Протокол № 29


засідання постійної комісії обласної ради
з питань охорони здоров’я та соціальної політики

 

 

01 грудня 2022 року                                                    м. Івано-Франківськ

 

 

 

Усього членів комісії – 8:

Присутні– 7

Яворський Андрій Михайлович – голова постійної комісії;

Члени постійної комісії:

Білик Роман Павлович;

Головатюк Людмила Дмитрівна;

Грищук Остап Іванович;

Дьоміна Наталія Миколаївна;

Пліс Богдан Богданович;

Слободян Любомир Ярославович

На комісії присутні:

Палійчук Микола Васильович – заступник голови обласної ради;

Сірко Людмила Іванівна –  заступник голови обласної державної адміністрації;

Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Миронюк Уляна Григорівна – в. о. директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

Євчук Марія Михайлівна – в. о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації;

Брали участь у роботі комісії:

Пеца-Довбуш Віра Іванівна – консультант відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради

 

 

Порядок денний:

 1. Про проєкт рішення обласної ради “Про стан забезпеченості житлом пільгових категорій населення області”.
 2. Про проєкт рішення обласної ради “Про захист прав та інтересів дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Івано-Франківській області”.
 3. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради
  на 2022-2023 роки”.
 4. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття
  на 2021-2025 роки”.
 5. Про проєкт рішення обласної ради “Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства ”Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” та комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради”.
 6. Про проєкт рішення обласної ради “Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради”, комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” та комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради”
 7. Про проєкт рішення обласної ради “Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради» (код ЄДРПОУ 01993196) шляхом приєднання як структурного підрозділу (реабілітаційного центру) до комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993256)
 8. Про проєкт рішення обласної ради “Про надання згоди на передачу із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області цілісного майнового комплексу державного закладу “Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій “Прикарпатський” Міністерства охорони здоров’я України” (код ЄДРПОУ 01981589)
 9. Про проєкт рішення обласної ради “Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради”
 10. Про проєкт рішення обласної ради “Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради”
 11. Про проєкт рішення обласної ради “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна”
 12. Про проєкт рішення обласної ради “Про стан надання серцево-судинних захворювань населення в області”
 13. Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022 рік (лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації
  від 29.11.2022 № 1011/0/2/22/01-132)
 14. Про внесення змін до календарного плану заходів на виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших декржав, а також членів їх сімей на 2022 рік (лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 29.11.2022 № 1010/0/2/22/01-132)
 15. Про перерерозподіл бюджетних призначень передбачених департаменту охорони здоровя обласної державної адміністрації
  на 2022 рік та внесення змін до календарних планів заходів комплексної програми Здоровя населення Прикарпаття на 2021-2025 роки та програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради
  на 2022-2023 роки (лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 30.11.2022 № 1017/0/2/22/01-132
 16. Про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати
  заробітної плати у закладах охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

 

 

 1. Слухали: Про стан забезпеченості житлом пільгових категорій населення області.

Інформувала: Уляна Миронюк – в. о. директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Яворський Андрій.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про стан забезпеченості житлом пільгових категорій населення області” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про захист прав та інтересів дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Івано-Франківській області.

Інформувала: Марія Євчук – в. о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Виступили: Головатюк Людмила, Яворський Андрій.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про захист прав та інтересів дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Івано-Франківській області” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Яворський Андрій.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “ Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки”.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Яворський Андрій.

Вирішили: 1) Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації додати у додаток 20 до комплексної програми Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки” розділу “Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів” виконавця “комунальне некомерційне підприємство “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”;

2) Погодити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття
на 2021-2025 роки” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому з врахуванням пропозицій:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства ”Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” та комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради”.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Яворський Андрій, Слободян Любомир, Дьоміна Наталія

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства ”Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” та комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради”, комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” та комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради”.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили: Яворський Андрій.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради”, комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” та комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради» (код ЄДРПОУ 01993196) шляхом приєднання як структурного підрозділу (реабілітаційного центру) до комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993256).

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Палійчук Микола, Яворський Андрій, Грищук Остап

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про припинення (реорганізацію) комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради» (код ЄДРПОУ 01993196) шляхом приєднання як структурного підрозділу (реабілітаційного центру) до комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993256)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про надання згоди на передачу із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області цілісного майнового комплексу державного закладу “Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій “Прикарпатський” Міністерства охорони здоров’я України” (код ЄДРПОУ 01981589).

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Палійчук Микола, Яворський Андрій

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання згоди на передачу із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області цілісного майнового комплексу державного закладу “Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій “Прикарпатський” Міністерства охорони здоров’я України” (код ЄДРПОУ 01981589” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Палійчук Микола, Яворський Андрій, Грищук Остап

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій, Слободян Любомир

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна”.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про стан надання серцево-судинних захворювань населення в області.

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій

Вирішили:

1) Пункт 2 проєкту рішення викласти в такій редакції:

“2. Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації:

2.1. Здійснити  першочергові заходи щодо:

– розширення застосування методів тромболітичної терапії та тромбектомії в лікуванні пацієнтів з гострим мозковим інсультом;

– розвитку реабілітаційної бази для хворих після перенесеного інсульту та з постковідним синдромом як фактором ризику розвитку гострого мозкового інсульту;

– активізації комунікаційної кампанії щодо перших симптомів інсульту та своєчасного доправлення пацієнтів у заклад охорони здоров’я в межах вікна терапевтичних можливостей.

2.2. Дотримуватися правильної маршрутизації пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями для надання якісної медичної допомоги.

2.3. Здійснити заходи щодо збільшення кількості охоплення оздоровчими послугами дітей з диспансерної групи, які хворіють на серцево-судинні захворювання.

 1. 2. Пункт 2 проєкту рішення відповідно вважати пунктом 3.

3) Погодити проєкт рішення обласної ради “Про стан надання серцево-судинних захворювань населення в області” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому з врахуванням пропозицій:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022 рік (лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації
  від 29.11.2022 № 1011/0/2/22/01-132)

 

 

Інформувала: Уляна Миронюк – в. о. директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій

Вирішили: Відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації
від 29.11.2022 № 1011/0/2/22/01-132 погодити зміни до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів на виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших декржав, а також членів їх сімей на 2022 рік (лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 29.11.2022 № 1010/0/2/22/01-132)

Інформувала: Уляна Миронюк – в. о. директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій

Вирішили: Відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації
від 29.11.2022 № 1010/0/2/22/01-132 погодити зміни до календарного плану заходів на виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших декржав, а також членів їх сімей на 2022 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про перерозподіл бюджетних призначень передбачених департаменту охорони здоровя обласної державної адміністрації
  на 2022 рік та внесення змін до календарних планів заходів комплексної програми Здоровя населення Прикарпаття на 2021-2025 роки та програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охоронои здорровя Івано-Франківскьлої обласної ради на 2022-2023 роки (лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 30.11.2022 № 1017/0/2/22/01-132)

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій

Вирішили: Відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації
від 29.11.2022 № 1010/0/2/22/01-132 погодити зміни до календарного плану заходів на виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших декржав, а також членів їх сімей
на 2022 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 1. Слухали: Про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати у закладах охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Інформував: Ігор Дмитренко – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили:  Яворський Андрій

Вирішили: Інформацію департаменту охорони здоров’я  обласної державної адміністрації взяти до уваги.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                          Андрій ЯВОРСЬКИЙ

 

Секретар комісії                                                      Роман БІЛИК

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]