка

Вирішили:

 1. Погодити проєкт рішення “Про приватизацію будинку друкарні (літер А) площею 349,9 кв. м на вул. Антона Крушельницького, 3 у м. Городенці” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.
 2. Доручити управлінню з питань майна спільної власності територіальних громад області при підготовці та поданні матеріалів з питань приватизації на розгляд постійної комісії додавати фотографії об’єктів, які пропонуються на приватизацію.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлових будівель (літер А, Б, В, Г, Д) площею 2096,9 кв. м та споруд (Г1, естакада №)  площею  забудови  119,6 кв. м  на  вул. Максимовича, 10 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлових будівель (літер А, Б, В, Г, Д) площею 2096,9 кв. м та  споруд  (Г1, естакада №)  площею  забудови  119,6 кв. м  на  вул. Максимовича, 10 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації у 2022 році.

Доповідав: Василь Даниш

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації у 2022 році” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про безоплатну передачу нежитлових приміщень (літер А) загальною площею 306,3 кв. м на вул. Гетьмана Сагайдачного, 42а у м. Івано-Франківську у державну власність.

Доповідає: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про безоплатну передачу нежитлових приміщень (літер А) загальною площею 306,3 кв. м на вул. Гетьмана Сагайдачного, 42а у м. Івано-Франківську у державну власність” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.12.2020 № 43-2/2020 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” (зі змінами).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.12.2020 № 43-2/2020 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” (зі змінами)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про зміни до Календарного плану заходів на 2022 рік Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки (лист управління з питань майна спільної власності територіальних    громад    області    від    27.10.2022 № 01/08-05/004).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити зміни до Календарного плану заходів на 2022 рік Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки, подані в листі управління з питань майна   спільної  власності  територіальних  громад  області  від  27.10.2022 № 01/08-05/004.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (лист управління з питань майна спільної власності територіальних громад області від 02.11.2022 № 131/08-04/001).

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Марія Савка, Василь Гладій, Олександра Федорук

Вирішили: погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що:

– пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 1;

– пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 2;

– передаються в оренду без проведення аукціону з дотриманням вимог, передбачених Особливостями передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженими рішенням обласної ради від 23.12.2020 № 43-2/2020 “Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” (зі змінами) згідно з додатком 3.

Голосували: За – одноголосно.

Голова постійної комісії                                            Богдан ЛЕНІГЕВИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]