Протокол № 23


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

 

29 травня 2023 року
м. Івано-Франківськ

 

Присутні: Ігор Очкур, Богдан Ленігевич, Андрій Бриндальський, Інна Копильчук, Олександра Федорук (5 з 8);

Відсутні: Сергій Федорців, Іван Депутович, Марія Савка

Запрошені: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Володимир Лемчак – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

Ігор Гаврилюк – заступник директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації;

Анатолій Прокопівначальник відділу з питань земельних відносин та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради;        Василь Бегей – начальник обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”;

Василь Семотюк – директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради  “Про-Експерт”;

Василь Данишначальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області

В роботі постійної комісії беруть участь:

Василь Гладій перший заступник голови обласної ради;

Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

засоби масової інформації

                                                         Порядок денний:                 

І. Питання, які розглядатимуться на сесії обласної ради:

 1. Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання нерухомого майна.
 2. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993196).
 3. Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна.
 4. Про надання Делятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
 5. Про надання Снятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
 6. Про надання Коломийському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
 7. Про надання Івано-Франківському геріатричному пансіонату дозволу на списання майна.
 8. Про затвердження ліквідаційного балансу Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 2 Івано-Франківської обласної ради.
 9. Про затвердження ліквідаційного балансу Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Івано-Франківської обласної ради.
 10. Про звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”.
 11. Про продовження терміну дії контракту з начальником обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” В. Бегеєм.
 12. Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” у новій редакції.
 13. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (вул. Козацька, 1, м. Коломия).
 14. Про приватизацію нежитлових приміщень (літер А) площею 639,6 кв. м, котельні (літер Б)   площею   9,1 кв. м   та   огорожі  №  на  вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї.
 15. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа Міцкевича, 4, м. Івано-Франківськ).
 16. Про приватизацію нежитлового   приміщення (літер Б) площею 174,0 кв. м на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.
 17. Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 18. Про передачу частини об’єкта нерухомого майна на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній.
 19. Про поділ земельної ділянки на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній.
 20. Про надання згоди на передачу приміщення котельні на вул. Шептицького, 32а у селищі Делятині Надвірнянського району.

ІІ. Орендні відносини:

 1. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду.

 

 

 1. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання нерухомого майна.

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання нерухомого майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993196).

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій  “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993196) ” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна.

Доповідав: Ігор Дмитренко

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання Делятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання Делятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання Снятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання Снятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про надання Коломийському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання Коломийському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання Івано-Франківському геріатричному пансіонату дозволу на списання майна.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання Івано-Франківському геріатричному пансіонату дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження ліквідаційного балансу Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 2 Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Ігор Гаврилюк

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження ліквідаційного балансу Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 2 Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження ліквідаційного балансу Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Ігор Гаврилюк

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження ліквідаційного балансу Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”.

Звітував: Василь Бегей

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про звіт начальника обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про продовження терміну дії контракту з начальником обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” В. Бегеєм.

Доповідав: Василь Гладій

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про продовження терміну дії контракту з начальником обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації В. Бегеєм” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт” у новій редакції.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради  “Про-Експерт” у новій редакції” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (вул. Козацька, 1, м. Коломия).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (вул. Козацька, 1, м. Коломия)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлових приміщень (літер А) площею 639,6 кв. м, котельні (літер Б)   площею   9,1 кв. м   та   огорожі  №  на  вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлових приміщень (літер А) площею 639,6 кв. м, котельні  (літер  Б)   площею   9,1 кв. м   та   огорожі  №  на  вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа Міцкевича, 4, м. Івано-Франківськ).

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Ігор Очкур, Анатолій Прокопів

Голосували:   За   проєкт   рішення – 3  (Б. Ленігевич,   А. Бриндальський, І.  Копильчук), утримались – 2 (Ігор Очкур, Олександра Федорук).

Рішення не прийнято.

Вирішили:  для  огляду  нежитлових приміщень  на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську провести виїзне засідання в зручний для членів постійної комісії час.

 1. Про приватизацію нежитлового   приміщення (літер Б) площею 174,0 кв. м на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.

У зв’язку з неприйняттям рішення по питанню 15 порядку денного дане питання знято з розгляду.

 1. Слухали: Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про передачу частини об’єкта нерухомого майна на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній.

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Василь Гладій, Олександра Федорук

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу частини об’єкта нерухомого майна на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про поділ земельної ділянки на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній.

Доповідав: Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про  поділ земельної ділянки на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про надання згоди на передачу приміщення котельні на вул. Шептицького, 32а у селищі Делятині Надвірнянського району.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання згоди на передачу приміщення котельні на вул. Шептицького, 32а у селищі Делятині Надвірнянського району” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (лист управління з питань майна спільної власності територіальних громад області від 25.05.2023 № 275/08-04/001).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили:

 1. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 1.
 2. 2. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 2.
 3. Погодити укладення договорів оренди на користування:

– частиною приміщень другого поверху (літер А1) загальною площею 39,6 кв. м на вул. Федьковича, 91 у м. Івано-Франківську з Івано-Франківським національним медичним університетом строком на 1 рік;

– частиною приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 28,1 кв. м на вул. Медичній, 15 у  м. Івано-Франківську  з  комунальним закладом фахової передвищої освіти “Івано-Франківський медичний фаховий коледж” строком на 5 років;

– частиною приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 17,92 кв. м на вул. Медичній, 17 у  м. Івано-Франківську з комунальним закладом фахової передвищої освіти “Івано-Франківський медичний фаховий коледж” строком на 5 років;

– частиною приміщень третього поверху (літер А) загальною площею 23,8 кв. м на вул. Степана Бандери, 77 у м. Івано-Франківську з комунальним підприємством обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять” строком на 5 років;

– частиною приміщень першого поверху (літер В) загальною площею 32,3 кв. м на вул. Б. Хмельницького, 57 у м. Івано-Франківську з комунальним підприємством обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять” строком на 5 років;

– частиною приміщень третього поверху (літер А) загальною площею 111,64 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську з комунальним підприємством обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів “Пам’ять” строком на 5 років

згідно з додатком 3.

 1. Погодити продовження договорів оренди майна (нерухомого майна) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області:

– від 02.06.2020 р. на користування частиною приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 68,0 кв. м на вул. Січових Стрільців, 27 у м. Івано-Франківську з науково-редакційним відділом “Звід пам’яток історії та культури. Івано-Франківська область” строком на 5 років;

– від 27.01.2020 р. на користування частиною приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 20,5 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську з Івано-Франківською обласною організацією національної спілки фотохудожників України строком на 5 років;

– від 02.06.2020 р. на користування частиною приміщень першого, другого та третього поверхів (літер А) загальною площею 2046,3 кв. м на вул. Тополиній, 6 у м. Івано-Франківську з Івано-Франківським фізико-технічним ліцеєм-інтернатом Івано-Франківської обласної ради строком на 5 років

згідно з додатком 4.

Голосували: За – одноголосно.

Голова постійної комісії                                                               Ігор ОЧКУР

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]