Протокол № 21


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

 

31.03.2023                                                                       м. Івано-Франківськ

 

Присутні: Ігор Очкур, Богдан Ленігевич, Андрій     Бриндальський, Іван Депутович, Марія Савка (5 з 8)

Відсутні: Сергій Федорців, Інна Копильчук,     Олександра Федорук

Запрошені:

Володимир Дзьомбак – заступник директора       департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Володимир Лемчак – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

Віктор Кімакович – директор     департаменту        освіти і науки обласної державної адміністрації;

Сергій Бабельський заступник директора комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна;

Василь Даниш – начальник управління з питань   майна спільної власності територіальних громад області;

Володимир Марич – підприємець

В роботі постійної комісії беруть участь:

Василь Гладій – перший заступник голови обласної ради;

Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

Василь Бегей – начальник комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”

 

Порядок денний

І. Питання, які розглядатимуться на сесії обласної ради:

 1. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради” на списання майна.
 2. Про надання Погонянському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
 3. Про утворення комісій з питань передачі цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
 4. Про надання комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна дозволу на списання аварійного нерухомого майна.
 5. Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції.
 6. Про приватизацію нежитлових приміщень четвертого поверху та підвалу (літер А) площею 137,7 кв. м на майдані Шептицького, 3 у м. Івано-Франківську.
 7. Про приватизацію нежитлового приміщення підвалу (літер А) площею 69,3 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.
 8. Про приватизацію нежитлового приміщення підвалу (літер А) площею 140,1 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.
 9. Про надання згоди на ремонтно-реставраційні роботи в будинку на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську Маричу В. Ф.
 10. Про укладення договору  поділу  майна  на   вул. Ленкавського, 17   у м. Івано-Франківську.
 11. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства.

ІІ. Орендні відносини:

 1. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду.

 

 

 1. Слухали: Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради” на списання майна.

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Виступили: Богдан Ленігевич, Ігор Очкур, Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради” на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання Погонянському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання Погонянському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про утворення комісій з питань передачі цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Доповідав: Віктор Кімакович

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про утворення комісій з питань передачі цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна дозволу на списання аварійного нерухомого майна.

Доповідав: Сергій Бабельський

Виступили: Василь Гладій,  Марія Савка, Василь Бегей

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна дозволу на списання аварійного нерухомого майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції.

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Василь Гладій,  Марія Савка, Ігор Очкур

Голосували: За проєкт рішення за основу – одноголосно.

Ігор Очкур запропонував виключити з Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області об’єкти, зазначені у пунктах 1, 2 за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Тринітарська, 13: нежитлові приміщення першого поверху (літер А) площею 45,4 кв. м і другого поверху (літер А) площею 80,4 кв. м.

Голосували: За пропозицію Ігоря Очкура:

За – 4, проти – немає, утримались – 1 (Марія Савка).

Пропозиція не прийнята.

Враховуючи результати голосування рішення не прийнято.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлових приміщень четвертого поверху та підвалу (літер А) площею 137,7 кв. м на майдані Шептицького, 3 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлових приміщень четвертого поверху та підвалу (літер А) площею 137,7 кв. м на майдані Шептицького, 3 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення підвалу (літер А) площею 69,3 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлового приміщення підвалу (літер А) площею 69,3 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення підвалу (літер А) площею 140,1 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлового приміщення підвалу (літер А) площею 140,1 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання згоди на ремонтно-реставраційні роботи в будинку на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську Маричу В. Ф.

Доповідав: Василь Даниш

Виступив: Володимир Марич

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання згоди на ремонтно-реставраційні роботи в будинку на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську Маричу В. Ф.” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про укладення договору поділу майна на вул. Ленкавського, 17 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про укладення договору поділу майна на вул. Ленкавського, 17 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про звіт постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства.

Звітував: Ігор Очкур

Вирішили: пропонувати звіт постійної комісії на розгляд президії та сесії обласної ради.

 

ІІ. Орендні відносини:

       

 1. Слухали: Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що  передаються   в   оренду  (лист   управління   з    питань майна  спільної  власності  територіальних  громад  області від 30.03.2023 № 71/08-04/002).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили:

 1. Погодити скасування розпорядження голови обласної ради від 22.02.2023 № 105-р “Про включення частини приміщень третього поверху загальною площею 21,14 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську до Переліку першого типу” згідно з додатком 1.
 2. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 2.
 3. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 3.
 4. Погодити укладення договорів оренди на користування:

– частиною приміщень другого поверху (літер А) загальною площею 49,13 кв. м на вул. Шашкевича, 2 у м. Івано-Франківську з громадською організацією “Поступовий гурт Франківців” строком на 5 років;

– частиною приміщень третього поверху (літер А) загальною площею 21,14 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську з Національним заповідником “Давній Галич” строком на 5 років згідно з додатком 4.

 1. Погодити продовження договору оренди майна (нерухомого майна) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 10.12.2019 р. на користування частиною приміщень третього поверху (літер А) загальною площею 35,82 кв. м на вул. Степана Бандери, 77 у м. Івано-Франківську з Івано-Франківською дитячо-юнацькою спортивною школою № 2 обласної ради строком на 5 років згідно з додатком 5.

Голосували: За – одноголосно.

Голова постійної комісії                                                          Ігор ОЧКУР

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]