Протокол № 34


засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства

08 лютого 2024 року                                                            м. Івано-Франківськ

Присутні: Ігор Очкур, Богдан Ленігевич, Іван Депутович, Марія Савка, Олександра Федорук (5 з 8)

Відсутні: Андрій Бриндальський, Інна Копильчук, Сергій Федорців

Запрошені:

Володимир Лемчакдиректор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

 Олег Олійник – генеральний директор обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс»;

Василь Данишначальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області;

Михайло Іванишиндиректор департаменту ресурсного забезпечення та управління майном обласної державної адміністрації;

Віталій Костишин директор комунального підприємства обласної ради з експлуатації майна

В роботі комісії беруть участь:

Василь Гладій – перший заступник голови обласної ради;

Євгенія Бардяк, Ігор Дебенко – депутати обласної ради;

Людмила Головатюк – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

Олександра Чорній – начальник відділу документального забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

засоби масової інформації

Голосували за порядок денний засідання: За – одноголосно.

Порядок денний:

І. Питання, які розглядатимуться на сесії обласної ради:

 1.   Про затвердження Положення про обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (повнолітніх) та дітей з інвалідністю «Лелеченя» у новій редакції.
 2. Про затвердження Положення про Залучанський дитячий будинок-інтернат у новій редакції.
 3. Про затвердження Положення про Снятинський психоневрологічний інтернат у новій редакції.
 4. Про затвердження Положення про Делятинський психоневрологічний інтернат у новій редакції.
 5. Про затвердження Положення про Коломийський психоневрологічний інтернат у новій редакції.
 6. Про затвердження Положення про Погонянський психоневрологічний інтернат у новій редакції.
 7. Про виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік.
 8. Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс».
 9. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 38,4 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ).
 10. Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 38,4 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.
 11. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 35,91 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ).
 12. Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 35,91 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.
 13. Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 12,7 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ).
 14. Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 12,7 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.

ІІ. Орендні відносини:

 1. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (лист управління з питань майна спільної власності територіальних громад області від 05.02.2024 № 17/08-04/001).

ІІІ. Про виконання рішень обласної ради та доручень постійної комісії:

 1. Про стан виконання   рішення    обласної    ради   від   22.08.2023 № 732-23/2023 «Про стан оренди та утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську».

 

 

 1. Слухали: Про затвердження Положення про обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (повнолітніх) та дітей з інвалідністю «Лелеченя» у новій редакції.

Доповідав: Володимир Лемчак

Виступили: Василь Гладій, Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про затвердження Положення про обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (повнолітніх) та дітей з інвалідністю «Лелеченя» у новій редакції» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Положення про Залучанський дитячий будинок-інтернат у новій редакції.

Доповідав: Володимир Лемчак

Виступила: Марія Савка

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про затвердження Положення про Залучанський дитячий будинок-інтернат у новій редакції» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Положення про Снятинський психоневрологічний інтернат у новій редакції.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про затвердження Положення про Снятинський психоневрологічний інтернат у новій редакції» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Положення про Делятинський психоневрологічний інтернат у новій редакції.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про затвердження Положення про Делятинський психоневрологічний інтернат у новій редакції» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Положення про Коломийський психоневрологічний інтернат у новій редакції.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про затвердження Положення про Коломийський психоневрологічний інтернат у новій редакції» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про затвердження Положення про Погонянський  психоневрологічний інтернат у новій редакції.

Доповідав: Володимир Лемчак

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про затвердження Положення про Погонянський психоневрологічний інтернат у новій редакції» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік.

Доповідав: Василь Гладій     

Виступила: Марія Савка

Вирішили:

 1. Інформацію про виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік взяти до відома.
 2. Погодити проєкт рішення «Про виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств в умовах воєнного стану на 2023 рік» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс».

Доповідав: Олег Олійник

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 38,4 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ).

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Марія Савка, Олександра Федорук

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 38,4 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ)» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 38,4 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Олександра Федорук, Василь Гладій, Віталій Костишин

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 38,4 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Управлінню з питань майна спільної власності територіальних громад області опрацювати питання щодо зобов’язань з утримання будинку на вул. Січовиї Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську всіма орендарями та власниками приміщень.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 35,91 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 35,91 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ)» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 35,91 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 35,91 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 12,7 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають приватизації на виконання Програми приватизації на 2021-2025 роки в новій редакції (площа 12,7 кв. м, вул. Січових Стрільців, 25, м. Івано-Франківськ)» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 12,7 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську.

Доповідав: Василь Даниш

Виступили: Марія Савка, Василь Гладій, Олександра Федорук, Ігор Очкур

Вирішили: погодити проєкт рішення «Про приватизацію нежитлового приміщення другого поверху (літер А) площею 12,7 кв.м на вул. Січових Стрільців, 25 у м. Івано-Франківську» і пропонувати на розгляд президії та сесії обласної ради.

Доручити управлінню з питань майна спільної власності територіальних громад області підготувати комплексний документ в якому передбачити стратегію обласної ради  щодо нерухомого майна спільної власності територіальних громад області.

Голосували: За – одноголосно.

 1. Слухали: Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (лист управління з питань майна спільної власності територіальних громад області від 05.02.2024 № 17/08-04/001).

Доповідав: Василь Даниш

Вирішили:

 1. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) згідно з додатком 1.
 2. Погодити перелік потенційних об’єктів оренди, що пропонуються включити до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) згідно з додатком 2.
 3. Погодити укладення договорів оренди на користування:

– частиною приміщень першого поверху (літер А) загальною площею 19,0 кв. м на вул. Максимовича, 5 у м. Івано-Франківську з потенційним орендарем – Західним офісом Держаудитслужби  строком на 5 років;

– частиною приміщень третього поверху (літер А) загальною площею 57,6 кв. м на вул. Степана Бандери, 77 у м. Івано-Франківську з потенційним орендарем – управлінням з питань ветеранської  політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації строком на 1 рік;

– частиною приміщень першого та другого поверхів (літер Б) загальною площею 432,8 кв. м на вул. Грушевського, 12 у м. Тлумачі з потенційним орендарем – Тлумацькою дитячо-юнацькою спортивною школою Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області строком на 5 років

згідно з додатком 3.

Голосували: За – одноголосно.

 

 1. Слухали: Про стан виконання   рішення    обласної    ради   від   22.08.2023 № 732-23/2023 «Про стан оренди та утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську».

Доповідав: Михайло Іванишин

Співдоповідав: Віталій Костишин

Вирішили: інформацію директора департаменту ресурсного забезпечення та управління майном обласної державної адміністрації Михайла Іванишина і директора комунального підприємства обласної ради з експлуатації майна Віталія Костишина про   стан   виконання   рішення    обласної    ради   від   22.08.2023 № 732-23/2023 «Про стан оренди та утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – приміщень адміністративної будівлі на вул. Грушевського, 21 у м. Івано-Франківську» взяти до відома.

Голова постійної комісії                                                             Ігор ОЧКУР

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]