ПРОТОКОЛ № 21


засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства 

 

від 10.04.2024 р.

м. Івано-Франківськ

14.00, каб. 500

Всього членів комісії – 9 осіб

Були присутні на засіданні:

Левконович

Надія Михайлівна

– заступник голови постійної комісії

Кузьма
Микола Миколайович

– секретар постійної комісії

Дяків
Юрій Миколайович

–  член постійної комісії

Мазур
Юрій Йосифович

–  член постійної комісії

Кукурудз
Ростислав Степанович

– член постійної комісії

Запрошені:
Дунич
Роман Васильович
– в. о. директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Гвоздянчук
Леся Василівна
– начальник відділення Держмолодьжитла “Івано-Франківське регіональне управління”
Вітовська
Леся Василівна
– в. о. директора державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”

 

Жирун         
Роман Миколайович
– в. о. голови обласного фонду  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі
Чудик
Ігор Іванович
– ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
Созоник
Вадим Васильович
– заступник голови обласної державної адміністрації

Брали участь у роботі комісії:
Вань
Марія Анатоліївна
– заступник начальника відділу організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради
Представники засобів масової інформації

Порядок денний:

1.                  Національні університети Прикарпаття в соціально-економічному розвитку регіону (в частині інформації від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу).
2.                  Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”.
3.                 Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.
4.                 Про роботу державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”.
5.                 Про протокольне доручення щодо проведення аналізу діючих регіональних цільових програм, фінансування яких передбачене у 2024 році, з метою вивільнення коштів і подальшого спрямування їх на заходи з посилення обороноздатності держави, надане на 29-ій сесії обласної ради
16 лютого 2024 року.
6.                 Різне.

1.Слухали:Національні університети Прикарпаття в соціально-економічному розвитку регіону (в частині інформації від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу).
Доповідав:ІЧудик – ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Виступили:Н. Левконович, Р. Кукурудз.
Вирішили:Інформацію ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяти до відома та підтримати і пропонувати проєкт рішення обласної ради “Національні університети Прикарпаття в соціально-економічному розвитку регіону” на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 5 (п’ять)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
2.Слухали:Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”.
Інформувала:Н. Левконович – заступник голови постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.
Виступили:Р. Кукурудз.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до складу наглядової ради комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 5 (п’ять)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято. 
3.Слухали:Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки.
Доповідав:Р. Дунич – в. о. директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
Виступили:Н. Левконович.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки (зі змінами)” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.
Голосували:за – 5 (п’ять)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
4.Слухали:Про роботу державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”.
Доповідала:ЛВітовська – в. о. директора державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”.
Виступили:Н. Левконович, Р. Кукурудз, В. Созоник.
Вирішили:Проєкт рішення обласної ради “Про роботу державного підприємства “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ” підтримати і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.Голосували:за – 5 (п’ять)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.
5.Слухали:Про протокольне доручення щодо проведення аналізу діючих регіональних цільових програм, фінансування яких передбачене у 2024 році, з метою вивільнення коштів і подальшого спрямування їх на заходи з посилення обороноздатності держави, надане на 29-ій сесії обласної ради 16 лютого 2024 року.
Доповідали:Н. Левконович, Р. Жирун.
Виступили:Ю. Мазур, Р. Кукурудз, М. Кузьма.
Вирішили:Проаналізувавши видатки програм, контроль за виконанням яких здійснює постійна комісія відповідно до її функціональної спрямованості, рекомендувати скоротити на 2024 рік видатки таких програм:– регіональної цільової програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури Івано-Франківської області на 2021-2025 роки – на 50% (відповідно до протоколу засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства від 07.02.2024 року № 19);– Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2024-2027 роки  – на 400 тисяч гривень (відповідно до протоколу засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства від 07.02.2024 року № 19);– регіональної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення “Власний дім” на 2021-2025 роки – на
1 мільйон гривень.Решту видатків діючих програм, передбачених на 2024 рік, залишити без змін.Вивільнені кошти спрямувати на заходи з підсилення обороноздатності держави відповідно до пункту 18 рішення обласної ради від 22.12.2023 № 825-28/2023 “Про обласний бюджет на Івано-Франківської області на 2024 рік (код бюджету 0910000000)”. Голосували:за – 5 (п’ять)проти – 0 (нуль)утрималось – 0 (нуль)Рішення прийнято.            
6.Різне:  Н. Левконович поінформувала членів постійної комісії про відповідь управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури  облдержадміністрації на протокольне доручення комісії від 07.02.2024 року № 19 щодо надання інформаційної довідки по об’єкту, який знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ,
вул. Січових Стрільців, 12, готель “Дністер”.
Депутати вирішили запросити на чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства представників зазначеного вище управління з метою отримання детальнішої інформації по згаданому об’єкту.

Заступник голови постійної комісії                          Надія ЛЕВКОНОВИЧ

Секретар постійної комісії                                        Микола КУЗЬМА

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]