Протокол № 78


засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

 

 

від 12.04.2024 року

м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії: 10 осіб.

Присутні: Н.Іванів, О.Левицький,  І.Дебенко, О.Качур, М.Королик, О.Мельниченко, Д.Сіреджук, Р.Ткач

 

 

Запрошені:

В.Гладій – перший заступник голови обласної ради;

М.Палійчук – заступник голови обласної ради;

В.Ільчишин – заступник голови обласної державної адміністрації;

Н.Кучма – директор департаменту фінансів облдержадміністрації;

С.Соколик – заступник директора фінансів облдержадміністрації;

В.Лемчак – директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації;

Т.Бойко – начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації;

В.Дзьомбак – в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації;

В.Кімакович – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації;

В.Сірко – в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації;

Л.Стрембіцький – начальник управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області

О.Оклієвич – начальник управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації;

І.Фіняк – начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації В.Юркевич – в.о. директора комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради”.

 

Брали участь у роботі комісії:

Н.Косаревич – начальник управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Р.Микитин – начальник відділу з питань бюджету управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Н.Федорчук – начальник відділу з питань делегованих повноважень та обласних програм управління з питань бюджету та контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчого апарату обласної ради;

Л.Головатюк – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

О.Моргулець – заступник начальника відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради;

М.Гринечко – керівник патронатної служби голови обласної ради.

Представники засобів масової інформації.

 

Голова постійної комісії: Н.Іванів

 

Секретар постійної комісії: О.Левицький

 

 

Порядок денний:

 

 1. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік”.
 2. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми “Духовне життя” на 2022-2026 роки (зі змінами)”.
 3. Про проєкт рішення обласної ради “Про стан виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з
  20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки”.
 4. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки”.
 5. Про внесення змін до переліків заходів на 2024 рік програм департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
 6. Про внесення змін до переліку заходів на 2024 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки.
 7. Про проєкт рішення обласної ради “Про виконання Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки”.
 8. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2024-2030 роки”.
 9. Про проєкт рішення обласної ради “Про Регіональну програму розвитку галузі рибного господарства Івано-Франківської області на 2024-2030 роки”.
 10. Про розподіл видатків, передбачених для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.
 11. Про протокольне доручення, надане на двадцять дев’ятій сесії обласної ради восьмого демократичного скликання 16 лютого 2024 року.
 12. Про рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва.
 13. Про внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік.
 14. Різне.

 

 1. Слухали: Н.Кучму про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік”.

Виступили: О.Левицький, В.Ільчишин, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: Т.Бойко про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми “Духовне життя” на 2022-2026 роки (зі змінами)”.

Виступили: О.Левицький, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до регіональної цільової програми “Духовне життя” на 2022-2026 роки (зі змінами)” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

Голосували:

“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Лемчака про проєкт рішення обласної ради “Про стан виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки”.

Виступили: О.Левицький, М.Королик, В.Гладій, Н.Іванів.

Вирішили:

1) департаменту соціальної політики облдержадміністрації опрацювати питання щодо часткової компенсації з обласного бюджету решти 50 відсотків для першого внеску на придбання житла по програмі доступного кредитування житла єОселя для військовослужбовців, ветеранів війни, учасників бойових дій, людей з інвалідністю через війну та членів їхніх сімей;

2) рекомендувати внести проєкт рішення “Про стан виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Дзьомбака про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки”.

Виступили: М.Королик, О.Левицький, В.Гладій, Р.Ткач, Н.Іванів.

Вирішили:

1) департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації опрацювати питання щодо внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки в частині передбачення можливості надання фінансової підтримки закладам охорони здоров’я, засновниками (власниками) яких є міські, селищні та сільські ради області;

2) рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Дзьомбака про внесення змін до переліків заходів на 2024 рік програм департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Виступили: О.Левицький, Р.Ткач, В.Гладій, Н.Іванів.

Вирішили:

1) департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації надати
(і надавати в подальшому) для погодження постійною комісією обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій детальну інформацію (розшифровку) про видатки, на які спрямовуються кошти згідно зі змінами, що пропонуються до переліку заходів на 2024 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки;

2) відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 26.03.2024 року № 364/0/2-23/01-132 погодити внесення змін до переліків заходів на 2024 рік:

програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки (додаток 1);

– комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки” (додаток 2).

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Дзьомбака про внесення змін до переліку заходів на 2024 рік Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки.

Виступили: О.Левицький, В.Гладій, Н.Іванів.

Вирішили: відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 26.03.2024 року № 365/0/2-23/01-132 та за умови прийняття рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки”, в т. ч. в частині передбачення можливості надання фінансової підтримки закладам охорони здоров’я, засновниками (власниками) яких є міські, селищні та сільські ради області, на тридцятій сесії обласної ради, яка відбудеться
19 квітня 2024 року, погодити внесення змін до переліку заходів
на 2024 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки (додаток 3);

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Кімаковича про проєкт рішення обласної ради “Про виконання Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки”.

Виступив: М.Королик, І.Дебенко, О.Мельниченко, О.Качур, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про виконання Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

 

 

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Кімаковича про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2024-2030 роки”.

Виступили: О.Левицький, В.Гладій, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2024-2030 роки” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: В.Сірка про проєкт рішення обласної ради “Про Регіональну програму розвитку галузі рибного господарства Івано-Франківської області на 2024-2030 роки”.

Виступили: О.Левицький, Р.Ткач, В.Ільчишин, Л.Стрембіцький, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати внести проєкт рішення “Про Регіональну програму розвитку галузі рибного господарства Івано-Франківської області на 2024-2030 роки” на розгляд тридцятої сесії обласної ради.

Голосували:

“за” – 8

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: О.Оклієвича про розподіл видатків, передбачених для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.

Виступили: М.Королик, О.Левицький, О.Качур, І.Дебенко, Н.Іванів.

Вирішили:

1) управлінню спорту та молодіжної політики облдержадміністрації опрацювати питання щодо додаткового розподілу коштів для надання фінансової підтримки громадським організаціям фізкультурно-спортивного спрямування та врахувати пропозиції щодо передбачення видатків для Івано-Франківської обласної федерації шахів в сумі 20 000 гривень, Івано-Франківської обласної федерації шашок в сумі 20 000 гривень, громадської спілки “Івано-Франківська обласна асоціація футболу” в сумі 50 000 гривень;

2) відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 26.03.2024 року № 366/0/2-23/01-132 погодити розподіл видатків, передбачених за кодом бюджетної програми 1115062 “Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні” для надання фінансової підтримки громадським організаціям фізкультурно-спортивного спрямування (додаток 4).

Голосували:

“за” – 7

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: Н.Іваніва про протокольне доручення, надане на двадцять дев’ятій сесії обласної ради восьмого демократичного скликання 16 лютого 2024 року.

Виступили: В.Гладій, Р.Ткач, О.Мельниченко, В.Гладій, М.Королик, О.Качур, І.Фіняк, В.Юркевич, С.Соколик, Н.Іванів.

Вирішили: рекомендувати Івано-Франківській обласній державній адміністрації – обласній військовій адміністрації внести такі зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів, а саме зменшити бюджетні призначення:

– обласній раді по Програмі розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки)” на суму 300 000 гривень;

– департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації по регіональній цільовій програмі паспортизації пам`яток містобудування та архітектури Івано-Франківської області на 2021-2025 роки)” на суму 277 646 гривень;

– департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації по регіональній цільовій програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення “Власний дім” на 2021-2025 роки (загальний фонд)
на суму 1 000 000 гривень;

– департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації по регіональній цільовій програмі розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2024-2027 роки на суму 400 000 гривень;

та відповідно спрямувати зазначені кошти на заходи з посилення обороноздатності.

Голосували:

“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 1. Слухали: Н.Іваніва про рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

Виступили: Н.Іванів.

Вирішили: підтримати пропозицію постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва від 04.04.2024 року (додається).

 

Голосували:

“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

13 Слухали: Н.Кучму про внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік.

Виступили: О.Качур, В.Гладій, Н.Іванів.

Вирішили: відповідно до листа Івано-Франківської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 11.04.2024 року № 447/0/2-23/01-132 погодити внесення змін до доходів та видатків обласного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів, перерозподілу видатків бюджету, передачі бюджетних призначень, здійснених у міжсесійний період відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 11.04.2024 № 166 “Про передачу коштів із спеціального фонду обласного бюджету”.

Івано-Франківській обласній державній адміністрації – обласній військовій адміністрації доопрацювати проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік”.

 

Голосували:

“за” – 6

“утримались” – 0

“проти” – 0

Рішення прийнято

 

 

 

Голова постійної комісії                                  Назарій ІВАНІВ

 

Секретар постійної комісії                               Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ


 

Додаток 1

до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного

розвитку та інвестицій

від 12.04.2024 № 78

 

Зміни до переліку заходів на 2024 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки

 

Найменування заходуВиконавецьТермін виконанняПередбачений обсяг, тис.грн.Зміни, що вносяться,            тис.грн.Уточнений план,            тис.грн.
Забезпечення  співфінансування  та  підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради (п. 3)КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0004700,0004700,000
КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0006800,0006800,000
КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,000300,000300,000
КНП “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0006100,0006100,000
КНП “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0002100,0002100,000
Всього 0,00020000,00020000,000
Оновлення матеріально-технічної бази (п. 5)КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0002250,0002250,000
КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,000100,000100,000
КНП “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0002902,7322902,732
Всього 0,0005252,7325252,732

продовження додатка 1

Найменування заходуВиконавецьТермін виконанняПередбачений обсяг, тис.грн.Зміни, що вносяться,            тис.грн.Уточнений план,            тис.грн.
Проведення поточних та капітальних ремонтів, реставрацій та реконструкцій
об’єктів (п. 6)
КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,000450,000450,000
Всього 0,000450,000450,000

 


Додаток 2

до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного

розвитку та інвестицій

від 12.04.2024 № 78

 

Зміни до переліку заходів на 2024 рік комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки”

 

Найменування заходуВиконавецьТермін виконанняОбсяг фінансування, тис.грн.Зміни, що вносяться,            тис.грн.Уточнений план,            тис.грн.
Централізована закупівля продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію (п. 3)КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року870,020,0890,0

 


 

Додаток 3

до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного

розвитку та інвестицій

від 12.04.2024 № 78

Зміни до переліку заходів на 2024 рік програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки

 

Найменування заходуВиконавецьТермін виконанняПередбачений обсяг, тис.грн.Зміни, що вносяться,            тис. грн.Уточнений план,            тис. грн.
Забезпечення  співфінансування  та  підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради (п. 3)КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0005300,0005300,000
КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0008200,0008200,000
КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,000700,000700,000
КНП “Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0007377,4007377,400
КНП “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради”Впродовж року0,0002700,0002700,000
Всього0,00024277,40024277,400

 

Додаток 4

до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

від 12.04.2024 № 78

 

Розподіл видатків для надання фінансової підтримки громадським організаціям фізкультурно-спортивного спрямування

 

№ з/пНазва організаціїСума,

тис.грн.

1.Громадська спілка “Івано-Франківська обласна асоціація футболу”50,00
2.Федерація спортивної гімнастики Івано-Франківської області50,00
3.Федерація лижного спорту Івано-Франківської  області500,00
4.Громадська організація “Федерація баскетболу Івано-Франківської області”50,00
5.Громадська організація “Федерація веслування Івано-Франківської області”100,00
6.Федерація гандболу Івано-Франківської області20,00
7.Федерація пауерліфтингу Івано-Франківської області20,00
8.Івано-Франківська обласна федерація важкої атлетики50,00
9.Громадська організація “Федерація вільної боротьби Івано-Франківської області”100,00
10.Спортивний клуб “Каменяр”50,00
11.Івано-Франківська обласна федерація плавання20,00
12.Федерація боксу Івано-Франківської області500,00
13.Федерація волейболу Івано-Франківської області20,00
14.Федерація настільного тенісу Івано-Франківської області50,00
15.Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області50,00
16.Федерація кульової стрільби Івано-Франківської області30,00
17.Громадська організація “Відділення Національного Олімпійського комітету України у Івано-Франківській області”50,00
18.Федерація регбі Івано-Франківської області20,00
19.Івано-Франківська обласна федерація дзюдо50,00
20.Громадська організація “Федерація спортивного та бойового самбо Івано-Франківської області”30,00
21.Івано-Франківська обласна федерація Таеквондо (ВТФ)20,00
22.Громадська організація “Івано-Франківська обласна федерація кікбоксингу “ВАКО”20,00
23.Громадська організація “Баскетбольний клуб “Говерла”400,00
24.Громадська організація “Футбольний клуб “Ліцей-Вікторія”100,00
25.Громадська організація “Івано-Франківська обласна федерація греко-римської боротьби”30,00
26.Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації “Спортивна студентська спілка України” у Івано-Франківській області100,00
27.Громадська спілка “Академія боротьби Прикарпаття імені           Василя Федоришина”500,00
28.Громадська організація “Івано-Франківська обласна федерація бадмінтону”20,00
29.Громадська організація “Волейбольний клуб “Покуття”100,00
30.Громадська організація “Волейбольний клуб “Олімпія”50,00
 Разом:3150,00
Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]