ПРОТОКОЛ № 9


Постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва

 

Від 01.11.2022 р.

15:30 год., 500 каб.                                                  м. Івано-Франківськ

 

Всього членів комісії – 7

Присутні члени комісії – 6

Іваськів Андрій

Щербій Наталія

Головчук Михайло

Дзвінчук Дмитро

Кизимишин Назарій

Мірус Антоніна

Відсутні члени комісії – 1

Волошин Сергій

 

 

В роботі комісії брали участь:

– Головатюк Людмила Дмитрівна – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради;

– Цимбалюк Юрій Володимирович – начальник відділу з питань міжнародної, міжрегіональної співпраці та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Комісія розглянула і затвердила порядок денний.

Порядок денний

  1. Про проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.
  2. Про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020. № 10-2/2020, (зі змінами)”.
  3. Різне.

 

По п.1.

СЛУХАЛИ: Ю. Цимбалюка про проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.

ВИСТУПИЛИ: А. Іваськів, який запропонував схвалити проєкт рішення обласної ради «Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування».

Д. Дзінчук, відповідно до статті 591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», публічно оголосив про наявність у нього конфлікту інтересів при розгляді зазначеного питання і участі у голосуванні не братиме.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про навчання депутатів та осіб, які працюють або перебувають у кадровому резерві органів місцевого самоврядування”.

Голосували: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

По п.2.

СЛУХАЛИ: Д. Дмитрука про проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020. № 10-2/2020, (зі змінами)”.

ВИРІШИЛИ:

Схвалити проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2020.
№ 10-2/2020, (зі змінами)”.

Голосували: “За” – 6, “Проти” – 0, “Утримались” – 0.

За результатами голосування рішення прийнято.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                               Андрій ІВАСЬКІВ

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]