Протокол № 20


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

16.02.2023                                                                             м. Івано-Франківськ

Присутні: Богдан Ленігевич, Андрій Бриндальський, Іван Депутович, Інна Копильчук, Марія Савка (5 з 8)

Відсутні: Ігор Очкур, Сергій Федорців, Олександра Федорук

                                          Запрошені: Володимир Дзьомбак – заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Володимир Федорак – начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації;

Орест Оклієвич – начальник управління спорту та молодіжної політики обласної державної адміністрації;

Анатолій Прокопів – начальник відділу з питань земельних відносин та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради;

Василь Данишначальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області;

Михайло Іванишин – начальник управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення;

Руслан Пилюк – директор автопідприємства обласної ради;

Василь Бегейначальник обласного     комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”;

Назарій Коваль – начальник обласного комунального підприємства “Коломийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”;

Василь Сенів – директор Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства;

Віталій Костишин директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна

В роботі комісії беруть участь:

Василь Гладійперший заступник голови обласної ради;

Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради

Голосували: За порядок денний засідання – одноголосно.

Порядок денний:

 1. Про затвердження передавального акта комунального закладу “Обласна наукова медична бібліотека” (код ЄДРПОУ 13654915).
 2. Про передачу майна Івано-Франківського краєзнавчого музею.
 3. Про зміну найменування та затвердження Статуту Івано-Франківського обласного комунального підприємства “Льодова арена” в новій редакції.
 4. Про надання комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в постійне користування земельної ділянки на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.
 5. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірна та надання її комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в постійне користування.
 6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради
  з експлуатації майна та надання її в оренду без зміни цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД”.
 7. Про план діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.
 8. Про передачу складських приміщень на вул. Січових Стрільців, 1б
  у селищі Гвіздець Коломийського району.
 9. Про передачу об’єкта нерухомого майна на вул. Грушевського, 16
  у селищі Солотвин Івано-Франківського району.
 10. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Гетьмана Мазепи, 114а, вул. Кардинала Любомира Гузара, 15б та вул. Січових Стрільців, 46а у м. Івано-Франківську.
 11. Про затвердження акта приймання-передачі будівель Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру та Івано-Франківської державної обласної психіатричної клінічної лікарні № 1 на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську, передачу їх на баланс та в оперативне управління комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради”.
 12. Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції.
 13. Про приватизацію нежитлового приміщення першого поверху (літер А) площею 45,4 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську.
 14. Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 80,4 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську.
 15. Про приватизацію нежитлових будівель (літер А, Б. В) площею
  901,1 кв. м та споруд (літер Г, Г’) площею забудови 27,8 кв. м на
  вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську.
 16. Про приватизацію нежитлових приміщень четвертого поверху та підвалу (літер А) площею 137,7 кв. м на майдані Шептицького, 3
  у м. Івано-Франківську.
 17. Про виконання регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2020-2022 роки.
 18. Про Перелік заходів щодо реалізації регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 11.11.2022 № 532-17/2022.
 19. Про Перелік заходів на 2023 рік щодо реалізації Програми транспортного забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної ради на 2022-2024 роки.
 20. Про Перелік заходів щодо реалізації Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік.
 21. Про Перелік заходів та обсяги фінансування регіональної цільової програми забезпечення діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на 2023 рік.
 22. Про календарний план заходів на 2023 рік щодо реалізації Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції.
 23.   Про лист Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 09.01.2023 № 9/11 щодо виділення приміщення на вул. Незалежності, 46 у м. Івано-Франківську для гарнізонного будинку офіцерів.
 24. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду.

 

І. Питання, які розглядатимуться на сесії обласної ради:

 1. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального закладу “Обласна наукова медична бібліотека” (код ЄДРПОУ 13654915).

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження передавального акта комунального закладу “Обласна наукова медична бібліотека” (код ЄДРПОУ 13654915)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про передачу майна Івано-Франківського краєзнавчого музею.

Доповідав: Володимир Федорак

Виступив: Василь Гладій

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу майна Івано-Франківського краєзнавчого музею” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про зміну найменування та затвердження Статуту Івано-Франківського обласного комунального підприємства “Льодова арена” в новій редакції.

Доповідав: Орест Оклієвич

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про зміну найменування та затвердження Статуту Івано-Франківського обласного комунального підприємства “Льодова арена” в новій редакції” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про надання комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в постійне користування земельної ділянки на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в постійне користування земельної ділянки на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірна та надання її комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в постійне користування.

        Доповідав: Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірна та надання її комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в постійне користування” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради
  з експлуатації майна та надання її в оренду без зміни цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД”.

Доповідав: Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна та надання її в оренду без зміни цільового призначення товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про план діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про план діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про передачу складських приміщень на вул. Січових Стрільців, 1б у селищі Гвіздець Коломийського району.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу складських приміщень на вул. Січових Стрільців, 1б  у селищі Гвіздець Коломийського району” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про передачу об’єкта нерухомого майна на вул. Грушевського, 16 у селищі Солотвин Івано-Франківського району.

Доповідав: Василь Даниш

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу об’єкта нерухомого майна на вул. Грушевського, 16 у селищі Солотвин Івано-Франківського району” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Гетьмана Мазепи, 114а, вул. Кардинала Любомира Гузара, 15б та вул. Січових Стрільців, 46а у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Виступив: Василь Гладій

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Гетьмана Мазепи, 114а, вул. Кардинала Любомира Гузара, 15б та вул. Січових Стрільців, 46а у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження акта приймання-передачі будівель Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру та Івано-Франківської державної обласної психіатричної клінічної лікарні № 1 на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську, передачу їх на баланс та в оперативне управління комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав:  Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення ” Про затвердження акта приймання-передачі будівель Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру та Івано-Франківської державної обласної психіатричної клінічної лікарні № 1 на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську, передачу їх на баланс та в оперативне управління комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції.

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Богдан Ленігевич, Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення першого поверху (літер А) площею 45,4 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Василь Гладій, Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлового приміщення першого поверху (літер А) площею 45,4 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 80,4 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 80,4 кв. м на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлових будівель (літер А, Б. В) площею 901,1 кв. м та споруд (літер Г, Г’) площею забудови 27,8 кв. м на
  вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлових будівель (літер А, Б. В) площею 901,1 кв. м та споруд (літер Г, Г’) площею забудови 27,8 кв. м на вул. Січових Стрільців, 30а у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлових приміщень четвертого поверху та підвалу (літер А) площею 137,7 кв. м на майдані Шептицького, 3
  у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Виступив: Василь Гладій

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлових приміщень четвертого поверху та підвалу (літер А) площею 137,7 кв. м на майдані Шептицького, 3 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про виконання регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2020-2022 роки.

Доповідав: Михайло Іванишин

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про виконання регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2020-2022 роки” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

ІІ. Погодження календарних планів заходів

регіональних програм на 2023 рік:

 

 1. Слухали: Про Перелік заходів щодо реалізації регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 11.11.2022 № 532-17/2022 (лист обласної державної адміністрації від 06.02.2023 № 776/108/6-23/01-132).

Доповідав: Михайло Іванишин

Вирішили: погодити Перелік заходів щодо реалізації регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 11.11.2022 № 532-17/2022.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про Перелік заходів на 2023 рік щодо реалізації Програми транспортного забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної ради на 2022-2024 роки (лист автопідприємства обласної ради від 24.01.2023 № 06).

Доповідав: Руслан Пилюк

Вирішили: погодити Перелік заходів на 2023 рік щодо реалізації Програми транспортного забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної ради на 2022-2024 роки.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про Перелік заходів щодо реалізації Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік (лист комунальних підприємств обласної ради).

Доповідали: Василь Бегей, Назарій Коваль, Василь Сенів

Вирішили: погодити Перелік заходів щодо реалізації Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про Перелік заходів та обсяги фінансування регіональної цільової програми забезпечення діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на 2023 рік (лист комунального підприємства обласної ради з експлуатації майна від 23.01.2023 № 12/01-11).

Доповідав: Віталій Костишин

Вирішили: погодити Перелік заходів та обсяги фінансування регіональної цільової програми забезпечення діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на 2023 рік.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про календарний план заходів на 2023 рік щодо реалізації Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції (лист управління з питань майна спільної  власності   територіальних   громад   області   від   10.02.2023 № 19/05-14/007).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити календарний план заходів на 2023 рік щодо реалізації Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції.

Голосували: За – одноголосно.

ІІІ. Розгляд листів:

 1. Слухали: Про лист Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 09.01.2023 № 9/11 щодо виділення приміщення на вул. Незалежності, 46 у м. Івано-Франківську для гарнізонного будинку офіцерів (лист Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 09.01.2023 № 9/11).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: рекомендувати Івано-Франківському обласному територіаль-ному центру комплектування та соціальної підтримки ініціювати питання передачі відповідного об’єкта нерухомого майна державної власності  у м. Івано-Франківську для розміщення гарнізонного будинку офіцерів.

ІV. Орендні відносини:

 1. Слухали: Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду (лист управління з питань майна спільної власності територіальних громад області від 14.02.2023 №23/08-04/001).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили:

 1. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 1.
 2. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 2.
 3. Погодити перелік договорів оренди майна (нерухомого майна) спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст області, що продовжуються відповідно до частини другої статті 18 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” з орендарями:

– виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради на користування  частиною  підвальних  приміщень (літер А)  загальною  площею  109,6 кв. м  на вул. Січових Стрільців, 15 у м. Івано-Франківську;

– департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради на користування частиною приміщень восьмого поверху (літер А) загальною площею 100,5 кв. м  на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську;

– департаментом транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради на  користування  частиною приміщень другого та восьмого поверхів (літер А) загальною площею 79,2 кв. м на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську

терміном на 5 років згідно з додатком 3.

Голосували: За – одноголосно.

 

 

 

 

 

Заступник голови

постійної комісії                                                           Богдан ЛЕНІГЕВИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]