Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.03.2017. № 467-13/2017 “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2017 році” (зі змінами)


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання
(Шістнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 30.06.2017. № 533-16/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 24.03.2017.
№ 467-13/2017 “Про фінансування
природоохоронних заходів з обласного
фонду охорони навколишнього природного
середовища за рахунок планових
надходжень у 2017 році” (зі змінами)

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Переліку природоохоронних заходів для здійснення фінансування за рахунок планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році, затвердженого рішенням обласної ради від 24.03.2017. № 467-13/2017 (далі – Перелік), а саме:

1.1 У пункті 12 Переліку назву природоохоронного заходу “Реконструкція каналізаційних мереж та каналізаційної насосної станції в с. Копанки Калуського району (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)” замінити на “Реконструкція існуючих каналізаційних мереж та каналізаційної насосної станції в с. Копанки Калуського району (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)”.

1.2 У пункті 19 Переліку назву природоохоронного заходу “Нове будівництво каналізаційних мереж вул. Станіславська, Українська та Воїнів АТО в с. Чукалівка Тисменицького району (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)” замінити на “Нове будівництво каналізаційних мереж по вул. Соборності України, Українська та Воїнів АТО в с. Чукалівка Тисменицького району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)”.

1.3 У пункті 31 Переліку назву природоохоронного заходу “Придбання спецтранспорту для збору та перевезення побутових відходів в селищі Богородчани Богородчанського району” замінити на “Придбання обладнання (контейнерів) для збору побутових відходів у селищі Богородчани Богородчанського району”.

1.4 У пункті 46 Переліку назву природоохоронного заходу “Нове будівництво каналізаційного колектора по вулицях Шкільній, Івасюка в м. Городенці (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)” замінити на “Нове будівництво фекальної каналізації по вул. Шкільна та Івасюка в м. Городенка Івано-Франківської області (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)”.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (А. Левкович).

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]