ПРОТОКОЛ № 20


засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму

 

18.08.2023 року

Присутні члени комісії:

Сергій Басараб, Михайло Якимчук, Ігор Шевчук, Євгенія Бардяк, Богдан Книшук, Роман Мошура

Запрошені:

Василь Гладій – перший заступник голови обласної ради

Віталій Ільчишин – заступник голови обласної державної адміністрації

Андрій Пліхтяк – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

Оксана Лебідь – заступник начальника управління з питань майна спільної власності територіальних громад області

Головував:

Голова комісії Сергій Басараб

Порядок денний

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році».
 2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про наглядову раду обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».
 3. Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання постанови Верховного Суду у справі № 0940/2394/18 (№ К/9901/26524/19), постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду у справі № 857/5629/19 (№ 0940/2394/18) та рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду у справі
  № 0940/2394/18 щодо надання товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” гірничого відводу для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску».
 4. Різне.

 

 

 1. Слухали: Про проєкт рішення обласної ради «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році».

Доповідав: Пліхтяк Андрій Дмитрович – начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації

Виступили: Сергій Басараб

Михайло Якимчук – висловив думку про те, що не всі об’єкти де є критична ситуація враховані у переліку природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, на майбутнє враховувати думку депутатів.

Василь Гладій – запропонував звернутись до обласної державної адміністрації з щодо включення до складу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій когось із членів постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму.

Вирішили: проєкт рішення обласної ради «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році» підтримати та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: За – 6   Проти –   0  Утримались – 0

 1. Слухали: Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про наглядову раду обласного комунального підприємства
  Івано-Франківської обласної ради «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».

Доповідала: Лебідь Оксана Василівна – заступник начальника управління з питань майна спільної власності територіальних громад області

Виступили: Василь Гладій, Сергій Басараб, Ігор Шевчук

Вирішили: проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про наглядову раду обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» підтримати та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

Голосували: За – 6   Проти –   0  Утримались – 0

 1. Слухали: Про проєкт рішення обласної ради «Про виконання постанови Верховного Суду у справі № 0940/2394/18 (№ К/9901/26524/19), постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду у справі № 857/5629/19 (№ 0940/2394/18) та рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду у справі
  № 0940/2394/18 щодо надання товариству з додатковою відповідальністю «Рогатинпісок» гірничого відводу для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску».

Доповідав: Сергій Михайлович Басараб – голова комісії

Вирішили: Проєкт рішення обласної ради «Про виконання постанови Верховного Суду у справі № 0940/2394/18 (№ К/9901/26524/19), постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду у справі № 857/5629/19 (№ 0940/2394/18) та рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду у справі
№ 0940/2394/18 щодо надання товариству з додатковою відповідальністю «Рогатинпісок» гірничого відводу для розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску» взяти до відома та рекомендувати до розгляду на сесії обласної ради.

 

Голосували: За – 3   Проти –   0  Утримались – 0

Не брав участь у голосуванні – 3

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 1. Слухали: Різне.

 

 

Голова комісії                                                                                         Сергій Басараб

 

Заступник голови комісії                                                                     Михайло Якимчук

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]