Про внесення змін і доповнень до Статуту обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(П’ята сесія)

РІШЕННЯ

від 10.06.2016. № 209-5/2016
м. Івано-Франківськ

 

Про внесення змін і доповнень до
Статуту обласного комунального
підприємства “Івано-Франківське
обласне бюро технічної інвентаризації”

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 78 Господарського кодексу України, враховуючи клопотання обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації”  від 15.12.2015. № 950, обласна рада

вирішила:

  1. Збільшити статутний капітал (фонд) обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” на 2 000,0 тис.грн.
  2. Затвердити зміни та доповнення до Статуту обласного комунального підприємства “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації” (додаються).
  3. Зобов’язати обласне комунальне підприємство “Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації “ провести реєстрацію змін та доповнень до Статуту підприємства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу (О. Дзеса).

 

 

Голова обласної ради                                                                   Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]