Протокол № 41


засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

від 11.11.2022 року
м. Івано-Франківськ

Всього членів комісії: 10 осіб.

Присутні: Н.Іванів, В.Кушнір, О.Левицький, Д.Грицюк, І.Дебенко, О.Качур, М.Королик, Д.Сіреджук, Р.Ткач

Запрошені:

В.Гладій – перший голови обласної ради;

М.Палійчук – заступник голови обласної ради;

Т.Виноградник – голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку;

В.Мельничук – депутат обласної ради;

В.Івасик – депутат обласної ради;

Ю.Глинський – депутат обласної ради;

Б.Пліс – депутат обласної ради;

Л.Слободян – депутат обласної ради;

В.Ільчишин – заступник голови обласної державної адміністрації;

І.Мацькевич – директор департаменту фінансів облдержадміністрації;

Р.Лавринович – в.о. директора юридичного департаменту облдержадміністрації;

К.Лисейко – заступник начальника управління – начальник відділу спортивно-масової роботи, розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

Брали участь у роботі комісії:

Н.Косаревич – начальник відділу з питань бюджету управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Р.Микитин – заступник начальника відділу з питань бюджету управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Л.Головатюк – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

Н.Федорчук – заступник начальника відділу з питань делегованих повноважень та обласних програм управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Д.Сех – радник голови обласної ради.

 

Голова постійної комісії: Н.Іванів

Секретар постійної комісії: О.Левицький

Порядок денний:

  1. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.04.2021. № 145-6/2022 “Про регіональну цільову програму профілактики правопорушень на 2021-2025 роки” (зі змінами)”.
  2. Різне.

 

  1. Слухали: Т.Виноградника про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.04.2021. № 145-6/2022 “Про регіональну цільову програму профілактики правопорушень на 2021-2025 роки” (зі змінами)”.

Виступили: Р.Ткач, М.Палійчук, , Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.04.2021. № 145-6/2022 “Про регіональну цільову програму профілактики правопорушень на 2021-2025 роки” (зі змінами)” на розгляд сімнадцятої сесії обласної ради.

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

  1. Різне.

 

2.1. Слухали: Про звернення начальника Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області щодо виділення коштів з обласного бюджету на виконання заходів регіональної цільової програми профілактики правопорушень на 2021-2025 роки.

Виступили: Н.Іванів.

 

В.Гладій з пропозицією внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 зменшити видатки для КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (оплата праці з нарахуваннями) на суму 600 000 гривень та відповідно спрямувати зазначені кошти на виконання заходів регіональної цільової програми профілактики правопорушень на 2021-2025 роки (для Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України).

 

Голосували за пропозицію В.Гладія:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме:

у додатку 1:

– по головному розпоряднику коштів “Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації” на виконання заходів Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки:

у позиції “0712152 по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0712152 “Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я” (на виконання заходів Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки) для КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (оплата праці з нарахуваннями) обсяг фінансування “7 000 000,00” замінити на “6 400 000,00”;

– по головному розпоряднику коштів “Івано-Франківська обласна державна адміністрація” доповнити позицією ” 0219800  Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (на виконання заходів регіональної цільової програми профілактики правопорушень на 2021-2025 роки (для Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України))” –
600 000,00 гривень;

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

2.2. Слухали: Про звернення Коломийського міського голови.

Виступили: М.Палійчук, Р,Ткач, О.Качур, О.Левицький, Н.Іванів.

 

В.Гладій з пропозицією внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 зменшити видатки на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Коломийського району Івано-Франківської області на суму 15 000 000,00 гривень та відповідно спрямувати ці кошти бюджету Коломийської міської територіальної громади на виконання заходів соціально-економічного розвитку Коломийської територіальної громади.

 

Голосували за пропозицію В.Гладія:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме:

у додатку 1:

– по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації (для ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”)”:

позицію “1917461 Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Коломийського району Івано-Франківської області – 15 000 000,00 гривень” вилучити;

– по головному розпоряднику коштів “Департамент фінансів облдержадміністрації” за кодом бюджетної програми 3719770 “Інші субвенції місцевим бюджетам”:

доповнити бюджетом Коломийської міської територіальної громади та позицією по загальному фонду “3719770 Виконання заходів соціально-економічного розвитку Коломийської територіальної громади – 15 000 000,00 гривень”.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

2.3. Слухали: Про пропозиції щодо внесення змін до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”.

Виступив: Н.Іванів.

О.Качур з пропозицією внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 зменшити бюджетні призначення по головному розпоряднику коштів “Обласна рада (для КП “БУДІНВЕСТ”)” по регіональній цільовій програмі розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки по спеціальному на суму 500 000 гривень та відповідно спрямувати їх по спеціальному фонду як субвенцію бюджету Солотвинської селищної територіальної громади на реконструкцію внутрішніх та зовнішніх мереж теплопостачання з метою підготовки до опалювального сезону у Національному природному парку “Синьогора”, село Стара Гута, вулиця Зарічна, 4, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, включаючи витрати на розробку кошторисної документації, здійснення технічного нагляду, експертизи кошторисної документації.  

Голосували за пропозицію О.Качура:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

В.Кушнір з пропозицією внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 зменшити бюджетні призначення по головному розпоряднику коштів “Обласна рада (для КП “БУДІНВЕСТ”)” по регіональній цільовій програмі розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки по спеціальному на суму 400 000 гривень та відповідно спрямувати їх по загальному фонду як субвенцію бюджету Тлумацької міської територіальної громади на поточний ремонт системи опалення Грушківського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

 

Голосували за пропозицію В.Кушніра:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

Слухали: Н.Іваніва про звернення в.о. генерального директора КНП “Обласна клінічна лікарня” А.Яворського щодо внесення змін до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 позицію “0712152 Придбання “Мікроскопу діагностичного МД-500 на напольній основі та адаптера “Асистент” 3D в комплекті з бінокулярною насадкою з перемінним кутом нахилу окулярів +/-90 з механізмом осьового обертання для КНП “Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської обласної ради” для лікування військовослужбовців” замінити позицією “0712152 Придбання мікроскопу хірургічного загального призначення для КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-франківської обласної ради”.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

Н.Іванів з пропозицією внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації (для ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”)”:

назву об’єкта “Експлуатаційне утримання автомобільної дороги № О091302 Марківці-Назавизів (с. Липівка, вул. Шевченка, с. Марківці, вул. Липки) Тисменицької міської ради Івано-Франківського району” замінити на “Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О091302 Марківці-Назавизів км 0+000 – км 24+515 Івано-Франківської області”;

 

Голосували за пропозицію Н.Іваніва:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

Н.Іванів з пропозицією внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме у додатку 1 по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації (для Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області)” позиції:

“Нове будівництво критого спортивного залу на території Кривопільської ЗОШ I-III ст. в с. Кривопілля, прис. Центр, Верховинського району, Івано-Франківської обл.”;

“Капітальний ремонт Нижньовербіжського ліцею по вул. Українська, 113 а в с. Нижній Вербіж, Нижньовербіжської сільської ради ОТГ (впровадження заходів з енергозбереження)”;

“Загальноосвітня школа  I-III ст. вс. Вишків Долинського району Івано-Франківської області (Нове будівництво) (Додаткові роботи) (ДСТУ Б.Д. 1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45000000-7-Будівельні роботи на поточний ремонт)”;

“Амбулаторія групової практики сімейної медицини по вул. Січових Стрільців с. Пнів Надвірнянського району – нове будівництво (ДСТУ Б.Д. 1.1-1:2013) ( (ДК 021:2015-452-15000 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень)”;

“Капітальний ремонт Відділення торакальної хірургії і Відділення реабілітації та фізіотерапії Комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (м.Івано-Франківськ, вул Федьковича, 91)”,

доповнити словами “(Стягнення згідно рішення суду)”.

Голосували за пропозицію Н.Іваніва:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме:

у додатку 1:

– по головному розпоряднику “Обласна рада (для КП “БУДІНВЕСТ”)”у позиції “0717330 Регіональна цільова програма розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки” обсяг фінансування по спеціальному фонду “37 226 100,00” замінити на “36 326 100,00”;

– по головному розпоряднику коштів “Департамент фінансів облдержадміністрації” за кодом бюджетної програми 3719770 “Інші субвенції місцевим бюджетам”:

доповнити бюджетом Солотвинської селищної територіальної громади та позицією по спеціальному фонду “3719770 Реконструкція внутрішніх та зовнішніх мереж теплопостачання з метою підготовки до опалювального сезону у Національному природному парку “Синьогора”, село Стара Гута, вулиця Зарічна, 4, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, включаючи витрати на розробку кошторисної документації, здійснення технічного нагляду, експертизи кошторисної документації – 500 000,00 гривень”.

доповнити бюджетом Тлумацької міської територіальної громади та позицією по загальному фонду “3719770 Поточний ремонт системи опалення Грушківського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області – 400 000,00 гривень”;

При цьому зменшити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 400 000,00 гривень.

– по головному розпоряднику коштів “Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації” на виконання заходів Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2022-2023 роки:

позицію “0712152 Придбання “Мікроскопу діагностичного
МД-500 на напольній основі та адаптера “Асистент” 3D в комплекті з бінокулярною насадкою з перемінним кутом нахилу окулярів +/-90 з механізмом осьового обертання для КНП “Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської обласної ради” для лікування військовослужбовців” замінити позицією “0712152 Придбання мікроскопа хірургічного загального призначення для КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-франківської обласної ради”;

– по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації (для ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”)”:

назву об’єкта “Експлуатаційне утримання автомобільної дороги № О091302 Марківці-Назавизів (с. Липівка, вул. Шевченка, с. Марківці, вул. Липки) Тисменицької міської ради Івано-Франківського району” замінити на “Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О091302 Марківці-Назавизів км 0+000 – км 24+515 Івано-Франківської області”.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

2.4. Слухали: Про внесення змін до рішень обласної ради.

Виступив: Н.Іванів.

В.Кушнір з пропозиціями:

1) внести зміни до зміни до рішення обласної ради від 16.09.2022 № 501-16 “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме кошти в сумі 350 000 гривень, передбачені по загальному фонду бюджету Солотвинської селищної територіальної громади для Проведення робіт з благоустрою вулиці Шептицького в селі Маркова Солотвинської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області спрямувати по спеціальному фонду;

2) внести зміни до рішень обласної ради від 06.07.2022 № 472-15/2022 і від 16.09.2022 № 501-16 “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме кошти в загальній сумі 802 000 гривень, передбачені по загальному фонду бюджету Ямницької сільської територіальної громади на благоустрій території (тротуару) по вул. І. Франка в с. Рибне (від будинку № 1 до т/підстанції ТП – № 88) Ямницької територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області спрямувати департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”)” на експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С091302 Ямниця-Рибне.

Голосували за пропозиції В.Кушніра:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

Вирішили:

1) погодити внесення змін до рішення обласної ради від 06.07.2022
№ 472-15 “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме:

1) у додатку 4 по головному розпоряднику коштів “Департамент фінансів облдержадміністрації” за кодом бюджетної програми 3719770 “Інші субвенції місцевим бюджетам”:

по бюджету Ямницької сільської територіальної громади по загальному фонду вилучити позицію “Благоустрій території (тротуару) по вул. І. Франка в с. Рибне (від будинку № 1 до т/підстанції ТП-№ 88) Ямницької територіальної громади Івано-Франківського району – 562 000 гривень”;

2) збільшити бюджетні призначення департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”) на виконання заходів регіональної цільової програми розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 1917461 “Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету” на суму 562 000 гривень на експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С091302 Ямниця-Рибне.

2) погодити внесення змін до рішення обласної ради від 16.09.2022
№ 501-16 “Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік”, а саме:

1) у додатку 3:

– по головному розпоряднику коштів “Департамент фінансів облдержадміністрації” за кодом бюджетної програми 3719770 “Інші субвенції місцевим бюджетам”:

по бюджету Ямницької сільської територіальної громади по загальному фонду вилучити позицію “3719770 “Благоустрій території (тротуару) по вул. І. Франка в с. Рибне (від будинку № 1 до т/підстанції ТП-№ 88) Ямницької територіальної громади Івано-Франківського району – 240 000 гривень”;

– по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для ДП “ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ”)” доповнити позицією “1917461 “Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С091302 Ямниця-Рибне –
240 000 гривень”.

2) у підпункті 5) пункту 9 по бюджету  Солотвинської селищної територіальної громади” доповнити абзацом такого змісту:

“При цьому збільшити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 350 000 гривень”.

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

Голова постійної комісії                                        Назарій Іванів

 

 

 

Секретар постійної комісії                                    Олександр Левицький

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]