Протокол № 37


засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики

17 серпня  2023 року                                                                                          м. Івано-Франківськ

Всього членів комісії – 8 осіб.

Присутніх членів комісії –6 осіб.

Андрій Яворський, Володимир Семенюк, Любомир Слободян, Остап Грищук, Людмила Головатюк, Наталія Дьоміна

Головував – голова постійної комісії
Андрій Яворський.

Відсутні: Богдан Пліс, Роман Білик

На комісії присутні:

Гладій Василь Іванович – перший заступник голови обласної ради;

Сірко Людмила Іванівна – заступник голови обласної державної адміністрації;

Дзьомбак Володимир Богданович – в. о.  директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

Фриз Ірина Русланівна – в. о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації;

Яворський Віталій Львович – увільнений
від роботи у зв’язку із мобілізацією на період проходження військової служби у Збройних силах України директор Івано-Франківського геріатричного пансіонату;

Басараб Сергій Михайлович – депутат обласної ради;

Кукурудз Ростислав Степанович – депутат обласної ради;

Виноградник Тарас Теофілович – депутат обласної ради;

Бардяк Євгенія Марянівна – депутатка обласної ради;

Ковалюк Василь Михайлович – директор комунального некомерційного підприємства “Обласний аптечний склад”;

Мулик Мирон Іванович – генеральний директор комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради”;

Слугоцька Ірина Володимирівна – директор комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний клiнiчний центр паліативної допомоги Івано-Франківської обласної ради”;

Ульванська Ярослава Степанівна;

ЗМІ

Брали участь у роботі комісії:

Пеца-Довбуш Віра Іванівна – консультант відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

Порядок денний:

 1. Питання для розгляду на комісії,
  з наступним внесенням до порядку проєкту  денного сесії обласної ради

 

 1. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки.
 2. Про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки (зі змінами).
 3. Про стан та розвиток медичної реабілітації в області, аналіз мережі закладів, що надають реабілітаційну допомогу.
 4. Про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області.
 5. Про хід виконання рішення Івано-Франківської обласної ради від 16.09.2022 № 505-16/2022Про стан надання паліативної допомоги населенню області.
 6. Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної  ради дозволу на списання  майна.
 7. Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” у державну власність для задоволення потреб військової частини 1241 Національної гвардії України.
 8. Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.
 9. Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 13648234) комунальному некомерційному підприємству Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 03092209).
 10. Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993115) комунальному некомерційному підприємству Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 03092209).
 11. Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993291) комунальному некомерційному підприємству Івано-Франківський обласний фтизіопульмоно-логічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 02009637).
 12. Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 02009643) комунальному некомерційному підприємству Івано-Франківський обласний фтизіопульмоно-логічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 02009637).
 13. Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993262) комунальному некомерційному підприємству Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 03092209).
 14. Про призначення на посадугенерального директора комунального
  некомерційного підприємства
  Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоровя Івано-Франківської обласної ради М. Мулика.

 

ІІ. Питання для розгляду на комісії,
з наступним  прийняттям висновків та рекомендацій:

 1. Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 18.07.2023 № 278
 2. Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 06.06.2023 № 487/0/2-23/01-132).
 3. Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 06.06.2023 № 488/0/2-23/01-132).
 4. Про внесення змін до календарного плану заходів на виконання програми удосконалення системи соціального захисту населення в Івано-Франківській області на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 06.06.2023
  489/0/2-23/01-132).
 5. Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та  календарних планів заходів програм на 2023 рік, а саме:
 • програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоровя Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки;
 • комплексної програми Здоровя населення Прикарпаття
  2021-2025 роки
  .
 1. Про розгляд звернення жительки м. Івано-Франківська Ярослави Ульванської щодо ліквідації лабораторії експертизи умов праці.
 2. Про розгляд рішення Зарічненської селищної ради Рівненської області щодо недопущення прийняття проєкту постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та визнання такими, що втратили чинність деяких актів Кабінету Міністрів України.
 3. Про розгляд звіту за результатами моніторингового візиту Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини Ірини Суслової.
 4. Про розгляд звернення директора комунального підприємства Обласний аптечний склад Василя Ковалюка про упорядкування правовідносин щодо отримання, розміщення, зберігання та обліку гуманітарної допомоги.
 5. Про виконання пункту 1 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
  від 31.05.2023 № 36 щодо окремих питань організації роботи в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті.
 6. Про виконання пункту 2 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
  від 31.05.2023 № 36 щодо напрацювання механізму надання медичних послуг працівниками закладів охорони здоров
  я області на прифронтових територіях України (створення спеціальної мобільної десантної бригади з надання тимчасово необхідної спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям).
 7. Різне.

 

 1. Слухали: Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Любомир Слободян.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки (зі змінами).

Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Людмила Сірко, Людмила Головатюк, Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки (зі змінами)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про стан та розвиток медичної реабілітації в області, аналіз мережі закладів, що надають реабілітаційну допомогу

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Наталія Дьоміна, Тарас Виноградник.

Вирішили:

 1. Пункт 2 проєкту рішення викласти в такій редакції:

“2. Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації впровадити першочергові завдання з розвитку реабілітації і відновної медицини в області, визначені в інформаційній довідці”.

 1. Пункт 3 проєкту рішення викласти в такій редакції:

“3. Заслухати у IV кварталі  2024 року на пленарному засіданні сесії обласної ради питання “Про виконання першочергових завдань з медичної реабілітації і відновної медицини в області”.

 1. Пункт 3 проєкту рішення відповідно вважати пунктом 4.
 2. Погодити проєкт рішення обласної ради “Про стан та розвиток медичної реабілітації в області, аналіз мережі закладів, що надають реабілітаційну допомогу та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому з врахуванням пропозицій:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Остап Грищук.

Вирішили: відправити проєкт рішення обласної ради “Про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області” обласній державній адміністрації –обласній військовій адміністрації на доопрацювання, як  суб’єкту його подання.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про хід виконання рішення Івано-Франківської обласної ради від 16.09.2022 № 505-16/2022Про стан надання паліативної допомоги населенню області.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: відправити проєкт рішення обласної ради “Про хід виконання  рішення Івано-Франківської обласної ради від 16.09.2022 № 505-16/2022 “Про стан надання паліативної допомоги населенню області” обласній державній адміністрації – обласній військовій адміністрації на доопрацювання, як  суб’єкту його подання

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної  ради дозволу на списання  майна.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про надання комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської  обласної  ради” дозволу на списання  майна” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про безоплатну передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” у державну власність для задоволення потреб військової частини 1241 Національної гвардії України.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про безоплатну  передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” у державну власність для задоволення потреб військової частини 1241 Національної гвардії України” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про передачу на баланс та в оперативне управління іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 13648234) комунальному некомерційному підприємству Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 03092209).

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський наркологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 13648234) комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 03092209)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993115) комунальному некомерційному підприємству Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 03092209).

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993115) комунальному некомерційному підприємству “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 03092209)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993291) комунальному некомерційному підприємству Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 02009637).

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993291) комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 02009637)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 02009643) комунальному некомерційному підприємству Івано-Франківський обласний фтизіопульмоно-логічний центр Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 02009637).

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993291) комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний фтизіопульмоно-логічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 02009637)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 1. Слухали: Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993262) комунальному некомерційному підприємству Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 03092209).

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993291) комунальному некомерційному підприємству “Івано-Франківський обласний фтизіопульмоно-логічний центр Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 02009637)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоровя Івано-Франківської обласної ради М.Мулика.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Мирон Мулик.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради” М.Мулика” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 18.07.2023 №

Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: погодити  внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 18.07.2023 № 278278 “Про розподіл субвенцій з обласного бюджету між місцевими бюджетами”.

Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік (лист обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.06.2023 № 487/0/2-23/01-132).

Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Любомир Слободян.

Вирішили: відповідно до листа обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.06.2023 № 487/0/2-23/01-132 погодити внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 5

“утримались” – 0

“проти” – 0

Відсутні: Любомир Слободян

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік (лист лист обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.06.2023 № 488/0/2-23/01-132).

Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Людмила Сірко.

Вирішили: відповідно до листа обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.06.2023 № 488/2-23/01-132 погодити внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2023 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів на виконання програми удосконалення системи соціального захисту населення в Івано-Франківській області на 2023 рік (лист лист обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.06.2023
  № 489/0/2-23/01-132).

Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Людмила Сірко.

Вирішили: внести зміни до календарного плану заходів на виконання програми удосконалення системи соціального захисту  населення в Івано-Франківській області на 2023 рік, а саме:

 • у пункті 1 додатку до листа обласної державної адміністрації обласної військової адміністрації від 06.06.2023 № 489/0/2-23/01-132
  у заході  “забезпечення безперебійної діяльності департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) з  питань нарахування та виплат всіх видів соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг, архівування документів, в тому числі придбання паперу, паперових та картонних виробів, офісного та канцелярського приладдя для забезпечення обробки інформації, придбання пристроїв для зберігання та зчитування даних, ремонт і технічне обслуговування, утилізація комп’ютерної техніки, послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги із страхування майна для збереження інформації, встановлення та закупівля лічильників, встановлення засобів дистанційної передачі даних, закупівля та перезаправка вогнегасників  погодити  кошти в сумі  50 тис. грн.
 • пункт 2 додатку до листа обласної державної адміністрації обласної військової адміністрації від 06.06.2023 № 489/0/2-23/01-132 не погодити.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 5 (Андрій Яворський, Любомир Слободян, Остап Грищук, 
Людмила Головатюк, Наталія Дьоміна )

“утримались” – 1 (В. Семенюк)

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та  календарних планів заходів програм на 2023 рік, а саме:
 • програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоровя Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки;
 • комплексної програми Здоровя населення Прикарпаття
  2021-2025 роки
  .

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, О. Грищук

Вирішили: погодити внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік та  календарних планів заходів програм на 2023 рік, а саме:

 • програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки;
 • комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття
  2021-2025 роки”.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 5

“утримались” – 0

“проти” – 0

Остап Грищук заявив  про конфлікт інтересів та участі у голосуванні не брав

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про розгляд звернення жительки м. Івано-Франківська Ярослави Ульванської щодо ліквідації лабораторії експертизи умов праці.

Доповідала: Ульванська Ярослава Степанівна

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Володимир  Лемчак, Людмила Сірко, Тарас Виноградник, Любомир Слободян

Вирішили: інформацію взяти до відома та контролю.

Голосували: за основу і в цілому :
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про розгляд рішення Зарічненської селищної ради Рівненської області щодо недопущення прийняття проєкту постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та визнання такими, що втратили чинність деяких актів Кабінету Міністрів України.

Доповідав: Яворський Андрій Михайлович – голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоровя та соціальної політики.

Виступили: Любомир Слободян, Тарас Виноградник.

Вирішили: Доручити департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації опрацювати проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та визнання такими, що втратили чинність деяких актів Кабінету Міністрів України” та у разі необхідності подати  на розгляд обласної ради проєкт рішення про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення обмеження чи скасування пільг для жителів Прикарпаття, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про розгляд звіту за результатами моніторингового візиту Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини Ірини Суслової.

Доповідала: Фриз Ірина Русланівна  – в. о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Любомир Слободян, Остап Грищук.

Вирішили: Доручити службі у справах дітей обласної державної адміністрації надати вичерпну відповідь Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини  Ірині Сусловій про вжиті відповідні заходи з усунення виявлених недоліків за результатами моніторингового візиту до Івано-Франківського обласного центру соціально-психолохічної реабілітації дітей.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про розгляд звернення директора комунального підприємства Обласний аптечний склад Василя Ковалюка про упорядкування правовідносин щодо отримання, розміщення, зберігання та обліку гуманітарної допомоги

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Остап Грищук, Наталія Дьоміна, Тарас Виноградник, Василь Ковалюк.

Вирішили: інформацію взяти до відома.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про виконання пункту 1 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
  від 31.05.2023 № 36 щодо окремих питань організації роботи в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті.

Доповідав: Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації.

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський, Ростислав Кукурудз, Володимир Семенюк, Тарас Виноградник.

Вирішили: вивчити питання щодо  можливості створення робочої групи з питань вивчення стану справ за участю депутатів обласної ради, профільних спеціалістів, представників громадськості в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про виконання пункту 2 протокольного доручення постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
  від 31.05.2023 № 36 щодо напрацювання механізму надання медичних послуг працівниками закладів охорони здоров
  я області на прифронтових територіях України (створення спеціальної мобільної десантної бригади з надання тимчасово необхідної спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям).

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – в. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський.

Вирішили: інформацію взяти до відома;

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                            Андрій ЯВОРСЬКИЙ

 

Заступник голови  комісії                                                           Наталія Дьоміна

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]