Протокол № 24


 засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

20 червня 2023 року                                                                  м. Івано-Франівськ

      Присутні: Ігор Очкур, Богдан Ленігевич,

      Андрій Бриндальський, Іван Депутович,     Марія Савка (5 з 8);

      Відсутні: Сергій Федорців, Інна Копильчук, Олександра Федорук

Запрошені: Тарас Мельник – директор    комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”;

Ігор Сковронський – заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91″

В роботі комісії беруть участь:

Василь Гладійперший заступник голови обласної ради;

Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради

Порядок денний:

        

  1. Про проєкт “Реконструкція приймального відділення (відділення екстреної медичної допомоги) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на вул. Євгена Коновальця, 132 у м. Івано-Франківську для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.
  2. Про проєкти:

“Реконструкція приміщень (екстреної) медичної допомоги хірургічного корпусу під стерилізаційне відділення КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91″;

         “Реконструкція ліфтового обладнання терапевтичного та хірургічного корпусу КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради на вул. Федьковича,  91 в м. Івано-Франківськ”

для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

  1. Про проєкт “Капітальний ремонт пульмонологічного відділення КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на вул. Є. Коновальця, 132 в м. Івано-Франківську” для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

  1. Слухали: Про проєкт “Реконструкція приймального відділення (відділення екстреної медичної допомоги) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на вул. Євгена Коновальця, 132 у м. Івано-Франківську для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

Доповідав:  Тарас Мельник

Вирішили: Рекомендувати голові обласної ради п. Олександру Сичу погодити від Івано-Франківської обласної ради як власника комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” подання проєкту “Реконструкція приймального відділення (відділення екстреної медичної допомоги) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на вул. Євгена Коновальця 132, у  м. Івано-Франківську”  для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

Голосували: За – одноголосно.

  1. Слухали: Про проєкти:

“Реконструкція приміщень (екстреної) медичної допомоги хірургічного корпусу під стерилізаційне відділення КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91″;

         “Реконструкція ліфтового обладнання терапевтичного та хірургічного корпусу КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради на вул. Федьковича,  91 в м. Івано-Франківськ”

для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

Доповідав: Ігор Сковронський

Вирішили: Рекомендувати голові обласної ради п. Олександру Сичу погодити від Івано-Франківської обласної ради як власника комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” подання проєктів для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році:

  • “Реконструкція приміщень (екстреної) медичної допомоги хірургічного корпусу під стерилізаційне відділення КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної  ради”  за  адресою:  м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91″;

“Реконструкція ліфтового обладнання терапевтичного та хірургічного корпусу КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради на вул. Федьковича, 91 в м. Івано-Франківськ”.

Голосували: За – одноголосно.

 

  1. Слухали: Про проєкт “Капітальний ремонт пульмонологічного відділення КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на вул. Є. Коновальця, 132 в м. Івано-Франківську” для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

Доповідав:  Тарас Михайлович Мельник

Вирішили: Рекомендувати голові обласної ради п. Олександру Сичу погодити від Івано-Франківської обласної ради як власника комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” подання проєкту “Капітальний ремонт пульмонологічного відділення КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” на вул. Є. Коновальця, 132 в м. Івано-Франківську ”  для фінансування за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у 2023 році.

Голосували: За – одноголосно.

Голова постійної комісії                                                               Ігор ОЧКУР

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]