Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

від 02.03.2018. № 808-20/2018
м. Івано-Франківськ

 

Про встановлення розміру
кошторисної заробітної плати
при здійсненні будівництва
б’єктів за рахунок коштів
обласного бюджету

  

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 р. № 281 “Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів”, обласна рада

вирішила:

  1. Прийняти для розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету, дані таких підрядних організацій:

– TOB “Рембудкомінвест”;

– TOB “Житлобуд-І”;

– ТзОВ “Будівельна Компанія “ТрейдЗахідБуд”.

  1. При здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету встановити розмір кошторисної заробітної плати у розмірі 7400 грн. (розмір кошторисної заробітної плати узгоджено на підставі даних визначених підрядників, згідно з Порядком розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженим наказом Мінрегіону України від 20.10.2016 р. № 281).
  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 12.05.2017. № 514-15/2017 “Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету”.
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області при встановленні розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів керуватись пунктом 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства (Р. Білик).

 

Голова обласної ради                                                             Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]