Протокол № 41


засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики

14 грудня 2023 року                                                               м. Івано-Франківськ

Всього членів комісії – 8 осіб.

Присутніх членів комісії –  7 осіб.

Андрій Яворський, Богдан Пліс,

Любомир Слободян, Людмила Головатюк, Наталія Дьоміна, Володимир Семенюк,
Роман Білик.

Відсутні: Остап Грищук п/п;

Головував – голова постійної комісії Андрій Яворський.

У роботі комісії брали участь:

Гладій Василь Іванович – перший заступник голови обласної ради;

Дзьомбак Володимир Богданович – виконувач обов’язків директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

Лемчак Володимир Олексійович – директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

Васильків Зіновій Володимирович – в. о. генерального директора комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Ясень” імені Митрополита Андрея Шептицького Івано-Франківської обласної ради”;

Моргулець Олександр Михайлович – заступник начальника відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

Гринечко Маряна Валеріївна – керівник патронатної служби голови обласної ради;

Сех Дарина Андріївна – радник голови обласної ради;

Пеца-Довбуш Віра Іванівна – консультант відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

Порядок денний:

 

І. Питання для розгляду на комісії,
з наступним внесенням до порядку проєкту  денного сесії обласної ради:

 1. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993262).
 2. Про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення процедури ввезення гуманітарної допомоги в Україну (Додаток 1 та Додаток 2).
 3. Про стан та проблеми імунопрофілактики населення.
 4. Про стан інфекційних захворювань в області.
 5. Про виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки (зі змінами).
 6. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки.
 7. Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” у комунальну власність  Калуської міської територіальної громади.
 8. Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” у комунальну власність Яремчанської міської територіальної громади.
 9. Про внесення змін до комплексної програми Здоровя населення Прикарпаття на 2021-2025 роки (зі змінами).
 10. Про план робои обласної ради восьмого демократичного скликання на 2024 рік

ІІ. Питання для розгляду на комісії,
з наступним  прийняттям висновків та рекомендацій:

 

 1. Про стан виконання протокольного доручення постійної комісії
  від 14.11.2023 року щодо надання робочою комісією департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відповідних висновків та рекомендацій про ситуацію, що склалася у комунальному некомерційному підприємстві  “Івано-Франківський обласний дитячий санаторій “Ясень” імені Митрополита Андрея Шептицького Івано-Франківської обласної ради”.
 2. Про виконання протокольного доручення від 29.112023 року.
 3. Про внесення змін до календарного плану заходів на 2023 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки (лист ОДА-ОВА від 11.12.2023 № 1225/0/2-23/01-132).
 4. Про внесення змін до календарного плану заходів на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 11.12.2023 № 1226/0/2-23/01-132), зокрема:

– комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття
на 2021-2025 роки”;

– Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки.

 1. Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від12.11.2021 № 276-10/2021 (зі змінами).
 2. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики на 2024 рік.
 3. Різне.

 

 1. Слухали: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради (код ЄДРПОУ 01993262)

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – виконувач обов’язків  директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Василь Гладій, Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради” (код ЄДРПОУ 01993262)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради за умови завершення процедури проведення реєстрації відповідного нерухомого майна та включення його до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення процедури ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

Доповідав: Кукурудз Ростислав Степанович – депутат обласної ради.

Виступив: Василь Гладій, Андрій Яворський. Володимр Семенюк,
Любомир Слободян.

Вирішили: Повернутися до розгляду зазначеного питання на черговому засіданні постійної комісії за умови  доопрацювання додатку до проєкту рішення із врахуванням нових вимог законодавчих актів, з подальшим  його внесенням на  розгляд президії та сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 5

“утримались” – 1 (Людмила Головатюк)

“проти” – 0

Участі у голосуванні не брав 1 (Андрій Яворський)

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про стан та проблеми імунопрофілактики населення.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – виконувач обов’язків  директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Наталія Дьоміна, Володимир Семенюк,
Роман Білик.

Вирішили: 1. Погодити проєкт рішення обласної ради “Про стан та проблеми імунопрофілактики населення” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

 1. Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації надати інформацію про стан виконання вжитих заходів з імунопрофілактики населенню області за 2023 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про стан інфекційних захворювань в області.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – виконувач обов’язків  директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступили: Андрій Яворський, Наталія Дьоміна, Любомир Слободян.

Вирішили: 1. Погодити проєкт рішення обласної ради “Про стан інфекційних захворювань в області” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

 1. Рекомендувати департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації розробити чіткий алгоритм дій госпіталізації пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями до закладів охорони здоров’я області. Вжити усіх необхідних заходів щодо профілактики і ліквідації спалахів інфекційних хвороб.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоровя Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки (зі змінами)

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – виконувач обов’язків  директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступив: Андрій Яворський, Володимир Семенюк.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки
(зі змінами)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоровя Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки.

Доповідав: Дзьомбак Володимир Богданович – виконувач обов’язків  директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Виступив: Андрій Яворський, Любомир Слободян, Людмила Головатюк

Вирішили: 1. Погодити проєкт рішення обласної ради “ Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

 

 1. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації при внесенні змін до зазначеної Програми передбачити кошти на виконання робіт, які пов’язані з протипожежною безпекою у комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про передачу іншого окремого індивідуально  визначеного   майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” у комунальну власність  Калуської міської територіальної громади

Виступили: Андрій Яворський, Володиир Семенюк

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про передачу іншого  окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” у комунальну власність  Калуської міської територіальної громади” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” у комунальну власність Яремчанської міської територіальної громади

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня  Івано-Франківської обласної ради” у комунальну власність Яремчанської міської територіальної громади” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

 

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки (зі змінами)”.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки (зі змінами)” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про план роботи обласної ради восьмого демократичного скликання на 2024 рік.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити проєкт рішення обласної ради “Про план роботи обласної ради восьмого демократичного скликання на 2024 рік” та рекомендувати для розгляду на президії і сесії обласної ради.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про стан виконання протокольного доручення постійної комісії
  від 14.11.2023 року щодо
  надання робочою комісією департаменту охорони здоровя обласної державної адміністрації відповідних висновків та рекомендацій про ситуацію, що склалася у комунальному некомерційному  підприємстві  Івано-Франківський обласний дитячий санаторій Ясень імені Митрополита Андрея Шептицького Івано-Франківської обласної ради.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: 1. Доручити департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації вирішити питання  з облаштування захисних споруд цивільного захисту (укриттів найпростішого типу чи бомбосховищ) у санаторно-курортних закладах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області  впродовж 2024 року.

 1. Доручити департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації спільно з департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації надати пропозиції щодо надання санаторно-курортного лікування та відпочинку дітям військовослужбовців.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про виконання протокольного доручення від 29.112023 року про надання пропозицій департаментом охорони здоровя обласної державної адміністрації щодо фінансового забезпечення відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Інформацію департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації взяти до уваги.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів
  на 2023 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоровя Івано-Франківської обласної ради
  на 2022-2023 роки
  (лист ОДА-ОВА від 11.12.2023 № 1225/0/2-23/01-132).

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Відповідно до листа ОДА-ОВА від 11.12.2023
1225/0/2-23/01-132 погодити зміни до календарного  плану заходів на 2023 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради
на 2022-2023 роки.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів на 2023 рік (лист ОДА-ОВА від 11.12.2023 № 1226/0/2-23/01-132), зокрема:

– комплексної програми Здоровя населення Прикарпаття
на 2021-2025 роки
;

– Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоровя Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Відповідно до листа ОДА-ОВА від 11.12.2023 № 1226/0/2-23/01-132

погодити внесення змін до:

– комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття
на 2021-2025 роки”;

– Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради
на 2022-2023 роки.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Слухали: Про внесення змін до календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від12.11.2021 № 276-10/2021 (зі змінами).

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Відповідно до листа ОДА-ОВА від 12.12.2023
1241/0/2-23/01-132 погодити зміни до календарного  плану заходів календарного плану заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від12.11.2021 № 276-10/2021 (зі змінами).

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

 1. Слухали: Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань охорони здоровя та соціальної політики на 2024 рік.

Виступив: Андрій Яворський.

Вирішили: Погодити план роботи постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики на 2024 рік.

Голосували: за основу і в цілому:
“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято.

Голова постійної комісії                                                              Андрій ЯВОРСЬКИЙ

 

Секретар голови  комісії                                                             Роман БІЛИК

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]