Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять сьома сесія)

РІШЕННЯ

 

від 15.02.2019. № 1055-27/2019
м. Івано-Франківськ

 

Про встановлення розміру
кошторисної заробітної плати
при здійсненні будівництва
об’єктів за рахунок коштів
обласного бюджету

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 р. № 281 “Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів” (зі змінами), обласна рада

вирішила:

  1. Рекомендувати розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів обласного бюджету, коштів державних і комунальних підприємств, установ і організацій у розмірі 14 800,0 гривень для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 02.03.2018. № 808-20/2018 “Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету”.
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області при встановленні розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів керуватись пунктом 1 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства (Р. Білик).

 

Перший заступник
голови обласної ради                                                                          Василь Гладій

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]