ПРОТОКОЛ № 18


Постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва

 

 

 

Від 19.10.2023 р.

15:00 год., 500 каб.                                                  м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії – 7

Присутні члени комісії – 4

Іваськів Андрій

Мірус Антоніна

Дзвінчук Дмитро

Щербій Наталія

Відсутні члени комісії – 3

Волошин Сергій

Головчук Михайло

Кизимишин Назарій

 

В роботі комісії брали участь:

Ільчишин Віталій Васильович – заступник голови обласної державної адміністрації;

– Зрайко Олександр Григорович – директор департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад обласної державної адміністрації;

– Головатюк Людмила Дмитрівна – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

– Цимбалюк Юрій Володимирович – начальник відділу з питань міжнародної, міжрегіональної співпраці та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради.

 

Комісія розглянула і затвердила порядок денний.

  1. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020 № 10-2/2020, (зі змінами)”.
  2. Про проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.
  3. Про проєкт рішення обласної ради “Про подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Вороненко Поляницької сільської ради Надвірнянського району на село Вороненка”.
  4. Про зміни до Календарного плану заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.
  5. Різне.

 

ВИСТУПИВ: А. Іваськів, який запропонував схвалити порядок денний за основу та в цілому.

ВИРІШИЛИ: Схвалити порядок денний за основу та цілому.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.1.

СЛУХАЛИ: Ю. Цимбалюка про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020 № 10-2/2020, (зі змінами)”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020 № 10-2/2020, (зі змінами)”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.2.

СЛУХАЛИ: Ю. Цимбалюка про проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.

ВИСТУПИЛИ: А. Іваськів, який запропонував схвалити проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.

Д. Дзвінчук, відповідно до статті 591 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, публічно оголосив про наявність у нього конфлікту інтересів при розгляді зазначеного питання. Водночас, оскільки недостатній кворум комісії, участь у голосуванні бере.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.3.

СЛУХАЛИ: Ю. Цимбалюка про проєкт рішення обласної ради “Про подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Вороненко Поляницької сільської ради Надвірнянського району на село Вороненка”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Вороненко Поляницької сільської ради Надвірнянського району на село Вороненка”.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.4.

СЛУХАЛИ: О. Зрайка про зміни до Календарного плану заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.

ВИРІШИЛИ:

Погодити зміни до Календарного плану заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.

Голосували: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.5.

СЛУХАЛИ: А. Іваськіва, який поінформував членів комісії, що до
20 листопада 2023 року збираються пропозиції до проєкту плану роботи обласної ради восьмого демократичного скликання на 2024 рік з питань, що пропонуються до розгляду на пленарних засіданнях (сесіях) обласної ради.

 

 

 

 

Голова комісії                                                               Андрій ІВАСЬКІВ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]