Протокол № 36


засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики

31 травня 2023 року                      м. Івано-Франківськ

Всього членів комісії – 8 осіб.
Присутніх членів комісії – 8 осіб.
Андрій Яворський,
Богдан Пліс, Володимир Семенюк,
Любомир Слободян,
Остап Грищук, Роман Білик,
Людмила Головатюк, Наталія Дьоміна

Головував – голова постійної комісії Андрій Яворський.

На комісії присутні:
Гладій Василь Іванович – перший заступник голови обласної ради;
Сірко Людмила Іванівна – заступник голови обласної державної адміністрації;
Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;
Дзьомбак Володимир Богданович – заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;
Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;
Євчук Марія Михайлівна – в. о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації;
Яворський Віталій Львович – увільнений
від роботи у зв’язку із мобілізацією на період проходження військової служби у Збройних силах України директор Івано-Франківського геріатричного пансіонату;
Басараб Сергій Михайлович – депутат обласної ради;
Кукурудз Ростислав Степанович – депутат обласної ради;
Кушнір Володимир Степанович – депутат обласної ради;
Бардяк Євгенія Мар’янівна – депутатка обласної ради;
Ковалюк Василь Михайлович – директор комунального некомерційного підприємства “Обласний аптечний склад”.

Брали участь у роботі комісії:
Пеца-Довбуш Віра Іванівна – консультант відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

 

 

 

Порядок денний:

I. Питання для розгляду на комісії, з наступним внесенням до порядку проєкту денного сесії обласної ради
1. Про звернення голови обласної організації “Спілка Чорнобиль” Нестора Мартинця щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Сидора Володимира Романовича – учасника ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції 1-ї категорії, члена ради Рогатинської районної організації “Спілка Чорнобиль”.
2. Про звернення директора державної реабілітаційної установи “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” Світлани Фоміни щодо фінансової підтримки цієї установи.
3. Про звернення Нижньовербізького сільського голови Ярослава М’якущака щодо забезпечення спеціальним харчуванням дітей, хворих на фенілкетонурію.
4. Про програму фінансової підтримки комунального підприємства “Обласний аптечний склад” на 2023-2025 роки.
5. Про внесення змін до регіональної цільової програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності серед дітей, соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав на 2021-2025 роки.
6. Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання нерухомого майна.
7. Про надання Делятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
8. Про надання Снятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
9. Про надання Коломийському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
10. Про надання Івано-Франківському геріатричному пансіонату дозволу на списання майна.
11. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993196)”.
12. Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна.
13. Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради” І. Дмитренка.

 

ІІ. Питання для розгляду на комісії, з наступним прийняттям висновків та рекомендацій

14. Про погодження календарного плану заходів на виконання програми удосконалення системи соціального захисту населення в Івано-Франківській області на 2023 рік.
15. Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік.
16. Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та внесення змін до календарних планів заходів на 2023 рік Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки та комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття 2021-2025 роки”.
17. Про надання спеціальної медичної допомоги для військовослужбовців 102-ї бригади ТРО.
18. Про листи:
– директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Володимира Лемчака від 14.04.2023 № 553/01-05/02 та від 26.04.2023 № 596/01-09-10 щодо здійснення перевірки робочою групою департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації у Івано-Франківському геріатричному пансіонаті;
– увільненого від роботи у зв’язку із мобілізацією на період проходження військової служби у Збройних Силах України директора Івано-Франківського геріатричного пансіонату Віталія Яворського щодо призначення на посаду тимчасово виконувача обов’язків директора цієї установи.
19. Про звернення Тисменицької міської ради щодо формування спроможної мережі госпітального округу Івано-Франківської області з урахуванням вимоги органу місцевого самоврядування – Тисменицької міської територіальної громади.
20. Про виконання пункту 1 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
від 31.03.2023 № 34 щодо підготовки звернення до Кабінету Міністрів України про забезпечення централізованої закупівлі та постачання дороговартісних лікарських препаратів для хворих із резистентними формами артритів.
21. Про виконання пункту 2 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
від 31.03.2023 № 34 щодо:
– вивчення питання про передачу майна соціального гуртожитку до сфери управління Міністерства освіти і науки України;
– подання проєктів рішень про призначення на посади керівників соціальних установ, у яких закінчився термін дії трудових відносин;
– подання проєкту рішення про затвердження статуту центру соціально-психологічної допомоги у селищі Верховина у новій редакції.
22. Про стан виконання протокольних доручень постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики від 21.04.2023 року протокол № 35 щодо кошторисних розрахунків на встановлення систем протипожежного захисту в обласних закладах охорони здоров’я.

 

 

 

1. Слухали: Про звернення голови обласної організації “Спілка Чорнобиль” Нестора Мартинця щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Сидора Володимира Романовича – учасника ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції 1-ї категорії, члена ради Рогатинської районної організації “Спілка Чорнобиль”.
Доповідав: Яворський Андрій Михайлович – голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
Вирішили: Рекомендувати голові обласної ради внести проєкт рішення обласної ради “Про представлення до нагородження Грамотою Верховної Ради України Сидора Володимира Романовича” на розгляд президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7
“утримались” – 0
“проти” – 0
Відсутній: Пліс Богдан Богданович
Рішення прийнято.

2. Слухали: Про звернення директора державної реабілітаційної установи “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” Світлани Фоміни щодо фінансової підтримки цієї установи.
Доповідав: Яворський Андрій Михайлович – голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
Виступив: Любомир Слободян.
Вирішили: Рекомендувати голові обласної ради внести проєкт рішення обласної ради “Про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо необхідності надання державній реабілітаційній установі “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” фінансової підтримки з державного бюджету” на розгляд президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7
“утримались” – 0
“проти” – 0
Відсутній: Пліс Богдан Богданович
Рішення прийнято.

3. Слухали: Про звернення Нижньовербізького сільського голови Ярослава М’якущака щодо забезпечення спеціальним харчуванням дітей, хворих на фенілкетонурію.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський, Роман Білик, Володимир Семенюк.
Вирішили: 1) Рекомендувати голові обласної ради внести проєкт рішення обласної ради “Про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо належного державного забезпечення пацієнтів з орфанними захворюваннями” на розгляд президії і сесії обласної ради;
2) рекомендувати обласній державній адміністрації при внесенні змін до обласного бюджету передбачити кошти для забезпечення спеціальним дієтичним харчуванням дітей, з числа внутрішньо переміщених осіб, хворих на фенілкетонурію.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

4. Слухали: Про програму фінансової підтримки комунального підприємства “Обласний аптечний склад” на 2023-2025 роки.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Остап Грищук, Людмила Головатюк, Наталія Дьоміна, Любомир Слободян, Володимир Семенюк, Богдан Пліс, Володимир Дзьомбак, Василь Ковалюк.
Вирішили: 1) Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації до засідання президії обласної ради внести зміни:
– до паспорта Програми виклавши абзац 1 пункт 6 у новій редакції:
“- надання комунальному підприємству “Обласний аптечний склад” достатнього обсягу фінансового ресурсу для забезпечення процесу отримання, розміщення, зберігання, обліку, розподілу та відпуску гуманітарних вантажів медичного та іншого призначення”;
– до мети Програми виклавши абзац у новій редакції:
“Програму розроблено з метою фінансової підтримки функціонування комунального підприємства “Обласний аптечний склад” і забезпечення належного рівня зберігання, обліку, розподілу та відпуску медикаментів і виробів медичного призначення, в тому числі медичної та іншої продукції, отриманої у вигляді гуманітарних вантажів медичного та іншого призначення”;
2) погодити проєкт рішення обласної ради “Про програму фінансової підтримки комунального підприємства “Обласний аптечний склад” на 2023-2025 роки” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому з врахуванням пропозицій:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

5. Слухали: Про внесення змін до регіональної цільової програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності серед дітей, соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав на 2021-2025 роки.
Доповідала: Євчук Марія Михайлівна – в. о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський, Любомир Слободян.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності серед дітей, соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав на 2021-2025 роки” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

6. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання нерухомого майна.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний спеціалізований (спеціальний) кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання нерухомого майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

7. Слухали: Про надання Делятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання Делятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

8. Слухали: Про надання Снятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання Снятинському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

9. Слухали: Про надання Коломийському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна.
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання Коломийському психоневрологічному інтернату дозволу на списання майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

10. Слухали: Про надання Івано-Франківському геріатричному пансіонату дозволу на списання майна.
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання Івано-Франківському геріатричному пансіонату дозволу на списання майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

11. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993196)”.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Сніжинка” Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993196)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

12. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” дозволу на списання майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

13. Слухали: Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради” І. Дмитренка.
Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Любомир Слободян, Людмила Головатюк
Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради” І. Дмитренка” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 7
“утримались” – 1 (Людмила Головатюк)
“проти” – 0
Рішення прийнято.

14. Слухали:. Про погодження календарного плану заходів на виконання програми удосконалення системи соціального захисту населення в Івано-Франківській області на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 06.04.2023
№ 292/0/2-23/01-132).
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський, Любомир Слободян.
Вирішили: погодити календарний план заходів на виконання програми удосконалення системи соціального захисту населення в Івано-Франківській області
на 2023 рік.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

15. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 10.04.2023 № 2199/9346/6-23/01-132).
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: погодити внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області
на 2023 рік.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

16. Слухали: Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та внесення змін до календарних планів заходів на 2023 рік Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки та комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття 2021-2025 роки” (лист ОДА-ОВА від 25.05.2023
№ 451/0/2-23/01-132).
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: погодити внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та внесення змін до календарних планів заходів на 2023 рік Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки та комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття 2021-2025 роки”.
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

17. Слухали: Про надання спеціальної медичної допомоги для військовослужбовців 102-ї бригади ТРО.
Виступили:Василь Гладій, Андрій Яворський, Володимир Семенюк, Остап Грищук
Вирішили: Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації у найкоротший термін спільно із закладами охорони здоров’я області напрацювати механізм надання медичних послуг працівниками закладів охорони здоров’я області на прифронтових територіях України (створити спеціальну мобільну десантну бригаду з надання тимчасово необхідної спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям).
Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

18. Слухали: Про листи:
– директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Володимира Лемчака від 14.04.2023 № 553/01-05/02 та
від 26.04.2023 № 596/01-09-10 щодо здійснення перевірки робочою групою департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації у Івано-Франківському геріатричному пансіонаті;
– увільненого від роботи у зв’язку із мобілізацією на період проходження військової служби у Збройних Силах України директора Івано-Франківського геріатричного пансіонату Віталія Яворського щодо призначення на посаду тимчасово виконувача обов’язків директора цієї установи.
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Наталія Дьоміна, Володимир Семенюк, Богдан Пліс, Ростислав Курудз, Сергій Басараб, Віталій Яворський.
Вирішили: Рекомендувати обласній державній адміністрації:
– забезпечити виконання статті 119 КЗпП щодо гарантій збереження місця роботи та посади Яворського Віталія Львовича на період його проходження військової служби у Збройних Силах України;
– розглянути можливість призначити на посаду т. в. о. директора пансіонату особу із числа працівників відповідно до кваліфікаційних вимог керівника на період проходження військової служби у Збройних Силах України Яворського Віталія Львовича.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

19. Слухали: Про звернення Тисменицької міської ради щодо формування спроможної мережі госпітального округу Івано-Франківської області з урахуванням вимоги органу місцевого самоврядування – Тисменицької міської територіальної громади.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: інформацію взяти до відома.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

20. Слухали: Про виконання пункту 1 протокольного доручення постійної комісії. обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
від 31.03.2023 № 34 щодо підготовки звернення до Кабінету Міністрів України про забезпечення централізованої закупівлі та постачання дороговартісних лікарських препаратів для хворих із резистентними формами артритів.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: інформацію взяти до відома.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

21. Слухали: Про виконання пункту 2 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
від 31.03.2023 № 34 щодо:
– вивчення питання про передачу майна соціального гуртожитку до сфери управління Міністерства освіти і науки України;
– подання проєктів рішень про призначення на посади керівників соціальних установ, у яких закінчився термін дії трудових відносин;
– подання проєкту рішення про затвердження статуту центру соціально-психологічної допомоги у селищі Верховина у новій редакції.
Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський.
Вирішили: інформацію взяти до відома.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

22. Слухали: Про стан виконання протокольних доручень постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
від 21.04.2023 року протокол № 35 про надання копій кошторисних розрахунків на встановлення систем протипожежного захисту у закладах охорони здоров’я обласного підпорядкування.
Доповідав: Дмитренко Ігор Анатолійович – директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Виступили: Андрій Яворський, Любомир Слободян, Остап Грищук.
Вирішили: Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації до чергового засідання постійної комісії надати:
– зведений звіт про стан справності систем пожежної безпеки, наявність засобів пожежогасіння, систем датчиків пожежної сигналізації та оповіщення в обласних закладах охорони здоров’я;
– розробити спільно із обласними закладами охорони здоров’я програму забезпечення пожежної безпеки у цих закладах.
Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 8
“утримались” – 0
“проти” – 0
Рішення прийнято.

 

 

Голова постійної комісії                                                 Андрій ЯВОРСЬКИЙ

Секретар комісії                                                                Роман БІЛИК

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]