Про відмову у погодженні надання товариству з обмеженою відповідальністю “ДІСАНС” у користування ділянки надр


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьоме демократичне скликання

(Двадцять четверта сесія)

РІШЕННЯ

 

від 19.10.2018 № 981-24/2018
селище Печеніжин

 

Про відмову у погодженні
надання товариству з обмеженою
відповідальністю “ДІСАНС”
у користування ділянки надр

 

Розглянувши лист Державної служби геології та надр України від 23.08.2018. №16589/03/12-18 з приводу надання погодження щодо отримання товариством з обмеженою відповідальністю “ДІСАНС” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Північно-Татарівської площі, що знаходиться у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, а також додані документи, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 91, 16 Кодексу України “Про надра”, Порядком надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 615, обласна рада

вирішила:

  1. Відмовити у погодженні надання товариству з обмеженою відповідальністю “ДІСАНС” у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Північно-Татарівської площі, що знаходиться в Надвірнянському районі Івано-Франківської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (А. Левкович).

 

Голова обласної ради                                                                         Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]