Протокол № 25


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

16 серпня 2023 року                                                              м. Івано-Франківськ

                                                   Присутні: Ігор Очкур, Богдан Ленігевич, Андрій Бриндальський, Іван Депутович, Інна Копильчук, Марія Савка

Запрошені: Віктор Кімакович – директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації;

Володимир Дзьомбак – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Оксана Лебідь – заступник начальника управління з питань майна спільної власності територіальних громад області;

Віталій Костишиндиректор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна;

Василь Бегей – начальник обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”

                                            В роботі комісії беруть участь:

  Василь Гладійперший заступник   голови обласної ради;

  Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

  засоби масової інформації

Порядок денний

І. Питання, які розглядатимуться на сесії обласної ради:

 1. Про внесення змін до Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради.
 2. Про передачу книг та інших видань у власність міжнародної неурядової організації “DAMARK ONGD Humanitaria”.
 3. Про затвердження Статуту Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції.
 4. Про затвердження Статуту Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської обласної ради в новій редакції.
 5. Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна.
 6. Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” у державну власність для задоволення потреб військової частини 1241 Національної гвардії України.
 7. Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.
 8. Про внесення змін до Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 9. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа Міцкевича, 4, м. Івано-Франківськ).
 10. Про приватизацію нежитлового   приміщення   (літер Б)   площею 174,0 кв. м на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.
 11. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. С. Бандери, 2 у м. Коломиї.
 12. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у с. Смодна Косівського району, пров. Санаторний, 9.
 13. Про укладення договору  поділу  майна  на   вул.  Ленкавського,  17 у м. Івано-Франківську.
 14. Про внесення змін до Положення про наглядову раду Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства.
 15. Про стан оренди та утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську.

ІІ. Розгляд листів і звернень:

 1. Про лист обласної державної – військової адміністрації від 11.08.2023 № 729/0/2-23/01 щодо погодження подання Снятинським психоневрологічним інтернатом, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, для фінансування за рахунок коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення об’єкта “Капітальний ремонт спального корпусу (3) Снятинського психоневрологічного інтернату по вул. Гоголя, 23, м. Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область”.
 2. Про лист обласної державної – військової адміністрації щодо можливості припинення договору оренди частини приміщень першого поверху загальною площею 47,0 кв. м на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську.
 3. Про службову записку управління з питань майна спільної власності територіальних громад області щодо розгляду заяви фізичної особи-підприємця Байдюка В. М. про включення частини приміщень першого поверху на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську загальною площею 95,8 кв. м до Переліку об’єктів малої приватизації.

ІІІ. Орендні відносини:

 1. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради.

Доповідав: Василь Гладій

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до Положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про передачу книг та інших видань у власність міжнародної неурядової організації “DAMARK ONGD Humanitaria”.

Доповідав: Василь Гладій

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу книг та інших видань у власність міжнародної неурядової організації “DAMARK ONGD Humanitaria” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції.

Доповідав: Віктор Кімакович

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Статуту Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської обласної ради в новій редакції.

Доповідав: Віктор Кімакович

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження Статуту Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської обласної ради в новій редакції” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна.

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про надання комунальному некомерційному підприємству  “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” у державну власність для задоволення потреб військової частини 1241 Національної гвардії України.

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства  “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” у державну власність для задоволення потреб військової частини 1241 Національної гвардії України” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства  “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про внесення змін до Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідала: Оксана Лебідь

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа Міцкевича, 4, м. Івано-Франківськ).

Доповідала: Оксана Лебідь

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа Міцкевича, 4, м. Івано-Франківськ)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – 5, проти – немає, утримався – 1 (І. Очкур).

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення (літер Б) площею 174,0 кв. м на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську.

Доповідала: Оксана Лебідь

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про приватизацію нежитлового приміщення (літер Б) площею 174,0 кв. м на площі Міцкевича, 4 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – 5, проти – немає, утримався – 1 (І. Очкур).

 1. Слухали: Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. С. Бандери, 2 у м. Коломиї.

Доповідала: Оксана Лебідь

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу нерухомого майна спільної  власності  територіальних  громад  сіл,  селищ,  міст   області  на вул. С. Бандери, 2 у м. Коломиї” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у с. Смодна Косівського району, пров. Санаторний, 9.

Доповідала: Оксана Лебідь

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у с. Смодна Косівського району, пров. Санаторний, 9” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про укладення договору  поділу  майна  на   вул.  Ленкавського,  17 у м. Івано-Франківську.

Доповідала: Оксана Лебідь

Виступив: Василь Бегей

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про  укладення  договору  поділу  майна  на   вул.  Ленкавського,  17 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про внесення змін до Положення про наглядову раду Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства.

Доповідала: Оксана Лебідь

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до Положення про наглядову раду Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про стан оренди та утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську.

Доповідала: Оксана Лебідь

Співдоповідав: Віталій Костишин

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про стан оренди та утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

ІІ. Розгляд листів і звернень:

 

 1. Слухали: Про лист обласної державної – військової адміністрації від 11.08.2023 № 729/0/2-23/01 щодо погодження подання Снятинським психоневрологічним інтернатом, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, для фінансування за рахунок коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 № 608 об’єкта “Капітальний ремонт спального корпусу (3) Снятинського психоневрологічного інтернату по вул. Гоголя, 23, м. Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область”.

Інформував: Василь Гладій

Вирішили: рекомендувати голові обласної ради п. Олександру Сичу погодити від Івано-Франківської обласної ради як власника Снятинського психоневрологічного інтернату, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, подання проєкту:

         “Капітальний ремонт спального корпусу (3) Снятинського психоневрологічного інтернату по вул. Гоголя, 23, м. Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область”

для фінансування за рахунок коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 № 608.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про лист обласної державної – військової адміністрації щодо можливості припинення договору оренди частини приміщень першого поверху загальною площею 47,0 кв. м на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську.

Інформувала: Оксана Лебідь

Вирішили: інформацію взяти до відома. Відповідно до статті 24 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” (із змінами) умови для припинення договору № 27/22 оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 05.07.2022 року між Івано-Франківською обласною радою (Орендодавцем), фізичною особою-підприємцем Ткачиком Володимиром Івановичем (Орендарем) та комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна (Балансоутримувачем) відсутні.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про службову записку управління з питань майна спільної власності територіальних громад області щодо розгляду заяви фізичної особи-підприємця Байдюка В. М. про включення частини приміщень першого поверху на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську загальною площею 95,8 кв. м до Переліку об’єктів малої приватизації.

Доповідала: Оксана Лебідь

Співдоповідав: Віталій Костишин

Виступила: Марія Савка

Вирішили:

 1. Питання про включення до Переліку об’єктів малої приватизації частини  приміщень  першого поверху загальною площею 95,8 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську повернути на доопрацювання. Для додаткового вивчення питання вийти на місце і оглянути об’єкт.
 2. Управлінню з питань майна спільної власності територіальних громад області надати членам постійної комісії інформацію щодо використання приміщень в будинку на Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську.

Голосували: За – одноголосно.

 

ІІІ. Орендні відносини:

 1. Слухали: Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що передаються в оренду.

Доповідала: Оксана Лебідь

Виступили: Богдан Ленігевич, Ігор Очкур, Василь Гладій

Вирішили:

 1. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 1.
 2. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 2.
 3. Погодити укладення договорів оренди на користування:

– частиною  приміщень  першого  поверху  (літер А)  загальною  площею 83,7 кв. м на вул. Степана Бандери, 77 у м. Івано-Франківську з департаментом освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації  строком на 1 рік;

– частиною  приміщень  третього  поверху  (літер А) загальною площею 203,4 кв. м на вул. Гетьмана Мазепи, 101 у м. Івано-Франківську з комунальним некомерційним підприємством “Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Івано-Франківської обласної ради” строком на 5 років;

– частиною   приміщень  другого  поверху  (літер А)  загальною  площею 12,7 кв. м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську з Івано-Франківською обласною організацією “Молода Просвіта” строком на 5 років;

– частиною  приміщень  другого  поверху (літер Н) загальною площею 319,28 кв. м на вул. Гетьмана Сагайдачного, 66 у м. Івано-Франківську з Івано-Франківською квартирно-експлуатаційною частиною (району) строком на 5 років;

– частиною приміщень четвертого поверху (літер А4) загальною площею 168,64 кв. м на вул. Федьковича, 91 у м. Івано-Франківську з комунальним закладом фахової передвищої освіти “Івано-Франківський медичний фаховий коледж” Івано-Франківської обласної ради строком на 5 років;

– частиною приміщень четвертого, п’ятого, шостого поверхів (літер А1) загальною площею 163,69 кв. м на вул. Федьковича, 91 у м. Івано-Франківську з комунальним закладом фахової передвищої освіти “Івано-Франківський медичний фаховий коледж” Івано-Франківської обласної ради строком на 5 років;

– приміщенням першого поверху (літер А) загальною площею 127,9 кв. м на вул. Дем’янів Лаз, 20 у м. Івано-Франківську з Монастирем Святої трійці Івано-Франківської Єпархії Української Греко-Католицької Церкви строком на 5 років

згідно з додатком 3.

 1. Погодити продовження договору оренди майна (нерухомого майна) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 16.12.2019 на користування частиною приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 437,6 кв. м на вул. Незалежності, 46 у м. Івано-Франківську з комунальним навчальним закладом “Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій” строком на 5 років згідно з додатком 4.

Голосували: За – одноголосно.

 

Голова постійної комісії                                                                Ігор ОЧКУР

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]