Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Про відмову у наданні приватному підприємству «Прикарпаткомплект» у користування ділянки надр


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Тридцять друга сесія)

РІШЕННЯ

 

 

від 15.11.2019 № 1269-32/2019
м. Яремче

 

 

Про відмову у наданні
приватному підприємству
«Прикарпаткомплект»
у користування ділянки надр

 

 

Розглянувши лист Державної служби геології та надр України від 11.09.2019 року № 18924/01/12-19 щодо погодження надання приватному підприємству «Прикарпаткомплект» спеціального дозволу на користування надрами з метою створення геологічних територій та об’єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення (наукові полігони, геологічні заповідники, заказники, пам’ятки природи, лікувальні, оздоровчі заклади тощо), в частині їх геологічного вивчення та збереження нафти, газу природного, конденсату Лючківсько-Березівської площі, розташованої в межах Івано-Франківської області, а також додані документи, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 91, 16 Кодексу України про надра, Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 615, обласна рада

вирішила:

  1. Відмовити у наданні приватному підприємству «Прикарпаткомплект» у користування ділянки надр з метою створення геологічних територій та об’єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення (наукові полігони, геологічні заповідники, заказники, пам’ятки природи, лікувальні, оздоровчі заклади тощо), в частині їх геологічного вивчення та збереження нафти, газу природного, конденсату Лючківсько-Березівської площі, розташованої в межах Івано-Франківської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (А. Левкович).

 

 

Голова обласної ради                                                                    Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата