Протокол № 29


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

 

28.11.2023                                                                             м. Івано-Франківськ

 

                                                         Присутні: Ігор Очкур, Богдан Ленігевич,

                                                 Андрій Бриндальський, Марія Савка, Олександра Федорук

                                                 Запрошені:

                                                 Віктор Кімакович – начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації;

                                                 Володимир Дзьомбаквиконуючий обов’язки директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

                                                 Анатолій Прокопівначальник відділу з питань земельних відносин та природних ресурсів виконавчого апарату обласної ради;

                                                 Василь Даниш – начальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області;

Зоряна Орловська – заступник директора комунального підприємства “Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”

                                                 В роботі комісії беруть участь:

                                                 Василь Гладій – перший заступник голови обласної ради;

                                                 Людмила Головатюк – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

                                                 Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення та контролю виконавчого апарату обласної ради;

                                                 засоби масової інформації

 

Порядок денний:

І. Питання, які розглядатимуться на сесії обласної ради:

 1. Про зміну найменування Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.
 2. 2. Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради”.
 3. 3. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993291).
 4. 4. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 02009643).
 5. 5. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993115).
 6. 6. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 13648234).
 7. 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній.
 8. 8. Про припинення права постійного користування земельними ділянками та надання їх комунальному закладу “Обласний пластовий вишкільний центр” Івано-Франківської обласної ради.
 9. 9. Про віднесення об’єктів нерухомого майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 10. Про внесення змін до Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції.
 11. Про передачу нежитлових приміщень на вул. Кардинала Любомира Гузара, 15б у м. Івано-Франківську.
 12. Про передачу нежитлових приміщень на вул. Гетьмана Мазепи, 114а у м. Івано-Франківську.

ІІ. Про погодження проведення реконструкції майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області:

 1. Про погодження проведення ремонтно-реставраційних робіт в системі теплопостачання Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей на площі Міцкевича, 2 в м. Івано-Франківську (Реставрація, Будинок польського гімнастичного товариства “Сокіл” – охоронний № 212-М) комунальному підприємству   Івано-Франківської   обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
 2. Про погодження проведення ремонтно-реставраційних робіт в системі теплопостачання Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей на площі Міцкевича, 2 в м. Івано-Франківську (Реставрація, Будинок польського гімнастичного товариства “Сокіл” – охоронний № 212-М) комунальному підприємству “Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.
 3. Про погодження проведення ремонтно-реставраційних робіт в системі теплопостачання обласного театру ляльок ім. М. Підгірянки на вулиці Незалежності, 10а в м. Івано-Франківську Івано-Франківської області” комунальному підприємству “Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”.

ІІІ. Орендні відносини:

 1. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що передаються в оренду.

 

 

 1. Слухали: Про зміну найменування Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав: Віктор Кімакович

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про зміну найменування Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 2. Слухали: Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний онкологічний центр  Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 3. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993291).

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993291)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 4. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 02009643).

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 02009643)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 5. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993115).

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993115)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 6. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 13648234).

Доповідав: Володимир Дзьомбак

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 13648234)” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 7. Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній.

Доповідав:  Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 8. Слухали: Про припинення права постійного користування земельними ділянками та надання їх комунальному закладу “Обласний пластовий вишкільний центр” Івано-Франківської обласної ради.

Доповідав:  Анатолій Прокопів

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про припинення права постійного користування земельними ділянками та надання їх комунальному закладу “Обласний пластовий вишкільний центр” Івано-Франківської обласної ради” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. 9. Слухали: Про віднесення об’єктів нерухомого майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про віднесення об’єктів нерухомого майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про внесення змін до Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про внесення змін до Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2021-2025 роки в новій редакції” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про передачу нежитлових приміщень на вул. Кардинала Любомира Гузара, 15б у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу нежитлових приміщень на вул. Кардинала Любомира Гузара, 15б у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про передачу нежитлових приміщень на вул. Гетьмана Мазепи, 114а у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення “Про передачу нежитлових приміщень на вул. Гетьмана Мазепи, 114а у м. Івано-Франківську” і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про погодження проведення ремонтно-реставраційних робіт в системі теплопостачання обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка на вул. В’ячеслава Чорновола, 22 в м. Івано-Франківську Івано-Франківської області комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” (лист комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” від 16.11.2023 р. № 209).

Інформувала: Зоряна Орловська

Вирішили: погодити комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” дозвіл на виконання робіт по об’єкту “Ремонтно-реставраційні роботи системи теплопостачання обласної універсальної наукової  бібліотеки  ім. І. Франка  на  вулиці  В’ячеслава Чорновола, 22 в м. Івано-Франківську Івано-Франківської області”.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про погодження проведення ремонтно-реставраційних робіт в системі теплопостачання Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей на площі Міцкевича, 2 в м. Івано-Франківську (Реставрація, Будинок польського гімнастичного товариства “Сокіл” – охоронний № 212-М) комунальному підприємству   Івано-Франківської   обласної ради “БУДІНВЕСТ” (лист комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” від 16.11.2023 р. № 208).

Інформувала: Зоряна Орловська

Вирішили: погодити комунальному  підприємству   Івано-Франківської   обласної ради “БУДІНВЕСТ” дозвіл на виконання робіт по об’єкту “Ремонтно-реставраційні  роботи  системи теплопостачання Івано-Франківської  обласної   бібліотеки   для  дітей  на    площі    Міцкевича, 2 в м. Івано-Франківську (Реставрація, Будинок польського гімнастичного товариства “Сокіл” – охоронний № 212-М)”.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про погодження проведення ремонтно-реставраційних робіт в системі теплопостачання обласного театру ляльок ім. М. Підгірянки на вулиці Незалежності, 10а в м. Івано-Франківську Івано-Франківської області комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” (лист комунального підприємства Івано-Франківської обласної   ради   “БУДІНВЕСТ”   від 16.11.2023 р. № 207).

Інформувала: Зоряна Орловська

Вирішили: погодити комунальному підприємству Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” дозвіл на виконання робіт по об’єкту “Ремонтно-реставраційні роботи системи теплопостачання обласного театру ляльок  ім. М. Підгірянки на вулиці Незалежності, 10а в м. Івано-Франківську Івано-Франківської області”.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що передаються в оренду (лист управління з питань майна спільної власності територіальних громад області від 24.11.2023 № 273/08-04/001).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили:

 1. Погодити:

– скасування   розпорядження   голови   обласної  ради  від   22.02.2023 № 99-р “Про включення частини приміщень шостого поверху (літер А) загальною площею 15,12 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську до Переліку першого типу”;

– скасування   розпорядження   голови   обласної  ради   від  22.02.2023 № 100-р “Про включення частини приміщень шостого поверху (літер А) загальною площею 43,26 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську до Переліку першого типу”;

– скасування   розпорядження   голови   обласної   ради  від  22.02.2023 № 101-р “Про включення частини приміщень шостого поверху (літер А) загальною площею 43,26 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську до Переліку першого типу”;

– скасування   розпорядження   голови   обласної  ради  від   22.02.2023 № 102-р “Про включення частини приміщень шостого поверху (літер А) загальною площею 74,2 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську до Переліку першого типу”

згідно з додатком 1.

 1. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 2.
 2. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 3.
 3. Погодити укладення договорів оренди на користування:

– частиною приміщень шостого поверху (літер А) загальною площею 174,4 кв. м на вул. Василіянок, 62а у м. Івано-Франківську з Івано-Франківською районною державною адміністрацією Івано-Франківської області строком на 2 роки;

– частиною приміщень третього поверху (літер А) загальною площею 21,3 кв. м на вул. Новаківського, 8 у м. Івано-Франківську з комунальним закладом фахової передвищої освіти “Івано-Франківський медичний фаховий коледж” Івано-Франківської обласної ради строком на 5 років згідно з додатком 4.

Голосували: За – одноголосно.

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                           Ігор ОЧКУР

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]