Про впорядкування трудових відносин з директором Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів М. Кривоносом


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тринадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 24.03.2017. № 454-13/2017
м. Івано-Франківськ

 

Про впорядкування трудових
відносин з директором
Івано-Франківської обласної
дитячо-юнацької спортивної
школи інвалідів М. Кривоносом

 

            Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки і пропозиції постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, заяву Кривоноса М. Я. від 08.08.2016 року, обласна рада

вирішила:

  1. Привести трудові відносини з директором Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Кривоносом Михайлом Ярославовичем у відповідність до вимог Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 18.03.2016. № 121-4/2016.

  2. Доручити управлінню спорту обласної державної адміністрації (О. Оклієвич) укласти з Кривоносом М. Я. контракт терміном на п’ять років.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова (Ю. Черневий).

 

 

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]