Про відмову в наданні публічному акціонерному товариству “Укргазвидобування” у користування ділянки надр


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Шістнадцята сесія)

РІШЕННЯ

від 30.06.2017. № 565-16/2017
м. Івано-Франківськ

 

 Про відмову в наданні
публічному акціонерному
товариству “Укргазвидобування”
у користування ділянки надр

            Розглянувши лист Державної служби геології та надр України                              від 03.04.2017 року № 7619/13/12-17 щодо надання погодження видачі публічному акціонерному товариству “Укргазвидобування” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, конденсату, нафти Млинівської площі, що знаходиться на території Надвірнянського, Богородчанського, Рожнятівського та Калуського районів Івано-Франківської області, а також додані документи, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 91, 16 Кодексу України “Про надра”, Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року  № 615, обласна рада

вирішила:

  1. Відмовити в наданні публічному акціонерному товариству “Укргазвидобування” у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) газу природного, конденсату, нафти Млинівської площі, що знаходиться на території Надвірнянського, Богородчанського, Рожнятівського та Калуського районів Івано-Франківської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (А. Левкович).

 

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]