Протокол № 52


засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

 

 

від 03.04.2023 року

м. Івано-Франківськ

 

 

Всього членів комісії: 10 осіб.

Присутні: Н.Іванів, В.Кушнір, Д.Грицюк, О.Качур, М.Королик, О.Мельниченко, Д.Сіреджук, Р.Ткач

 

 

Запрошені:

О.Сич – голова обласної ради;

В.Гладій – перший заступник голови

обласної ради;

Р.Кукурудз – депутат обласної ради;

Н.Перцович – депутат обласної ради;

В.Ільчишин – заступник голови обласної державної адміністрації;

І.Мацькевич – директор департаменту фінансів облдержадміністрації;

В.Лемчак – директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації;

О.Зрайко – директор департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації;

І.Кобельська – заступник директора департаменту – начальник управління ресурсного і кадрового забезпечення, моніторингу та супроводу державних програм департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації;

С.Подошва – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури  облдержадміністрації;

Л.Остап’як – директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації;

З.Орловська – заступник директора комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ”;

В.Даниш – начальник управління з питань майна спільної власності територіальних громад області Івано-Франківської обласної ради.

 

Брали участь у роботі комісії:

Н.Косаревич – начальник відділу з питань бюджету управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Р.Микитин – заступник начальника відділу з питань бюджету управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Н.Федорчук – заступник начальника відділу з питань делегованих повноважень та обласних програм управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Л.Головатюк – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

М.Гринечко – керівник патронатної служби голови обласної ради;

Д.Сех – радник патронатної служби голови обласної ради.

О.Моргулець – заступник начальника відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

 

Голова постійної комісії: Н.Іванів

Порядок денний:

 

 1. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік”.
 2. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки”.
 3. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки”.
 4. Про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи “Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області на 2023-2024 роки”.
 5. Про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки”.
 6. Про проєкт рішення обласної ради “Про регіональну цільову програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки”.
 7. Про календарний план заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки.
 8. Про внесення змін до протоколів засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
 9. Про надання експертного висновку щодо регуляторного впливу проєкту регуляторного акта – проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
 10. Про календарний план заходів на 2023 рік програми охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області до 2025 року.
 11. Різне.

 

 1. Слухали: І.Мацькевич про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік”.

Виступили: Р.Ткач, О.Сич, В.Гладій, О.Мельниченко, В.Кушнір,  Н.Іванів.

 

І.Мацькевич з пропозицією погодити розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 03.04.2023 № 119/243-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”.

 

Голосували за пропозицію І.Мацькевич:

“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

І.Мацькевич з пропозицією погодити розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 03.04.2023 № 120/244-р “Про внесення змін до розпоряджень Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 06.02.2023 № 41/56-р та від 20.02.2023 № 62/84-р”.

 

Голосували за пропозицію І.Мацькевич:

“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

В.Гладій з пропозицією внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 06.02.2023 № 41/56-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”, а саме зменшити бюджетні призначення обласній раді за кодом бюджетної програми 0110180 “Інша діяльність у сфері державного управління” (Програма розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки) по загальному фонду (видатки споживання) на суму 22 668 200 гривень та відповідно збільшити бюджетні призначення департаменту фінансів облдержадміністрації за кодом бюджетної програми 3719770 “Інші субвенції місцевим бюджетам” (Програма розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки) для фінансування проектів-переможців дванадцятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в сумі 6 948 500 гривень по загальному фонду (видатки споживання) та 15 719 700 гривень по спеціальному фонду (видатки розвитку).

 

Голосували за пропозицію В.Гладія:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

В.Гладій з пропозицією внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 20.02.2023 № 62/84-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”, а саме по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації:

за кодом бюджетної програми 1917370 вилучити позиції по спеціальному фонду (видатки розвитку) “Капітальний ремонт приймального відділення КНП “Городенківська ЦРЛ” в м. Городенка Городенківського району Івано-Франківської області (коригування) (Стягнення згідно рішення суду) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) – 1 655 332,64 гривень” та “Будівництво дитячого садка в с. Чорнолізці Тисменицького району Івано-Франківської області (коригування робочого проекту) (Стягнення згідно рішення суду) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) – 3 389 897,00 гривень” та спрямувати зазначені кошти на виконання Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки.

 

Голосували за пропозицію В.Гладія:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

В.Гладій з пропозицією спрямувати частину вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету, який склався станом на 01.01.2023 року, в сумі 1 000 000 гривень обласній раді (для КП “БУДІНВЕСТ”) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0117370 “Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій (на виконання заходів регіональної цільової програми розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки)” для виконання заходів з усунення аварійного нерухомого майна – будівлі жилого корпусу (літер В) загальною площею 2502,6 кв. м та нежитлових споруд (літер З, К) загальною площею 130,5 кв. м Надвірнянської середньої загальноосвітньої школи-інтернату на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній Івано-Франківської області.

 

Голосували за пропозицію В.Гладія:

“за” – 7

“утримались” – 1

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

О.Мельниченко з пропозицією внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 20.02.2023 № 62/84-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”, а саме по бюджету Яремчанської міської територіальної громади назву об’єкта по загальному фонду “Утримання вулично-шляхової мережі (Поточний ремонт дороги (біля господарства Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області – 780 000 гривень” замінити на “Капітальний ремонт дороги комунальної власності (біля господарства Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області – 780 000 гривень” та спрямувати такі видатки по спеціальному фонду.

 

Голосували за пропозицію О.Мельниченко:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

О.Мельниченко з пропозицією внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 20.02.2023 № 61 “Про передачу бюджетних призначень”, а саме:

у додатку 2 по бюджету Яремчанської міської територіальної громади зменшити призначення по загальному фонду на утримання вулично-шляхової мережі (Поточний ремонт дороги (біля господарства Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області на суму 300 000 гривень” та відповідно збільшити призначення по спеціальному фонду по спеціальному фонду на капітальний ремонт дороги комунальної власності (біля господарства Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області – 300 000 гривень.

 

Голосували за пропозицію О.Мельниченко:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

Вирішили:

 1. Рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік” на розгляд двадцять першої сесії обласної ради.
 2. Відповідно до пропозицій І.Мацькевич, В.Гладія та О.Мельниченко:

2.1. Погодити розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 03.04.2023 № 119/243-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету” та від 03.04.2023 № 120/244-р “Про внесення змін до розпоряджень Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 06.02.2023 № 41/56-р та від 20.02.2023 № 62/84-р”;

2.2. Рекомендувати департаменту фінансів облдержадміністрації:

– внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 06.02.2023 № 41/56-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”, а саме:

у додатку:

по головному розпоряднику коштів “Обласна рада” за кодом бюджетної програми 0110180 “Інша діяльність у сфері державного управління” (Програма розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки) зменшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) на суму 22 668 200 гривень та відповідно збільшити бюджетні призначення департаменту фінансів облдержадміністрації за кодом бюджетної програми 3719770 “Інші субвенції місцевим бюджетам” (Програма розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки) для фінансування проектів-переможців дванадцятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в сумі 6 948 500 гривень по загальному фонду (видатки споживання) та 15 719 700 гривень по спеціальному фонду (видатки розвитку).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 15 719 700 гривень;

– внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 20.02.2023 № 62/84-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”, а саме:

у додатку:

1) по головному розпоряднику коштів “Департамент розвитку та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації:

за кодом бюджетної програми 1917370 вилучити позиції по спеціальному фонду (видатки розвитку) “Капітальний ремонт приймального відділення КНП “Городенківська ЦРЛ” в м. Городенка Городенківського району Івано-Франківської області (коригування) (Стягнення згідно рішення суду) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) – 1 655 332,64 гривень” та “Будівництво дитячого садка в с. Чорнолізці Тисменицького району Івано-Франківської області (коригування робочого проекту) (Стягнення згідно рішення суду) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) – 3 389 897,00 гривень”;

збільшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) на суму 5 045 229,64 гривень на виконання Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки (капітальний ремонт приймального відділення КНП “Городенківська ЦРЛ” в м. Городенка Городенківського району Івано-Франківської області (коригування) (Стягнення згідно рішення суду) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) –
1 655 332,64 гривень; будівництво дитячого садка в с.Чорнолізці Тисменицького району Івано-Франківської області (коригування робочого проекту) (Стягнення згідно рішення суду) (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) – 3 389 897,00 гривень).

При цьому зменшити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 5 045 229,64 гривень;

2) по бюджету Яремчанської міської територіальної громади зменшити призначення по загальному фонду на утримання вулично-шляхової мережі (Поточний ремонт дороги (біля господарства
Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області на суму 780 000 гривень та відповідно збільшити бюджетні призначення по спеціальному фонду капітальний ремонт дороги комунальної власності (біля господарства Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області на суму 780 000 гривень.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 780 000 гривень;

– внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 20.02.2023 № 61 “Про передачу бюджетних призначень”, а саме:

у додатку 2 по бюджету Яремчанської міської територіальної громади зменшити призначення по загальному фонду на утримання вулично-шляхової мережі (Поточний ремонт дороги (біля господарства
Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області на суму 300 000 гривень та відповідно збільшити призначення по спеціальному фонду по спеціальному фонду на капітальний ремонт дороги комунальної власності (біля господарства Герасим`юк Ю.) на уч. Країщі в с. Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області – 300 000 гривень.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 300 000 гривень;

2.3. Рекомендувати Івано-Франківській обласній військовій адміністрації спрямувати частину вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету, який склався станом на 01.01.2023 року, в сумі
1 000 000 гривень обласній раді (для КП “БУДІНВЕСТ”) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0117370 “Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій (на виконання заходів регіональної цільової програми розвитку соціальної інфраструктури Івано-Франківської області на 2022-2025 роки)” для виконання заходів з усунення аварійного нерухомого майна – будівлі жилого корпусу (літер В) загальною площею 2502,6 кв. м та нежитлових споруд (літер З, К) загальною площею 130,5 кв. м Надвірнянської середньої загальноосвітньої школи-інтернату на вул. Української Армії, 7 у м. Надвірній Івано-Франківської області.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 1 000 000 гривень.

 

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: І.Кобельську про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки”.

Виступив: Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки” на розгляд двадцять першої сесії обласної ради.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Лемчака про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки”.

Виступили: О.Сич, Р.Ткач, В.Ільчишин, І.Мацькевич, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки” на розгляд двадцять першої сесії обласної ради.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: О.Зрайка про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи “Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області на 2023-2024 роки”.

Виступив: Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про затвердження Програми підтримки діяльності установи “Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області на 2023-2024 роки” на розгляд двадцять першої сесії обласної ради.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: Л.Остап’як про проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки”.

Виступили: Р.Ткач, О.Сич, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про затвердження Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки” на розгляд двадцять першої сесії обласної ради.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: С.Подошву про проєкт рішення обласної ради “Про регіональну цільову програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки”.

Виступили: Р.Ткач, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про регіональну цільову програму забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки” на розгляд двадцять першої сесії обласної ради.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: С.Подошву про календарний план заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки.

Виступили: Р.Ткач, О.Сич, О.Мельниченко, Р.Кукурудз, Н.Іванів.

Вирішили: відповідно до листа обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 23.03.2023 року № 239/0/2-23/01-132 погодити календарний план заходів на 2023 рік регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки (додаток 1).

 

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: З.Орловську про внесення змін до протоколу засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 17.02.2023 року № 49.

Виступив: Н.Іванів.

Вирішили: відповідно до листів комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” від 27.03.2023 року № 47 та від 31.03.2023 року № 51:

1) внести зміни до протоколу засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 17.02.2023 року № 49, а саме:

у додатку 2:

назву об’єкта “Поточний ремонт зовнішніх мереж водовідведення Томашівської гімназії Войнилівської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області” замінити на “Реконструкція споруд для очищення стічних вод, а також каналізаційних мереж Томашівської гімназії Войнилівської селищної ради Калуського району
Івано-Франківської області”, зменшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) на суму 649 000 гривень та відповідно збільшити їх по спеціальному фонду (видатки розвитку).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 649 000 гривень;

 

2) внести зміни до протоколу засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 23.03.2023 року № 51, а саме:

у додатку 1:

– вилучити позицію “Капітальний ремонт споруди цивільного захисту – укриття Ліцею №6 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області – 500 000 гривень”;

– доповнити позиціями:

“Капітальний ремонт споруди цивільного захисту – укриття Ліцею № 4 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області – 200 000 гривень”;

“Проведення ремонту та облаштування укриття Хриплинської гімназії Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області – 250 000 гривень”;

– кошти в сумі 50 000 гривень спрямувати як субвенцію бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади для на придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом у Ліцеї № 18 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області.

Рекомендувати департаменту фінансів облдержадміністрації внести відповідні зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 20.02.2023 № 61 “Про передачу бюджетних призначень” та розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 20.02.2023 № 62/84-р “Про спрямування частини залишку коштів обласного бюджету”.

 

Голосували:

“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Даниша про надання експертного висновку щодо регуляторного впливу проєкту регуляторного акта – проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.

Виступили: О.Качур, Н.Іванів.

Вирішили: надати експертний висновок щодо регуляторного впливу проєкту регуляторного акта – проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: А.Пліхтяка про календарний план заходів на 2023 рік програми охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області до 2025 року.

Виступили: О.Сич, Н.Іванів.

Вирішили: відповідно до листа відповідно до листа обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 30.03.2023 року № 260/0/2-23/01-132 погодити календарний план заходів на 2023 рік програми охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області до 2025 року (додаток 2).

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: Н.Іваніва про протокольне доручення, надане на двадцятій сесії обласної ради восьмого демократичного скликання 22 лютого 2023 року.

Виступили: О.Качур, Н.Перцович, О.Сич, Р.Ткач, В.Лемчак, Н.Іванів.

Вирішили: розробникам доопрацювати звернення обласної ради щодо скасування виплат у розмірі 30 000 гривень військовим та представникам правоохоронних органів.

 

Голосували:

“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 

 

Голова постійної комісії                                                  Назарій ІВАНІВ

 

 

Додаток 1

до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного

розвитку та інвестицій

від 03.04.2023 № 52

 

 

Календарний план заходів на 2023 рік

регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва

в Івано-франківській області на 2022-2023 роки

 

Назва заходівВиконавецьТермін виконанняСума, тис. грн.
Фінансова підтримка суб’єктів підприємництва (надання фінансової підтримки у вигляді кредитів на пільгових умовах суб’єктам МСП, які працюють у пріоритетних галузях економіки області, а також для учасників АТО/ОСС)Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністраціїпротягом року1 700,0*
Випуск буклетів, брошур, каталогів з метою просування продукції (послуг) місцевих виробників на міжрегіональні ринки та ринки області. Забезпечення ефективної комунікації органів влади із суб’єктами підприємництва (проведення конференцій, нарад, тренінгів, семінарів, засідань за круглим столом тощо з питань покращення бізнес-середовища, підвищення рівня інформованості та існуючих механізмів фінансової підтримки бізнесу, інших актуальних питань за участю підприємців, громадських організацій та ін.)Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністраціїпротягом року20,0
Організаційні заходи з супроводу програми, зокрема, організаційне та інформаційне забезпечення роботи Інвестиційного комітету Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області. Забезпечення статистичної інформації, яка не включена до плану державних статистичних спостереженьДепартамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністраціїпротягом року30,0
Всього  1 750,0

 

*З них:  200 тис. грн.   – кошти загального фонду; 1500 тис. грн. – кошти спеціального фонду

 

Додаток 2

до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

від 03.04.2023 № 52

 

Календарний план заходів на 2023 рік

програми охорони навколишнього природного середовища

Івано-Франківської області до 2025 року

 

Виконавець№ з/пНайменування заходуТермін виконанняСума, тис.грн.
Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації1.Підпрограма “Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів”впродовж року2000,000
1.1Забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання, отриманих у рамках реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населеннямвпродовж року2000,000
2.Підпрограма “Наука, інформація і освіта, підготовка кадрів, оцінка впливу на довкілля, стратегічна екологічна оцінка, організація праці, забезпечення участі у діяльності міжнародних організацій природоохоронного спрямування, впровадження економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища”впродовж року11897,506
2.1Розроблення регіонального плану управління відходами до 2030 року в Івано-Франківській області (в т. ч. організація проведення стратегічної екологічної оцінки)впродовж року750,000
2.2Придбання та встановлення стаціонарних постів (індикативні вимірювання) автоматизованої системи моніторингу якості атмосферного повітря зони «Івано-Франківська» та програмно-апаратного комплексу для збору, зберігання та візуалізації данихвпродовж року11147,506
Разом по програмі13897,506

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]